See (Zrak)
89/100 - 133×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Diskuze: Aktuální epizoda

Zde můžete diskutovat o nejnovější epizodě.

tominotomino

Všiml jsem si, že několik z vás se v komentářích k epizodě podivovalo nad tím, že Maghra nechala celou vesnici zabít a nic neudělala a až teď vytáhla svou rolničku. Podle mě to lze chápat tak, že ona z toho království nejspíš utekla a skrývala se před nimi. Proto je pochopitelné, že na sebe nechtěla upozorňovat ani se k nim nějak hlásit. Udělala to až nyní, když byli v ohrožení její nejbližší, za které je ochotna obětovat svůj život.

webmaster
18.11.2019 | 10:58:11


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama