See (Zrak)
89/100 - 116×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Paris

Paris

Jedna ze starších kmene, která má s Baba Vossem silné pouto.

Sezóny 2
2019 - 2021

Jako starší, rádkyně a porodní bába patří Paris k nejvýznamnějším členům kmene Alkenny. Její vrozená moudrost pomáhá Baba Vossovi, především v krizových časech. Jejich protivníci k ní chovají kvůli jejím znalostem nedůvěru a považují je za známky čarodějnictví. Paris má tzv. roli Presage a dokáže vycítit emoce a úmysly ostatních, dále mluví s ptáky a ve spánku slýchává závany budoucnosti. Baba Voss ji považuje za člena své rodiny.

(Alfre Woodard jako Paris. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Paris je zajímavá a hodnotná postava. Ale ten její konec byl tak předvídatelný a hlavně zbytečný. Už když vešla do toho pokoje, tak jsem věděl co se stane. Předvídatelné jako hodně věcí z tohoto seriálu. Škoda jí.

26.11.2021 | 9:38:36

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama