Swamp Thing (Bažináč) S01E02: Worlds Apart

S01E02: Worlds Apart

S01E02: Worlds Apart

Alec se snaží porozumět svému novému tělu, které je nyní stvořené z vegetace. Jason Woodrue se nachází v bezvýchodné situaci. Abby se pokouší dopátrat pravdy.

cz sk
7.6.2019
52 minut

Oficiální synopse

Šerifka Lucilia Cableová usilovně pátrá po Alecovi, zatím však bezúspěšně. Abby se domnívá, že nešlo o pouhou nehodu, která ji připravila o Aleca, a od Daniela Cassidyho obdrží Alecovy studijní videozáznamy. Mezitím její pacientka Susie Coyleová uteče z nemocnice, a tak se s Mattem rozhodnout následovat její stopy, jež je zavedou k bažinám. Zde se Abby poprvé setká tváří v tvář Bažináčovi, jehož lidskou stránku odhalí malá Susie. Maria Sunderlandová se snaží přesvědčit Madame Xanadu, aby vyhověla jejímu bezbožnému přání – komunikovat s mrtvou Shawnou.

Základní informace:

Režie: Len Wiseman
Scénář: Mark Verheiden a Doris Egan
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Leonardo Nam (Harlan Edwards), Micah Fitzgerald (Munson), Justin Miles (Robitelle), Keith Arthur Bolden (Landreaux), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Elle Graham (Susie Coyle), Given Sharp (Shawna Sunderland), …

Fotografie k druhé epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

trochu mi tam neseděla ta slepá čarodějnice, ale jinak fajn

3.10.2020 | 8:32:23
choudys

Spletenec se rozplétá. Abby nalézá Alexe, jako románek to není špatný :)

10.3.2020 | 22:58:39
RagnarokCzD

Docela mě překvapuje kolik lidí tu mí zase problém s hyperkorektní společností na základě asi pětivteřinový scény která nemá ani na příběh, ani na hlavní postavy absolutně žádnej dopad. :D Jak by řekl Zapp Brannigan: Hele klídek vole. :)

Mě teda dost zarazil ten konec, kdy se už na plno profláklo kdo to je … první díl mi přišel rychlej, nečekal sem, že se bude ještě zrychlovat. :D

3.8.2019 | 20:46:38
Spiker

O něco slabší, ale závěr to plně vynahradil..

27.7.2019 | 13:20:36
Jiri007

Dobry díl, je to čim dal zajimavější, a Abby je fakt dobra a kdo vi co bude další krok Bažinače.

26.6.2019 | 18:20:47
Spiders 01

Skvělý díl nechápu proč nedostane 2.serii

12.6.2019 | 7:37:36
theplanetoftheapes

Docela slušný kříženec detektivky a hororu a pak najednou bum a zas jsou tam lesby, wtf ? Kdyby aspoň nasadily připínáka, ale to ne, my jsme jen další mega tolerantní seroš. No celkem to odsejpalo, budování napětí jestli to teda mluví nebo jen chrčí jak čupaka z galaktických válek, ale to už vyspoileroval název dalšího dílu. škoda, že je seriál už teď vlastně zařízlý, nevím jestli u toho vydržím do konce.

12.6.2019 | 6:22:18
dbar

Další 2 LGBT postavy, to už máme 3, tímhle tempem z nich už brzy nebude menšina…Díl ještě lepší než minule, herci už nepůsobí tak prkenně a příběh se nám pěkně posouvá. Jen ta Abby na konci dílu mohla vypadat více šokovaně.

11.6.2019 | 15:55:09
realm

Za mě docela spokojenost, není to vyloženě špatné, jen mě mrzí, že ten konec bude asi dost blbý. Ale tak užiji si aspoň ty zbývající díly.

10.6.2019 | 18:21:59
Kothy

Cim dal lepsi :)

10.6.2019 | 1:52:28
1

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Reklama

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás