Prison Break (Útěk z vězení) Emily

Emily

Emily

Tajná agentka Poseidona, která kdysi pracovala pro NSA.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Emily je tajnou agentkou Poseidona. Dříve pracovala pro NSA společně s Tricií, což byla její bývalá milenka, která stále o ní má zájem. Emily se ale nelíbil způsob práce NSA, a tak jí vyhledal Poseidon, tajný agent CIA, který dal jejímu životu smysl. Emily je Poseidonovi naprosto oddaná a stala se jeho agentkou. Nejčastěji pracuje se svým parťákem Van Goghem.

Když Lincoln Burrows a Sára přijdou na to, že Michael Scofield je stále naživu v jemenském vězení Ogygia, Emily a Van Gogh nejdříve jdou proti Lincolnovi, následně po Sáře, ke které se vloupají domů. Dokonce postřelí i jejího současného manžela Jacoba Nesse. Emily následně pár dní Sáru sleduje, dokonce napíchne i její telefon.


Když Sára podezírá, že Jacob by mohl být Poseidonem, ten jí poměrně přesvědčivě přesvědčí, že jím není. Jacob dokázal vystopovat Emily a Van Gogha, které zadržila policie. Oba tajní agenti Poseidona se ovšem dostanou ven na kauci a okamžitě se vrací do práce. Jelikož Michael utekl z jemenského vězení a zabil Abu Ramala, rozhodnou se Scofielda odstranit. V tomto okamžiku Emily využije svou bývalou milenku Tricii.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

hnusacka

22.6.2017 | 23:38:00
ali246

Ten její ksichtík úplně vyzývá k facce přes celou hubu :-D

12.5.2017 | 16:21:27

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie