Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

S02E11: Metamorphosis

S02E11: Metamorphosis

Na planetě Weyland se dějí podivné věci, neboť po povrchu planety běhá příšera, která se živí energií. Vadná Várka zjistí, že se jedná o příšeru Zillo, která v průběhu Klonových válek terorizovala Coruscant a následně padla do moci samotného kancléře Palpatina. Zillo ale neřekl své poslední slovo.

cz sk
1.3.2023
30 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ten začátek byl boží … uplně mi to připomínalo dobu, kdy sem poprvé viděl Vetřelce. :3

No a pak se ukázalo zvířátko a už to byl celkem standard … pak se ze zvířátka během sotva pár desítek sekund stal nezničitenej Kaiju s dost chabym designem z Klonovejch Válek … a to už byl ryzí vopruz. :(

12.3.2023 | 16:06:13
davidovechkin

Bohužel furt to není dobré a stejná nuda.

6.3.2023 | 10:18:56
Michal_

Velmi dobré.

5.3.2023 | 19:20:08
dovahkiin

Ohhh, Mount Tantiss. Kdyby tam byl nakonec někde vytvářenej Joruus, tak bych se nezlobil, i když by to úplně do stávajícího kánonu asi nesedělo.

3.3.2023 | 20:11:02
tom99

Tak já nevím. Když si totiž odmyslím dobře nastavenou podzápletku z Klonových válek, tak tu máme opět jen nějaké honění se za příšerkou. Hloubku epizoda dostala až v závěrečných minutách, kdy opravdu o něco šlo a je tu nějaký příslib do budoucna. Ale jinak nemůžu stoprocentně říci, že bych se nějak závratně bavil.

webmaster, grafik
2.3.2023 | 22:23:26
mina1988

Super, konečně mi přišlo že to někam směřuje a není to je cesta odnikud nikam.

1.3.2023 | 21:19:48
Lex Luthor

Bad Batch se nám trochu přesunula do hororového žánru větší posun v příběhu byl fajn a dočkali jsme se návratu Zillo Beast.

1.3.2023 | 20:00:13
dukanxxx

topovka

1.3.2023 | 17:51:20
Filip Ondrej

Konečně! Doufal jsem, že někdy navážou na díly se Zillem. A konečně tu byl posun ve větším příběhu. Díl měl v první polovině až horrorový podtón.

1.3.2023 | 17:07:14
Blackhand47XD

Na tuhle epizodu jsme čekali 13 let!!!

webmaster, grafik
1.3.2023 | 14:59:11

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama