Shadowhunters (Lovci stínů: Nástroje smrti)
79/100 - 193×

Shadowhunters(Lovci stínů: Nástroje smrti)

Mladá dívka jménem Clary Fray v den svých narozenin zjistí, že není obyčejná. Pochází totiž z dlouhé rodové linie Lovců stínu, napůl andělů a napůl lidí, kteří loví démony. Když unesou její matku Joselyn, svět, který jí byl doposud skrytý, se jí odhalí v plné síle, včetně záhadného Lovce stínů Jace. Teď, když žije po boku víl, čarodějů, upírů a vlkodlaků, se vydá na cestu sebepoznání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Katherine McNamara (Clary Fairchild), Dominic Sherwood (Jace Wayland), Matthew Daddario (Alec Lightwood), Emeraude Toubia (Isabelle Lightwood), Harry Shum Jr. (Magnus Bane), Alberto Rosende (Simon Lewis), Isaiah Mustafa (Luke Garroway), Alisha Wainwright (Maia Roberts), Luke Baines (Jonathan Morgenstern), David Castro (Raphael Santiago), Chai Hansen (Jordan Kyle), Anna Hopkins (Lilith), Kimberly-Sue Murray (dospělá Seelie Queen), Javier Muñoz (Lorenzo Rey)

Meliorn

Meliorn

Bojovník, který patří k vílímu národu.

Sezóny 3
2016 - 2019

Meliorn je váženým bojovníkem vílího národa, kterému vládne Seelie Queen.

Meliorn má dlouhotrvající sexuální vztah s Lovkyní stínů Isabelle Lightwoodovou. Oba však využívají jejich pouto k získávání informací z jejich světů. Proto jejich vztah nebyl nikdy pevný a nakonec se rozpadl.

Jednou pomůže Meliorn Clary a Jaceovi dostat se do vílí říše a otevřít portál do jiné dimenze. Za to jej vílí královna potrestá tím, že mu z tváře odebere jeho list a bude mít znetvořený obličej.

Meliorn je později vyslán jako zástupce vílího národa do Rady Podsvěťanů, kterou tvoří jeden zástupce každého druhu. Společně projednávají, jaký postoj by měli Podsvěťané zaujmout při nadcházející válce. A byl to on, kdo zastával názor, že by měli zabít Clary, jelikož ona může způsobit smrt všech Podsvěťanů, když aktivuje Meč duší. Naštěstí, když je Meč později aktivován Jacem, nachází se Meliorn vně Institutu, díky čemuž smrtící vlnu přežije.

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lucinda20

„All Shadowhunters look the same to me.“ :D :D

25.3.2018 | 23:14:26
modrinka

Nic moc.. :/

5.2.2018 | 17:47:10
Clarissa Adele Fairchild

Meliorna som nikdy nemala rada a Jade ho hrá presne tak ako je opisovaný v knihách (môj názor) čiže na nervy idúci :D :D :D

2.11.2016 | 19:04:30
Agnes-z

tak tento mi tam vobec nepasuje

28.9.2016 | 14:13:32
DylansLover

Tu mi príde celkom milý aj keď v knihách som ho nemusela od začiatku :D

19.9.2016 | 19:03:28

Nepřehlédněte

Je za námi konec seriálu

Je za námi konec seriálu

V noci bylo odvysíláno dvouapůlhodinové finále, jenž ukončilo celý příběh Stínového světa a my se tak museli s tímto seriálem rozloučit. Uvnitř této bleskovky můžete diskutovat o vašich názorech, teoriích a dojmech z finále.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Úvodní znělka

Seriál Shadowhunters má i svou úvodní znělku, na kterou se můžete podívat zde.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama