Star Wars: The Bad Batch
91/100 - 23×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovčí), Dee Bradley Baker (Mířič), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Trhač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Bib Fortuna

Bib Fortuna

Majordomus a pravá ruka Jabby Hutta.

Sezóny 1
2021 - 2021

Bib Fortuna je Twi'lek, který stál po boku vládce podsvětí Jabby Hutta již v dobách okupace planety Naboo Obchodní federací. Přítomen tak byl na výročním závodu kluzáků Boonta Eve Classic, kde stál po boku svého zaměstnavatele. Jabbovi také k narozeninám pořídil rancora jménem Pateesa. Když se ale Bibovi a Jabbovi ztratil rancor jménem Muchi, kontaktoval Cid, která na její získání najala Špatnou Várku.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Jsem rád, že dostává více prostoru. V Klonových válkách třeba nebyl vůbec, byť již pro Jabbu léta pracoval. Možná mu tak i chtějí dát větší roli, aby potitulková scéna druhé série Mandaloriana měla větší sílu.

webmaster, grafik
29.5.2021 | 9:34:21

Titulky

Epizoda S01E16: Kamino Lost

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky připravují:

@Blackhand47XD

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Špatná Várka

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama