Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

S02E03: The Solitary Clone

S02E03: The Solitary Clone

Po určitém čase se vracíme k Střelcovi, který se konečně může vrátit do služby po incidentu na Kaminu. Střelec je přidělen speciálnímu týmu, který vede komandér Cody, veterán z Klonových válek. Společně všichni zamíří na planetu Desix, kde místní vzdorují Impériu.

cz sk
11.1.2023
30 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já teda byl naprosto spokojenej. :3 Takhle nějak bych si tenhle seriál představoval vždycky!

5.2.2023 | 10:32:26
Camaris

Chápu proč se to lidem líbilo, ale mě už to tahání z klobouku zapomenutých postav nějak nebaví.

18.1.2023 | 19:21:31
pidalin

Konečně dobrej díl, hlavně díky probuzení Codyho a jeho vývoji ke konci, mělo to celkem emoce, jinak většina dílu klasickej filler s kosením tupejch droidů.

17.1.2023 | 12:21:22
Gaffík

Potemnělo to. Jako jasně, zase máme kopu postav, o kterých víme, že jsou v dalších dílech (čti: o kterých víme, že neumřou), ale zase jak jsem psal u předchozí recenze, je to pohádka pro děti. Myslím, že to co jsme viděli tečovalo pomyslnou červenou čáru a dál už to asi nepůjde. Jo a nelíbí se mi oslovení Mířič. Proč z něho neudělali Mušku? (muška a kohout na zbrani)

17.1.2023 | 0:36:06
tom99

Hned z prvních pár minut je cítit, že tentokrát o něco půjde a epizoda se bude nést v úplně jiném duchu. I když jsem malinko ztrácel optimismus, když šlo opět o obyčejnou potyčku s droidy, konec mi to vynahradil.

webmaster, grafik
13.1.2023 | 19:00:17
Bilajz

Velmi povedené, skoro na úrovni 7. řady CW.

12.1.2023 | 9:12:48
Michal_

Kosení droidů ve velkém, ti nic netrefí, asi vůbec nemyslí, nesnaží se krýt ani jinak chovat jako vojáci. Po tom, co jsem viděl Andor, mi už takovéhle zjednodušování přijde příliš naivní dokonce i na SW, to neberu.

11.1.2023 | 22:00:07
Blackhand47XD

Skvělý díl, ale s hodnocením budu opatrnější. Zápletka se Střelcem/Cros­shairem vždycky byla na seriálu to nejlepší, kdy tu vidíme depresi, skvělou akci atd. Zápletka je ale tuctová, byť dobře orámovaná s dobrými motivacemi postav. Dneska na 4/5

webmaster, grafik
11.1.2023 | 18:15:54
Lex Luthor

Crossair a Cody spolu a ukázka vojenské akce impéria.

11.1.2023 | 16:05:27
Raiden123

Episoda by sa mohla volat Solitary clone"Crossair".

11.1.2023 | 15:32:21

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama