See (Zrak)
89/100 - 134×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Tamacti Jun

Tamacti Jun

Velitel královniny jednotky věrostrážců.

Sezóny 3
2019 - 2022

Jako královský výběrčí daní a generál věrostrážců sloužící královně Kane a posvátným strážcům království Payan, Tamacti Jun je brilantní a agresivní generál armády, která má za úkol hledat ty se speciálními schopnostmi, především ty se schopností vidět. Složil věrnou přísahu královně Kane.

(Christian Camargo jako Tamacti Jun. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Už v první řadě měl charisma. Musím říct, že se mi neuvěřitelně ulevilo, že tu první řadu přežil a stal se jednou z důležitých postav i v řadě druhé. Po posledním díle druhé řady sice nevím, kam ho jeho rozhodnutí zavedou, ale opravdu doufám, že se v dalších řadách bude objevovat co nejvíce. Má druhá nejoblíbenější postava hned za Babou Vossem.

Update po poslední řadě: Jsem vážně rád, jak to s ním dopadlo. Sice již neměl v poslední řadě tolik prostoru jako dřív, ale i tak. Rozhodně zůstal s Babou mojí nejoblíbenější postavou.

27.1.2023 | 17:50:45
Gaffík

účes z první série byl top. Tohle je postava, které mi je dost líto. Celý život jste přesvědčováni o něčem a později tomu máte jen tak přestat věřit? Docela deprese a vnitřní nevyrovnanost…Jinak charisma a vůdce. Nechtěl bych být proti němu…

3.9.2022 | 20:10:30
Steve23x

Nejlepší postava

8.9.2021 | 16:25:53
Jowany

Ze začátku záporák, ale nějak jsem ho začal mít rád a myslím si, že z něj bude jeden z těch správných

27.12.2019 | 19:44:39

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama