Star Wars: The Bad Batch
89/100 - 28×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Jimmi Simpson (Royce Hemlock), Keisha Castle-Hughes (Emerie Karr), Noshir Dalal (Rampart), Ian McDiarmid (Sheev Palpatine), Stephen Stanton (Wilhuff Tarkin), Rhea Perlman (Cid), Wanda Sykes (Phee Genoa), Corey Burton (Cad Bane), Ming-Na Wen (Fennec Shand)

Epizody - Sezóna 3

Sezóna 3

 • S03E01: Confined

  S03E01: Confined

  Omega se snaží přežívat v imperiálním vězení, ale každodenní rutina není zrovna nejpříjemnější. Volné chvilky tráví se Střelcem, který útěk ze základny již vzdal. Nala Se se snaží vybraným jedincům zvednout počet M-částic v těle a Omega jí u tohoto záhadného projektu asistuje.

  21.2.2024
  30 minut
 • S03E02: Paths Unknown

  S03E02: Paths Unknown

  Zbytek Vadné Várky se dostane k cenné informaci, kde by se mohl nacházet doktor Hemlock. Informace je sice správná, ale imperiální laboratoř byla bohužel přemístěna. Tým se pokouší zjistit kam a v mezičase narazí na další dva mladé klony, kteří na planetě uvízli.

  21.2.2024
  30 minut
 • S03E03: Shadows of Tantiss

  S03E03: Shadows of Tantiss

  Vracíme se na planetu Weyland, kde Nala Se kontaktuje Omegu, ať okamžitě uteče. Pokud se její krevní vzorek dostane do rukou Impéria, bude v nebezpečí. Omega se tak zoufale vydává na útěk, zatímco na planetu dorazí císař Palpatine, který jde osobně dohlédnout na svůj záhadný projekt.

  21.2.2024
  30 minut
 • S03E04: A Different Approach

  S03E04: A Different Approach

  Omega a Střelec ztroskotají na planetě Lau, která je pod imperiálním dohledem. Oba se snaží vydělat si nějaké kredity v hazardu tak, aby mohli bezpečně planetu opustit. Když ale Omega obere jednoho z imperiálních důstojníků, dostane se se Střelcem a Varčdou do problémů.

  28.2.2024
  30 minut
 • S03E05: The Return

  S03E05: The Return

  Stará parta se dává opět dohromady, když se k týmu přidává i Echo. Lovec a Střelec se pokusí zamazat staré rány, ale nebude to úplně až tak lehké. Vadná Várka se pokouší odhalit pravou lokalitu Tantissu, k čemuž by mohl dopomoci datapad Naly Se, ale je nutné vyrazit na imperiální základnu.

  6.3.2024
  30 minut
 • S03E06: Infiltration

  S03E06: Infiltration

  Na planetě Pantora se tajně setkává senátorka Riyo Chuchi s Avim Singhem, aby společně projednali kroky proti Galaktickému Impériu. Jejich rozprava je ale narušena klonovým speciálním vojákem X. Rex oba senátory zachrání a zjistí, po kom dalším tato jednotka pátrá – po Omeze.

  13.3.2024
  30 minut
 • S03E07: Extraction

  S03E07: Extraction

  Zatímco se Vadná Várka vypořádává se záhadným klonem CX-2, na scénu dorazí komandér Wolffe, který je stále ve službách Impéria. Poprvé od konce Klonových válek se tak setkává Wolffe s Rexem, kteří toho spolu hodně zažili. Jejich konfrontace je tak velice napínavá.

  13.3.2024
  30 minut
 • S03E08: Bad Territory

  S03E08: Bad Territory

  Vadná Várka si dělá starost o Omegu. Nejdříve ale musí přijít na to, proč po ni Impérium jde a co vlastně znamenají záhadné M-částice. Tým se vydává za Fennec Shand, která by mohla vědět, oč se jedná. Samozřejmě se cenná informace neobejde bez vedlejší mise a prácičky.

  20.3.2024
  30 minut
 • S03E09: The Harbinger

  S03E09: The Harbinger

  Vadná Várka stále nepřišla na to, co jsou to M-částice, ale zničehonic si je vyhledá jistá Asajj Ventress, která chce otestovat Omegu. Mladou dívku podrobí celkem třem zkouškám, při kterých se chce ujistit, zda by Omega mohla mít dostatečný počet midichlorianů a mít vlohy k Síle.

  27.3.2024
  30 minut
 • S03E10: Identity Crisis

  S03E10: Identity Crisis

  Emerie Karr si konečně získává důvěru Impéria a Royce Hemlock ji zasvětí do projektu Nekromant. Emerie to bere jako obrovskou poctu, ale brzy začíná litovat. Dozvídá se totiž, že Impérium vězní několik dětských jedinců, které průběžně testuje na počet M-částic.

  3.4.2024
  30 minut
 • S03E11: Point of No Return

  S03E11: Point of No Return

  Speciální klonový voják X dokázal pomocí svých kontaktů vystopovat Omegu a Vadnou Várku. Okamžitě se jí pokusí zajmout. Když se dva členové týmu dostanou do smrtelného nebezpečí, Omega se rozhodne k zoufalému činu – vzdát se Impériu. Střelec to bere jako výzvu.

  3.4.2024
  30 minut
 • S03E12: Juggernaut

  S03E12: Juggernaut

  Omega se vrací do Mount Tantiss, kde ji doktor Hemlock okamžitě otestuje na počet M-částic. Vadná Várka netuší, jak Omegu najít. Lovec ale přijde se zoufalou myšlenkou na dávno zapomenutého imperiála, která by je mohl do Mount Tantiss dovést. Jenže ten je ve vězení.

  10.4.2024
  30 minut
 • S03E13: Into the Breach

  S03E13: Into the Breach

  Omega vymýšlí plán, jak se opět dostat z vězení a pomoci uvězněným dětem. Vadná Várka se od Ramparta dozvídá, jak přesně se dostat na Mount Tantiss. Nebude to ale vůbec jednoduché. Tým se nejdříve musí dostat na orbitální dráhu Coruscantu a tam získat cenné informace.

  17.4.2024
  30 minut
 • S03E14: Flash Strike

  S03E14: Flash Strike

  Vadná Várka se konečně dostává do Mount Tantiss, jenže Impérium již o nich ví. Omega tuší, že se v základně něco děje, a tak podnikne další kroky k útěku. Tech se setkává s Emerie, u které nachází potřebné sympatie. Rodí se tak spolupráce na záchranu dětí z Mount Tantiss.

  24.4.2024
  30 minut
 • S03E15: The Cavalry Has Arrived

  S03E15: The Cavalry Has Arrived

  Vadná Várka má před svým posledním bojem, když se pokouší osvobodit Omegu z Mount Tantiss. Ta se ale dokáže o sebe postarat sama a dá do pochodu plán, který je spojen s příšerou zillem. Rampart se pokusí udělat svůj poslední tah, jak si získat přízeň Impéria.

  1.5.2024
  30 minut

Aktualizace postav - 3. řada

V průběhu třetí řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Nepřehlédněte

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Vysvětlení, proč tvůrci vrací do hry Asajj Ventress, je poněkud jednoduché

Čekali jste, že se dočkáme nějaké převeliké pohádky, proč si tvůrci vybrali právě Asajj Ventress, aby vystoupila v seriálu The Bad Batch? Tak to jste na špatné adrese. Tvůrci seriálu poskytují velice upřímné vysvětlení, proč právě sáhli po této postavě. Jste s tímto návratem spokojení?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

Omega se zničehonic stala jednou z nejdůležitějších postav celých Star Wars

S postavou Omegy se setkáváme až v seriálu The Bad Batch a příliš příznivců si v prvních dvou řadách nenašla. Třetí řada ale představuje postavu úplně v jiném světle a její dospělejší verzi fanoušci rozhodně uvítali. Navíc se s ní pojí nová skutečnost, která je pro svět Star Wars velice důležitá.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama