See (Zrak)
89/100 - 134×

See(Zrak)

Ve 21. století vyhladil virus značnou část lidstva a těm, co přežili, vzal zrak. Tato společnost musela najít nový způsob, jak spolupracovat, stavět, lovit a přežít. To vše se ale změní, když se v několik staletí vzdálené budoucnosti narodí dvojčata s mýtickou schopností vidět.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Katastrofický, Sci-fi
hrají
Jason Momoa (Baba Voss), Alfre Woodard (Paris), Hera Hilmar (Maghra), Yadira Guevara-Prip (Bow Lion), Nesta Cooper (Haniwa), Archie Madekwe (Kofun), Sylvia Hoeks (Sibeth Kane), Christian Camargo (Tamacti Jun), Dave Bautista (Edo Voss), Eden Epstein (Wren), Tom Mison (lord Harlan), Olivia Cheng (Charlotte), Hoon Lee (Toad)

Toad

Toad

Věrostrážce, který má za úkol nalézt princezninu rodinu.

Sezóny 1
2021 - 2021

Toad je jedním z payanských věrostrážců královny Kane. Celé roky tak žil s vědomím, že zrak je považován za zlo a zkázu a ti, kteří vidí, by měli být zabiti. Když však královna začne hlásat, že by zrak měli ochraňovat, nezbývá mu nic jiného, než tento fakt přijmout. Princezna Maghra ho následně pověří úkolem, aby nalezl její rodinu a přivedl ji za ní do Pennsy. Toad sice stále považuje zrak za zlo, ale jeho oddanost je silnější a proto se vidomé děti vydá hledat společně se svými společníky Daxem a Fryem. Podaří se mu nalézt Kofuna, s nímž si vytvoří užší pouto a stane se jeho mentorem v umění boje.

(Hoon Lee jako věrostrážce Toad. Foto: Apple)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Gaffík

Škoda Touda, byl to dobrej borec a úplně si nemyslím, že takový bojovník jako Toad měl zemřít. Bylo tam víc méně podstatných postav, které mohly zařvat místo něho… co už

3.9.2022 | 19:59:02
S.T.A.L.K.E.R.

Bylo mi jasné, že takovou bitvu prostě musí nějaká důležitá postava odnést životem, a tušil jsem že to bude právě Toad. Bohužel se to vyplnilo. Klidně mohl jako Kofunův mentor ještě dost dokázat. Škoda.

26.11.2021 | 10:05:40

Nepřehlédněte

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

See je na Applu jedničkou mezi dramaty

Na poměrně stále rozjíždějící se službě AppleTV+ se už několik seriálů vrátilo s druhými řadami a jedním z nich je i See. A právě tento seriál se může radovat z obrovského úspěchu, protože je nejsilnějším dramatem s druhou řadou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama