Star Wars (Hvězdné války)
93/100 - 70×

Star Wars(Hvězdné války)

Kdysi dávno v předaleké galaxii… Touto legendární větou odstartovaly v roce 1977 Star Wars, jeden velký fenomén, který přetrvává doteď. Star Wars je příběh ve vzdálené Galaxii, kde spolu soupeří síly temných Sithů s dobromyslnými Jedii. Kdo zvítězí v galaktických bitvách? Spravedlivá republika, nebo lstivé Impérium?

USA | 1977 | Vysílá se
vysílání
11 sezón | | 120 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Laura Dern (Amilyn Holdo), James Earl Jones (Anakin Skywalker), Domhnall Gleeson (Armitage Hux), Jaime King (Aurra Sing), Shirley Henderson (Babu Frik), Jimmy Smits (Bail Organa), Wen Jiang (Baze Malbus), Bill Hader (BB-8), Bonnie Piesse (Beru Lars), Garrick Hagon (Biggs Darklighter), Nick Kellington (Bistan), Jeremy Bulloch (Boba Fett), Riz Ahmed (Bodhi Rook), Mark Hamill (Boolio), Anthony Daniels (C-3PO)

Rose Tico

Rose Tico

Údržbářka Odporu, která se dostala se divokého dobrodružství s hrdinným Finnem. Se svou sestrou Paige se přidala k silám generálka Organy z nenávisti k Prvnímu řádu, který nesnášela již od dětství.

Sezóny 2
2017 - 2019

Válka s Prvním řádem

Kdo by čekal, že se z pouhé údržbářky jednoho dne vyklube hrdinka Odporu. Po evakuaci základny na planetě D'Qar se připletla do cesty Finnovi, který se rozhodl najít Rey. Rose měla za úkol bránit lidem v dezerci, přičemž začala Finna brát za zběha. Nakonec se k němu připojila při jeho tajné misi, kdy měli najít a naverbovat mistra lamače kódů z Canto Bight. Dvojice byla ale zatčena a narazila na DJ, který potřebnými schopnostmi oplýval. Při útěku ještě zničili kasíno a osvobodili vězněnou zvěř.

Poté se vydali na loď Prvního řádu, kde je ale DJ zradil. Dvojice měla být popravena, ale vice admirálka Holdo se obětovala a se svou lodí vrazila do velící lodi Prvního řádu, čímž zachránila Finna i Rose. Dvojici poté ochránil ještě BB-8, který se zmocnil kráčedla. Hrdinové nakonec přistáli na planetě Crait, kde se Finn chtěl obětovat pro dobro Odporu, ale Rose mu v tom zabránila. Sama po této akci upadla do kómatu a Finn ji odnesl do bezpečí. Nakonec oba vyvázli živí na palubě Millennium Falconu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
zabijakptak

Eh?

22.11.2020 | 22:03:07
Kothy

Zbytecna postava.

30.6.2020 | 15:19:47
hoolio88

Pro děj filmu naprosto zbytečná, otravná, ještě k tomu nehezká (na rozdíl od její filmové sestry, která se ale na plátně ohřála asi tak třicet sekund)… Snad i Jar Jara jsem měl raději.

27.3.2018 | 10:02:24
Edvin

Neuvěřitelně zbytečná a stupidní postava. Jar-jar této série.

13.1.2018 | 21:46:28
tom99

Pokud byl dosud Jar Jar Binks nejnenáviděnější postavou, tak Rose Tico ho hravě poráží. Nejhorší postava v dějinách Star Wars ever. Zbytečná, otravná, nesympatická.

webmaster, grafik
28.12.2017 | 10:57:22
Luciz

Na co? Na co je tam ta postava :D

27.12.2017 | 18:46:19
Crowley

Absolútne zbytočná postava :(

20.12.2017 | 20:41:08
Wolfinator1

Sympaťanda, společně s Ewoky a Porgy další roztomilá malá věcička :D

18.12.2017 | 23:14:02
Khardoom

Hlas jak blbka v Disneylandu co láká na bonbonky

17.12.2017 | 10:01:15

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Co se aktuálně děje

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Adam Driver: Vykoupení Bena Sola nemělo nastat, změna nastala až v průběhu natáčení

Ben Solo se v závěru sequelové trilogie dočkal pohádkového vykoupení a polibku na cestu do jedijského nebíčka. Nicméně prvotní plán byl úplně jiný. A neměl ho jen Colin Trevorrow, ale dokonce i J. J. Abrams. Kylo Ren se neměl vykoupit a naopak měl upevňovat svou pozici na temné straně Síly.

Zajímavosti

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Herečka Padmé Amidaly odmítá, že by George Lucas natočil alternativní konec Epizody III

Je libo alternativní konec, kde Anakin porazí Obi-Wana, svrhne císaře a bude vládnout Impériu on? Nebo ještě ujetější konec, kdy Padmé Amidala se postaví svému manželovi a připraví ho o život? Natočila se někdy takováto scéna pro Epizodu III, nebo jde jen o fámy fanoušků?

Plakát

Plakát

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama