Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Van Gogh

Van Gogh

Poseidonův tajný agent, který pro něj dělá černou práci.

Sezóny 1
2017 - 2017

5. řada

Van Gogh je tajný Poseidonův agent, který společně s Emily jde po Michaelu Scofieldovi. Když se Lincoln a Sára dozvědí, že je Michael naživu, Van Gogh se vydá s Emily k Sáře domů to s ní skoncovat. Místo toho se jim ale podaří postřelit jejího manžela Jacoba Nesse, zbytek už oba agenti nestihnou, protože následně k domu přispěchá policie.

Když se Sára a T-Bag blíží k odhalení Poseidona, Bagwell se setká s Paulem Kellermanem. Ten mu pouze prozradí, že Poseidon je bývalým agentem CIA, který nepoužívá standardní komunikační metody. Van Goghovi a Emily se podaří T-Baga vystopovat. V poslední minutě Van Gogh postřelí Paula a následně ho i zabije.

Aby Jacob sám sebe ospravedlnil a přesvědčil Sáru, že on není Poseidonem, nechá Emily a Van Gogha zavřít. Ti jsou následně propuštěni na kauci a dostávají úkol zabít Michaela Scofielda poté, co se mu podařilo uprchnout z jemenského vězení Ogygia. Michael totiž nesplnil svůj úkol a nedostal do bezpečí radikála Abu Ramala. Van Gogh následně neposlechne rozkazy od Emily, a zkouší se Michaela dopadnout na vlastní pěst.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Poseidon

Oblúbil som si ho!!!

25.5.2017 | 22:03:13

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama