Red Dwarf (Červený trpaslík) S01E01: The End

S01E01: The End

S01E01: The End

Na těžařské lodi Červený trpaslík dojde k nehodě, při níž zemřou všichni členové posádky, přežije pouze jediný člověk, a tím je Dave Lister. Ten byl tou dobou za trest zavřen ve stázové komoře. Probuzen k životu je o tři miliony let později lodním počítačem Hollym.

cz sk
15.2.1988
30 minut

Info

Český název: Konec
Datum natočení: 27. 9. 1987

V hlavních rolích:

Chris Barrie (Arnold Rimmer), Craig Charles (Dave Lister), Danny John-Jules (Kocour), Norman Lovett (Holly)

Dále hrají:

Mac McDonald (Frank Hollister), Clare Grogan (Kristina Kochanská), Robert Bathhurst (Frank Todhunter), Robert McCulley (George McIntyre), Mark Williams (Olaf Petersen), Paul Bradley (Chen), David Gillepsie (Selby)

Scénář: Rob Grant, Doug Naylor
Režie: Ed ByeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Einstein Bob

Úplně ideální první díl seriálu. V pár minutách nám vypovídá víc o životě posádky před katastrofou, než celá 8. série. Pak je krásně vysvětlen hlavní příběh seriálu, takže začátek není roztahaný na několik epizod. Ke konci je představování postav takové postupné a působí trochu nepřirozeně a křečovitě. To mi vůbec nevadí. Každý nějak začínal a v případě Červeného trpaslíka to byl start opravdu povedený.

„Podej mi čtrnáctku B…Tohle je čtrnáctka B? Listere, vypadá to snad jako čtrnáctka B? Tohle je čtrnáctka B, zlatíčko! Tohle je čtrnáctka F. Jsi slepý?!

redaktor
4.1.2017 | 6:36:27
ČervZakrslík

Snědl jsem půlku posádky!

26.10.2016 | 12:41:40
elpapirus

HOLLY: Tepelný štít byl nedostatečně opravený. Vybuchl, a než jsem mohl prostor uzavřít, byla celá posádka vystavena smrtelné dávce kadmia 2. LISTER: Áh, to je katastrofa. A proč je tu všude takovej sajrajt!? Co je tohleto? HOLLY: To je zásobovací důstojník Olaf Peterson. LISTER: (Rychle to vyplivuje) Aaaah! Sněd´ jsem půlku posádky

4.9.2016 | 15:19:28
kaailik

Všichni jsou mrtví, Dejve!

webmaster
21.8.2016 | 21:33:44

Red Dwarf (Červený trpaslík)
95/100 - 256×

Red Dwarf(Červený trpaslík)

Ve vzdálené budoucnosti přežije na vesmírné lodi Červený trpaslík jako jediná památka na lidskou civilizaci podivná skupina individuí – Lister, Kocour, Rimmer, Kryton a další. Pro fanoušky slavného britského sci-fi sitcomu už není třeba víc dodávat. Oblíbený a hojně citovaný seriál se před pár lety na obrazovky vrátil po mnohaleté přestávce a nijak mu to neuškodilo.

VB | 1988 | Pauza
vysílání
12 sezón | BBC Two, Dave | 30 minut
žánr
Dobrodružný, Komedie, Sci-fi
hrají
Craig Charles (Dave Lister),

Stav překladu

Epizoda S13E00: The Promised Land

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Einstein Bob a @petulinkax
Časování na jiné verze: @petulinkax

Po zhlédnutí epizodu nezapomeňte ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás