Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

Příště uvidíte: Sára zjišťuje, kdo je Poseidon

Příště uvidíte: Sára zjišťuje, kdo je Poseidon

V další epizodě T-Bag Sáře odhalí, kdo je záhadný Poseidon. IS obsazuje všechny hranice, a tak je prakticky nemožné z Jemenu uprchnout. Michael tak vymýšlí další plán, jak se dostat ze země. Podívejte se na nejnovější ukázku k epizodě Contingency.

8 0
27.4.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

Carlita

bolo nad Slnko jasné, že súčasný manžel bude darebák. Inak by sa k Michaelovi nikdy nevrátila (teda, aspoň by mala veľkú dilemu koho si vybrať ). Takto v tom má hneď jasno.

#2 Trepy #5 wesid
27.4.2017 | 22:16:49
Trepy

#1 Carlita: Právě jsem čekal, jak tohle vyřeší. (Ať by to vyřešili jakkoli, tak by se prostě musela vrátit k Michaelovi)

28.4.2017 | 0:23:51
FanArrow

Mně by zajímalo, jak šmejdi od Poseidona, mohli vědět že Kellerman, má schůzku s T-bagem a že by, ho hned zabili, to je kravina, přece Kellerman ví všechno o Michaelovi a o jeho rodině, hodil by se jim, já si myslim že Kellerman přežil a že nehraje fér.

28.4.2017 | 0:46:04
Offak

Kellerman určite nežije. S tou schuzkou je to ale vazne divne. Kdyby se na scene obevilo alespon vice tech zabijaku nej jen ti dva ta OK, ale takhle jsou tihle dva vzdy a vsude, coz je nerealne. Nemuzou hlidat uplne vsechny a vsude. Tohle me sere uz od zacatku..

#6 ElRodriguezos
28.4.2017 | 15:00:14
wesid

#1 Carlita: Souhlas, me to bylo jasny uz tim, ze ho jen postrelili a nezabili v prvnim dile …

1.5.2017 | 16:34:26
ElRodriguezos

#4 Offak: Používej mozek, máš profilovku jako Ragnar ale přemýšlíš jak 10ti letý Bjorn. Proč neukázali Kellermanovo tělo? Proč ten monolog před smrtí? Proč by Tbag volal 911 když i tak věděl že se dostane ven? + vyjádření herce Kellermana že v seriálu skončil. Proč by to asi psal po 4 dílu? Tohle už tu kdysi bylo :)

1.5.2017 | 18:51:53
Majo23

Neverím, že Jacob je Poseidon. Podla mna je len jeho poskok. Ale nepáči sa mi, že pravdepodobne je Jacob záporná postava.

1.5.2017 | 20:06:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama