Star Wars (Hvězdné války) Davits Draven

Davits Draven

Davits Draven

Draven byl povstaleckým generálem a hlavou alianční rozvědky. V době událostí, které vedly ke krádeži plánů Hvězdy smrti, byl přítomen na Yavinu 4. Pod jeho vedením sloužil Cassian Andor a byl to Draven kdo velel operaci, jenž vyústila v osvobození Jyn Erso.

Sezóny 1
2016 - 2016

Mládí

Davits Draven se narodil na Pendarru III a to čtyřicet pět let před bitvou o Yavin. Během klonových válek sloužil pod Republikou v armádní rozvědce. Během své služby nikdy nenarazil na žádného Jedie. Jeho rutinní práce jej nutila pracovat pouze se stratégy, komandéry a ostatními důstojníky, kteří se později stali otroky Impéria.

Galaktická občanská válka

Po vzestupu Impéria se Draven stal generálem v Povstalecké alianci. Několik dní před bitvou o Yavin mu bylo svěřeno několik operací. První z nich vedla k osvobození Jyn Erso z nákladního vozidla na planetě Wobani. Následně pozoroval misi, během které měl být vyzvednut Imperiální pilot Bodhi Rook ze zajetí Sawa Gerrery a následně velel operaci, během níž měli Povstalci nalézt Galena Ersa.


Draven se ale obával, že je to past a tak dal Cassianovi úkol Galena zavraždil. Cassian však úkol nesplnil a Galena zneškodnily povstalecké stíhačky. Jeho osud je nám zatím neznámý, pokud nebyl degradován, zůstal ve velení rozvědky.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců