See (Zrak)
89/100 - 115×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Tamacti Jun

Tamacti Jun

Velitel královniny jednotky věrostrážců.

Sezóny 2
2019 - 2021

Jako královský výběrčí daní a generál věrostrážců sloužící královně Kane a posvátným strážcům království Payan, Tamacti Jun je brilantní a agresivní generál armády, která má za úkol hledat ty se speciálními schopnostmi, především ty se schopností vidět. Složil věrnou přísahu královně Kane.

(Christian Camargo jako Tamacti Jun. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Už v první řadě měl charisma. Musím říct, že se mi neuvěřitelně ulevilo, že tu první řadu přežil a stal se jednou z důležitých postav i v řadě druhé. Po posledním díle druhé řady sice nevím, kam ho jeho rozhodnutí zavedou, ale opravdu doufám, že se v dalších řadách bude objevovat co nejvíce. Má druhá nejoblíbenější postava hned za Babou Vossem.

26.11.2021 | 9:53:29
Steve23x

Nejlepší postava

8.9.2021 | 16:25:53
Jowany

Ze začátku záporák, ale nějak jsem ho začal mít rád a myslím si, že z něj bude jeden z těch správných

27.12.2019 | 19:44:39

Stav titulků

Epizoda S02E08: Rock-a-Bye

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o epizodě můžete v naší diskuzi.

Nepřehlédněte

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Premiéra druhé řady stanovena a prodloužení pro třetí řadu potvrzeno

Dnes nám Apple nadělil samé dobré zprávy, jelikož oznámil, že se See s premiérou nové série vrátí 27. srpna a posléze se každý pátek dočkáme nového dílu. Navíc bylo potvrzeno, že si seriál vysloužil objednávku třetí řady. Zároveň byl představen první plakát, který naleznete uvnitř článku.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama