Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

V louisianských bažinách tlí něco nepřirozeného. Abby Arcane je nasazena do terénu, aby vyšetřila původ záhadné nemoci, která postihla město Marais.

sk
31.5.2019
1 hodina

Oficiální synopse

Vědkyně Abby Arcane vyšetřuje původ neznámého záhadné viru, který řádí v jejím rodném městě Marais. V nemocnici se seznámí s Alecem Hollandem, který věří, že nebezpečná nákaza by mohla mít spojitost s jeho vědeckým výzkumem, který aplikuje v tamních bažinách na žádost vlivného byznysmena Averyho Sunderlanda. Abby má s rodinou Sunderlandových nevyřešené spory, které sahají do minulosti, před kterou se snažila uprchnout. Manželé Sunderlandovi se mylně domnívají, že Abby je zodpovědná za smrt jejich dcery Shawny. Smrtící virus si mezitím nepředstavitelnou rychlostí podmaňuje celé město. Životy Aleca a Abby se znovu zkříží, ale tentokrát se setkají za nepříznivých okolností, neboť se stávají obětmi temné síly, která zničí vše, co se jí postaví do cesty. Alec, který byl naposledy viděn v bažinách, se posléze začne pohřešovat, ale cosi dalšího vzbuzuje řadu nových otázek. Něco upadlo bažinám v nemilost. Kdesi v tichu se probouzí nestvůrný Bažináč.

Základní informace:

Režie: Len Wiseman
Scénář: Mark Verheiden a Gary Dauberman
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Leonardo Nam (Harlan Edwards), John Bishop (Eddie Coyle), Elle Graham (Susie Coyle), Given Sharp (Shawna Sunderland), …

Upoutávka k první epizodě:

Foto: DC Universe

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

zajímavé tohoto superhrdinu vůbec neznám, tak uvidíme.

3.10.2020 | 7:31:57
choudys

První díl je sice trochu laciný, ale párkrát mě překvapil. Některé věci jsou předvídatelné, snad to nebude vadit.

10.3.2020 | 19:28:32
RagnarokCzD

Solidní … ale celkem rychlý, sem zvědavej jak budou udržovat tempo.

3.8.2019 | 20:41:30
gremlin

hororo komedialni ale jo

29.7.2019 | 20:13:46
Spiker

Tyjo tak ten zvrat jsem nečekal. Ačkoliv nemám rád hodinové díly seriálu, tohle se mi líbilo..

21.7.2019 | 20:12:48
Jiri007

Dobrý serial na začatek, Abby se mi libi, a ta městska rada, vypada že každy hledi jen na sve zajmy, a ta sila kterou Bažinač ma je fakt zajimava a ten konec byl fakt zajimavy.

redaktor
20.6.2019 | 17:40:28
CoRnDuCK

Nářez…

14.6.2019 | 17:01:35
Tříoký Holub

Jako první díl se mi líbil ale nevim proč mam tak nějak v hlavě že nakonec se dozvíme že ten mutant je ten týpek co ji pomáhal zkoumat co to vlastně v ty bažině je a ten co ho na to najal to celý bude mít na svědomí :D Ale rozhodně budu sledovat dál.. (Nemusí to tak být, já jen zda nemá někdo uplně ten stejnej dojem z děje ) :D

6.6.2019 | 1:00:18
Michal Ebert

Docela zajímavej pilotní díl, hororová atmosféra a zrození bažináče. Jen to mohlo bejt trochu kratší, šedesát minut je docela dost.

5.6.2019 | 21:25:08
JanCh23

Super nový seriál

5.6.2019 | 5:39:54

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama