Swamp Thing (Bažináč) S01E02: Worlds Apart

S01E02: Worlds Apart

S01E02: Worlds Apart

Alec se snaží porozumět svému novému tělu, které je nyní stvořené z vegetace. Jason Woodrue se nachází v bezvýchodné situaci. Abby se pokouší dopátrat pravdy.

cz sk
7.6.2019
52 minut

Oficiální synopse

Šerifka Lucilia Cableová usilovně pátrá po Alecovi, zatím však bezúspěšně. Abby se domnívá, že nešlo o pouhou nehodu, která ji připravila o Aleca, a od Daniela Cassidyho obdrží Alecovy studijní videozáznamy. Mezitím její pacientka Susie Coyleová uteče z nemocnice, a tak se s Mattem rozhodnout následovat její stopy, jež je zavedou k bažinám. Zde se Abby poprvé setká tváří v tvář Bažináčovi, jehož lidskou stránku odhalí malá Susie. Maria Sunderlandová se snaží přesvědčit Madame Xanadu, aby vyhověla jejímu bezbožnému přání – komunikovat s mrtvou Shawnou.

Základní informace:

Režie: Len Wiseman
Scénář: Mark Verheiden a Doris Egan
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Leonardo Nam (Harlan Edwards), Micah Fitzgerald (Munson), Justin Miles (Robitelle), Keith Arthur Bolden (Landreaux), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Elle Graham (Susie Coyle), Given Sharp (Shawna Sunderland), …

Fotografie k druhé epizodě:

Foto: DC Universe

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Docela mě překvapuje kolik lidí tu mí zase problém s hyperkorektní společností na základě asi pětivteřinový scény která nemá ani na příběh, ani na hlavní postavy absolutně žádnej dopad. :D Jak by řekl Zapp Brannigan: Hele klídek vole. :)

Mě teda dost zarazil ten konec, kdy se už na plno profláklo kdo to je … první díl mi přišel rychlej, nečekal sem, že se bude ještě zrychlovat. :D

3.8.2019 | 20:46:38
Spiker

O něco slabší, ale závěr to plně vynahradil..

27.7.2019 | 13:20:36
Jiri007

Dobry díl, je to čim dal zajimavější, a Abby je fakt dobra a kdo vi co bude další krok Bažinače.

redaktor
26.6.2019 | 18:20:47
Spiders 01

Skvělý díl nechápu proč nedostane 2.serii

12.6.2019 | 7:37:36
theplanetoftheapes

Docela slušný kříženec detektivky a hororu a pak najednou bum a zas jsou tam lesby, wtf ? Kdyby aspoň nasadily připínáka, ale to ne, my jsme jen další mega tolerantní seroš. No celkem to odsejpalo, budování napětí jestli to teda mluví nebo jen chrčí jak čupaka z galaktických válek, ale to už vyspoileroval název dalšího dílu. škoda, že je seriál už teď vlastně zařízlý, nevím jestli u toho vydržím do konce.

12.6.2019 | 6:22:18
dbar

Další 2 LGBT postavy, to už máme 3, tímhle tempem z nich už brzy nebude menšina…Díl ještě lepší než minule, herci už nepůsobí tak prkenně a příběh se nám pěkně posouvá. Jen ta Abby na konci dílu mohla vypadat více šokovaně.

11.6.2019 | 15:55:09
realm

Za mě docela spokojenost, není to vyloženě špatné, jen mě mrzí, že ten konec bude asi dost blbý. Ale tak užiji si aspoň ty zbývající díly.

10.6.2019 | 18:21:59
Kothy

Cim dal lepsi :)

10.6.2019 | 1:52:28
Český Václav

BlackWolfe seriál skončí až první série skončí :)

9.6.2019 | 21:29:31
Father

za mě musim říct, že bomba a pevně doufám, že to bude pokračovat ve stejném duchu

9.6.2019 | 10:01:32

Stav překladu

Epizoda S01E10: Loose Ends

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovali: @twister78, @MadyDollar, @Ciro7a, @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Swamp Thing a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás