Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 67×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Moloch

Moloch

Jeden z vrchních členů gangu Bílých červů na Corellii, který zaměstnával sirotky a děti z ulice.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gangy na Corellii

Moloch byl zástupcem rasy Grindalinů, který byl členem gangu Bílých červů na Corellii. Byl jedním z mála zástupců jeho rasy, který se odvážil jít na světlo, které pro ně dokázalo být smrtící. Když chodil ven, oblékal si bílou zbroj, aby měl nějaké krytí. Moloch byl u toho, když Hana Sola přivedli k Proxime za to, že neuspěl ve své misi. Za svůj neúspěch měl být Han zbit holí, ale on jí chytil a začal vyhrožovat. Moloch v tu chvíli vytáhl na Hana svůj blaster, načež jej Qi'ra poprosila, aby jej nezastřelil.

S pomocí kamene nakonec Han rozbil okno a přivolal do jejich doupěte světlo. Jelikož na sobě Moloch neměl zbroj, tak byl osvícen a popálen. Han a Qi'ra se dali na útěk ve speedem a Moloch je začal pronásledovat. Když si pár myslel, že jim utekl, vydali se do hvězdného přístavu, kde chtěli vyměnit coaxium za cestu z planety. Hanovi se podařilo projít přepážkou, ale Moloch a jeho kumpáni lapili Qi'ru. Han jí slíbil že se pro ni vrátí, což se mu náhodou také podařilo, i když jinde, než by čekal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Ťažko hodnotiť moc ho neukázali

28.6.2018 | 17:02:11

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Taika Waititi promlouvá o svém Star Wars filmu: Chce něco nového, nemíní využívat staré postavy a reference

Taika Waititi promlouvá o svém Star Wars filmu: Chce něco nového, nemíní využívat staré postavy a reference

Zatímco se seriály na Disney+ primárně soustředí na postavy, které známe již desítky let, tak Taika Waititi nemá zájem o zajímavé reference či známé postavy. Chce divákům ukázat nové charaktery, o které se budou bát, a které je budou zajímat. A to je rozhodně dobrý přístup, nemyslíte?

Zajímavosti

Star Wars Celebration: Hezky přehledně všechny novinky z proběhlé akce

Star Wars Celebration: Hezky přehledně všechny novinky z proběhlé akce

O víkendu proběhla akce Star Wars Celebration, která byla na novinky poměrně bohatá. V průběhu uplynulých dní jsme vám přichystali dílčí novinky ohledně chystajících projektů. Pokud jste neměli čas prolistovat jednotlivé články, přinášíme vám jeden souhrnný, kde se vše potřebné dozvíte.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama