Star Wars (Hvězdné války) Moloch

Moloch

Moloch

Jeden z vrchních členů gangu Bílých červů na Corellii, který zaměstnával sirotky a děti z ulice.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gangy na Corellii

Moloch byl zástupcem rasy Grindalinů, který byl členem gangu Bílých červů na Corellii. Byl jedním z mála zástupců jeho rasy, který se odvážil jít na světlo, které pro ně dokázalo být smrtící. Když chodil ven, oblékal si bílou zbroj, aby měl nějaké krytí. Moloch byl u toho, když Hana Sola přivedli k Proxime za to, že neuspěl ve své misi. Za svůj neúspěch měl být Han zbit holí, ale on jí chytil a začal vyhrožovat. Moloch v tu chvíli vytáhl na Hana svůj blaster, načež jej Qi'ra poprosila, aby jej nezastřelil.

S pomocí kamene nakonec Han rozbil okno a přivolal do jejich doupěte světlo. Jelikož na sobě Moloch neměl zbroj, tak byl osvícen a popálen. Han a Qi'ra se dali na útěk ve speedem a Moloch je začal pronásledovat. Když si pár myslel, že jim utekl, vydali se do hvězdného přístavu, kde chtěli vyměnit coaxium za cestu z planety. Hanovi se podařilo projít přepážkou, ale Moloch a jeho kumpáni lapili Qi'ru. Han jí slíbil že se pro ni vrátí, což se mu náhodou také podařilo, i když jinde, než by čekal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Ťažko hodnotiť moc ho neukázali

28.6.2018 | 17:02:11

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams se zpětně vyjadřuje, jak moc je důležité mít na začátku plán a co dělat, když ho nemáte

J. J. Abrams nám připravil první a poslední díl nové trilogie. Nemá smysl dlouho chodit kolem horké kaše. Zřejmě se vše nepovedlo tak, jak původně mělo. Chyběla tomu vize a nápady, které Abrams měl, se svým způsobem shodily ze stolu. Abrams nyní o tom otevřeně promluvil.

Reklama

Zajímavosti

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Výroba seriálu Rangers of the New Republic byla údajně pozastavena, co za to může?

Na dni investorů Lucasfilm představil několik nových filmů a seriálů. A ejhle, u jednoho již údajně byla pozastavena výroba a přednost dostanou jiné projekty. Kromě této zprávy vám také přinášíme čerstvou novinku, že Dave Filoni zesílil svou pozici u Lucasfilmu a vyšplhal zase o kousek výš.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců