Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Kaydel Ko Connix

Kaydel Ko Connix

Mladá poručice Odporu, která se rozhodla bojovat proti zlému Prvnímu řádu. Na starost měla především komunikaci s piloty X-Wingů, kterým předávala zprávy od svých nadřízených.

Sezóny 3
2015 - 2019

Válka s Prvním řádem

Kaydel patřila mezi důstojníky Odporu a zastávala zde pozici poručice a dispečerky. Když došlo k bitvě na Takodaně, byla součástí skupiny generálky Organu, která přistála na povrchu planety. Později se zúčastnila útoku na základnu Hvězdovrah, kdy koordinovala piloty a předávala jim zprávy od generálky a zbytku nadřízených.

Základna Hvězdovrah byla nakonec zničena a Odpor se musel evakuovat. První řád však znovu zaútočil a Kaydel opět dělala pilotům podporu. Když Leia upadla do kómatu a velení Odporu se ujala vice admirálka Holdo, pomohla Kaydel Poeovi s jeho malou vzpourou. Nakonec byla jednou z posledních členek Odporu, které se podařilo přežít bitvu o Crait a uprchnout v Millennium Falconu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Konečně někdo sympatický. Příště více prostoru :-)

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:56:05
Wolfinator1

Rodinná tradice pokračuje dcera Carrie Fisher hezké.

18.12.2017 | 23:06:07

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama