Swamp Thing (Bažináč) S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

S01E01: Pilot

V louisianských bažinách tlí něco nepřirozeného. Abby Arcane je nasazena do terénu, aby vyšetřila původ záhadné nemoci, která postihla město Marais.

cz sk
31.5.2019
1 hodina

Oficiální synopse

Vědkyně Abby Arcane vyšetřuje původ neznámého záhadné viru, který řádí v jejím rodném městě Marais. V nemocnici se seznámí s Alecem Hollandem, který věří, že nebezpečná nákaza by mohla mít spojitost s jeho vědeckým výzkumem, který aplikuje v tamních bažinách na žádost vlivného byznysmena Averyho Sunderlanda. Abby má s rodinou Sunderlandových nevyřešené spory, které sahají do minulosti, před kterou se snažila uprchnout. Manželé Sunderlandovi se mylně domnívají, že Abby je zodpovědná za smrt jejich dcery Shawny. Smrtící virus si mezitím nepředstavitelnou rychlostí podmaňuje celé město. Životy Aleca a Abby se znovu zkříží, ale tentokrát se setkají za nepříznivých okolností, neboť se stávají obětmi temné síly, která zničí vše, co se jí postaví do cesty. Alec, který byl naposledy viděn v bažinách, se posléze začne pohřešovat, ale cosi dalšího vzbuzuje řadu nových otázek. Něco upadlo bažinám v nemilost. Kdesi v tichu se probouzí nestvůrný Bažináč.

Základní informace:

Režie: Len Wiseman
Scénář: Mark Verheiden a Gary Dauberman
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Leonardo Nam (Harlan Edwards), John Bishop (Eddie Coyle), Elle Graham (Susie Coyle), Given Sharp (Shawna Sunderland), …

Upoutávka k první epizodě:

Foto: DC Universe

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Solidní … ale celkem rychlý, sem zvědavej jak budou udržovat tempo.

3.8.2019 | 20:41:30
gremlin

hororo komedialni ale jo

29.7.2019 | 20:13:46
Spiker

Tyjo tak ten zvrat jsem nečekal. Ačkoliv nemám rád hodinové díly seriálu, tohle se mi líbilo..

21.7.2019 | 20:12:48
Jiri007

Dobrý serial na začatek, Abby se mi libi, a ta městska rada, vypada že každy hledi jen na sve zajmy, a ta sila kterou Bažinač ma je fakt zajimava a ten konec byl fakt zajimavy.

redaktor
20.6.2019 | 17:40:28
CoRnDuCK

Nářez…

14.6.2019 | 17:01:35
Tříoký Holub

Jako první díl se mi líbil ale nevim proč mam tak nějak v hlavě že nakonec se dozvíme že ten mutant je ten týpek co ji pomáhal zkoumat co to vlastně v ty bažině je a ten co ho na to najal to celý bude mít na svědomí :D Ale rozhodně budu sledovat dál.. (Nemusí to tak být, já jen zda nemá někdo uplně ten stejnej dojem z děje ) :D

6.6.2019 | 1:00:18
Michal Ebert

Docela zajímavej pilotní díl, hororová atmosféra a zrození bažináče. Jen to mohlo bejt trochu kratší, šedesát minut je docela dost.

5.6.2019 | 21:25:08
JanCh23

Super nový seriál

5.6.2019 | 5:39:54
Kothy

Super rozjezd :)

4.6.2019 | 21:19:19
hmyzovrah

boha ten scenar je katastrofa a herecke vykony mizerne, ovsem atmosfera velice dobra a hororove pojeti vyborne, tak jen tak dal..

3.6.2019 | 10:46:15

Stav překladu

Epizoda S01E10: Loose Ends

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovali: @twister78, @MadyDollar, @Ciro7a, @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Swamp Thing a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Reklama

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás