Star Wars: The Bad Batch
92/100 - 26×

Star Wars: The Bad Batch

Klonové války skončily a Republika se pomalu mění v Galaktické Impérium. Klonový oddíl 99, známý také jako Špatná Várka, se proto snaží najít své místo v galaxii, která prochází rapidní změnou. Každý člen týmu má jedinečné vlastnosti a tvoří tak pozoruhodnou skupinu. My sledujeme Špatnou Várku, jak se po válce vydává na žoldnéřské mise, kdy se snaží najít nový smysl života.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Disney+ | 30 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Dee Bradley Baker (Echo), Dee Bradley Baker (Lovec), Dee Bradley Baker (Střelec), Dee Bradley Baker (Tech), Dee Bradley Baker (Bourač), Michelle Ang (Omega), Ben Diskin (AZI-3), Matthew Wood (Bib Fortuna), Corey Burton (Cad Bane), Freddie Prinze Jr. (Caleb Dume), Rhea Perlman (Cid), Dee Bradley Baker (Cut Lawquane), Archie Panjabi (Depa Billaba), Ming-Na Wen (Fennec Shand), Dee Bradley Baker (Grey)

Mayday

Mayday

Další z vojáků, kteří neopustil program ani za vlády Impéria. Převelen na ledovou planetu Barton-4, kde střeží imperiální sklad.

Sezóny 1
2023 - 2023

Mayday byl během Klonových válek veleváženým klonovým vojákem. Po konci války zůstal věrný Impériu a byl převelen na ledovou planetu Barton-4, která měla kromě drsného počasí dost svých vlastních problémů. Mayday a jeho četa měli dávat pozor na imperiální sklad, ve kterém se nacházely utajené materiály, o kterých neměli klonoví vojáci vědět, co je jejich obsahem.

Jenže když císař Sheev Palpatine z větší části rozpustí klonové vojáky a nahradí je svými stormtroopery, ke klonům se již nikdo hezky nechová. Střelec je na planetu vyslán i společně s lidskými důstojníky, kteří klony naprosto pohrdají. Mayday a jeho četa často čelí útokům místních nájezdníků a sem tam se jim podaří nějaké imperiální vybavení ztratit.

To je ovšem nepříčetné, a tak Mayday je nucen jít ven do kruté zimy a vybavení pro Impérium získat zpět. Na své misi si uvědomí, že utajovaným materiálem je nové brnění stormtrooperů, což samozřejmě Maydaye naštve, neboť klonoví vojáci mají daleko horší bojovou výstroj. Mayday v kruté zimě pomalu umírá, Střelec ho alespoň dopraví na základnu, kde mu ovšem lidští důstojníci odmítnou pomoci. Střelec si uvědomuje, jak prohnilé Impérium je.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Blackhand47XD

Slušná postava.

webmaster, grafik
20.3.2023 | 13:06:04
tom99

Sympaťák a brnění má parádní. Škoda, že ho už asi neuvidíme.

webmaster, grafik
18.3.2023 | 7:55:29

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Aktualizace postav - 2. řada

V průběhu druhé řady seriálu The Bad Batch pro vás budeme aktualizovat sekci postav:

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Novinky

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Druhou řadu Vadné várky zachraňuje lstivý Imperátor, který je přesně jako z filmů

Vadná várka se v posledních pár dílech potýkala s kolísavou kvalitou jednotlivých epizod. Jenže poslední dva díly opravdu stály za to. Stačila k tomu pořádná dějová linka a návrat pár známých postav, které musejí každého fanouška potěšit. A hlavně – jejich zjevení dávalo naprostý smysl.

Nepřehlédněte

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Dvojitá nálož středečních Star Wars: Jak bude vypadat program na následující týdny

Nebývá to až příliš běžné, že by na jedné stanici běžely dva Star Wars seriály naráz. Jelikož se ale posouvala premiéra obou seriálů, obě show se nakonec z větší části překrývají. A dokonce budou vypouštěny i během stejného dne. To je velice dobrá zpráva, co říkáte?

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama