Prison Break (Útěk z vězení) Van Gogh

Van Gogh

Van Gogh

Poseidonův tajný agent, který pro něj dělá černou práci.

Sezóny 1
2017 - 2017


5. řada

Van Gogh je tajný Poseidonův agent, který společně s Emily jde po Michaelu Scofieldovi. Když se Lincoln a Sára dozvědí, že je Michael naživu, Van Gogh se vydá s Emily k Sáře domů to s ní skoncovat. Místo toho se jim ale podaří postřelit jejího manžela Jacoba Nesse, zbytek už oba agenti nestihnou, protože následně k domu přispěchá policie.

Když se Sára a T-Bag blíží k odhalení Poseidona, Bagwell se setká s Paulem Kellermanem. Ten mu pouze prozradí, že Poseidon je bývalým agentem CIA, který nepoužívá standardní komunikační metody. Van Goghovi a Emily se podaří T-Baga vystopovat. V poslední minutě Van Gogh postřelí Paula a následně ho i zabije.


Aby Jacob sám sebe ospravedlnil a přesvědčil Sáru, že on není Poseidonem, nechá Emily a Van Gogha zavřít. Ti jsou následně propuštěni na kauci a dostávají úkol zabít Michaela Scofielda poté, co se mu podařilo uprchnout z jemenského vězení Ogygia. Michael totiž nesplnil svůj úkol a nedostal do bezpečí radikála Abu Ramala. Van Gogh následně neposlechne rozkazy od Emily, a zkouší se Michaela dopadnout na vlastní pěst.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poseidon

Oblúbil som si ho!!!

25.5.2017 | 22:03:13

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie