Star Wars (Hvězdné války) Moloch

Moloch

Moloch

Jeden z vrchních členů gangu Bílých červů na Corellii, který zaměstnával sirotky a děti z ulice.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gangy na Corellii

Moloch byl zástupcem rasy Grindalinů, který byl členem gangu Bílých červů na Corellii. Byl jedním z mála zástupců jeho rasy, který se odvážil jít na světlo, které pro ně dokázalo být smrtící. Když chodil ven, oblékal si bílou zbroj, aby měl nějaké krytí. Moloch byl u toho, když Hana Sola přivedli k Proxime za to, že neuspěl ve své misi. Za svůj neúspěch měl být Han zbit holí, ale on jí chytil a začal vyhrožovat. Moloch v tu chvíli vytáhl na Hana svůj blaster, načež jej Qi'ra poprosila, aby jej nezastřelil.

S pomocí kamene nakonec Han rozbil okno a přivolal do jejich doupěte světlo. Jelikož na sobě Moloch neměl zbroj, tak byl osvícen a popálen. Han a Qi'ra se dali na útěk ve speedem a Moloch je začal pronásledovat. Když si pár myslel, že jim utekl, vydali se do hvězdného přístavu, kde chtěli vyměnit coaxium za cestu z planety. Hanovi se podařilo projít přepážkou, ale Moloch a jeho kumpáni lapili Qi'ru. Han jí slíbil že se pro ni vrátí, což se mu náhodou také podařilo, i když jinde, než by čekal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Ťažko hodnotiť moc ho neukázali

28.6.2018 | 17:02:11

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Daisy Ridley přiznává, že po Star Wars nemá moc nabídek, a co John Boyega vzkázal fanouškům?

Dnes se podíváme na herce z nové trilogie. Před pár měsíci totiž určitá skupina těchto herců prohlásila, že Star Wars jsou pro ně uzavřenou kapitolou a k sáze se nechtějí vracet. Od premiéry posledního dílu uplynulo osm měsíců a někteří z nich dnes mají problém si najít práci.

Reklama

Zajímavosti

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Kathleen Kennedy: Najít do týmu ženy jako režisérky je pro Star Wars absolutní prioritou

Pamatujete ty časy, kdy se nejdříve vymýšlel příběh, načrtly se zajímavé postavy a vytvářel se celý svět, aby vzniklo plnohodnotné dílo? Dnešní doba na to jde trošku opačně a bohužel už jednoznačně hlásá, že ve středu není příběh, nýbrž pohlaví toho, kdo bude daný projekt řídit.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců