Star Wars (Hvězdné války) Kaydel Ko Connix

Kaydel Ko Connix

Kaydel Ko Connix

Mladá poručice Odporu, která se rozhodla bojovat proti zlému Prvnímu řádu. Na starost měla především komunikaci s piloty X-Wingů, kterým předávala zprávy od svých nadřízených.

Sezóny 3
2015 - 2019

Válka s Prvním řádem

Kaydel patřila mezi důstojníky Odporu a zastávala zde pozici poručice a dispečerky. Když došlo k bitvě na Takodaně, byla součástí skupiny generálky Organu, která přistála na povrchu planety. Později se zúčastnila útoku na základnu Hvězdovrah, kdy koordinovala piloty a předávala jim zprávy od generálky a zbytku nadřízených.

Základna Hvězdovrah byla nakonec zničena a Odpor se musel evakuovat. První řád však znovu zaútočil a Kaydel opět dělala pilotům podporu. Když Leia upadla do kómatu a velení Odporu se ujala vice admirálka Holdo, pomohla Kaydel Poeovi s jeho malou vzpourou. Nakonec byla jednou z posledních členek Odporu, které se podařilo přežít bitvu o Crait a uprchnout v Millennium Falconu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Konečně někdo sympatický. Příště více prostoru :-)

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:56:05
Wolfinator1

Rodinná tradice pokračuje dcera Carrie Fisher hezké.

18.12.2017 | 23:06:07

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců