Star Wars (Hvězdné války) Moloch

Moloch

Moloch

Jeden z vrchních členů gangu Bílých červů na Corellii, který zaměstnával sirotky a děti z ulice.

Sezóny 1
2018 - 2018

Gangy na Corellii

Moloch byl zástupcem rasy Grindalinů, který byl členem gangu Bílých červů na Corellii. Byl jedním z mála zástupců jeho rasy, který se odvážil jít na světlo, které pro ně dokázalo být smrtící. Když chodil ven, oblékal si bílou zbroj, aby měl nějaké krytí. Moloch byl u toho, když Hana Sola přivedli k Proxime za to, že neuspěl ve své misi. Za svůj neúspěch měl být Han zbit holí, ale on jí chytil a začal vyhrožovat. Moloch v tu chvíli vytáhl na Hana svůj blaster, načež jej Qi'ra poprosila, aby jej nezastřelil.

S pomocí kamene nakonec Han rozbil okno a přivolal do jejich doupěte světlo. Jelikož na sobě Moloch neměl zbroj, tak byl osvícen a popálen. Han a Qi'ra se dali na útěk ve speedem a Moloch je začal pronásledovat. Když si pár myslel, že jim utekl, vydali se do hvězdného přístavu, kde chtěli vyměnit coaxium za cestu z planety. Hanovi se podařilo projít přepážkou, ale Moloch a jeho kumpáni lapili Qi'ru. Han jí slíbil že se pro ni vrátí, což se mu náhodou také podařilo, i když jinde, než by čekal.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

Ťažko hodnotiť moc ho neukázali

28.6.2018 | 17:02:11

Aktuální film

Solo: Star Wars Story

Režie: Ron Howard
Scénář: Joe Kasdan, Lawrence Kasdan
Hudba: John Powell
Hrají: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Paul Bettany, Thandie Newton, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Lily Newmark, Anthony Daniels, Sam Witwer a další.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY
OHODNOŤTE FILM

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Šest důvodů, proč film Solo: Star Wars Story v kinech neuspěl

Před premiérou filmu Solo: Star Wars Story zřejmě nikdo nečekal, že se film stane obrovským propadákem. Bohužel realita je taková a nevypadá to, že by se v dalších týdnech mělo něco měnit. Přinášíme vám šest nejpravděpodob­nějších důvodů, proč film v kinech neuspěl.

Plakát

Plakát

Narozeniny herců