Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E04: Darkness on the Edge of Town

S01E04: Darkness on the Edge of Town

Bažináč svádí boj s temnotou a Abby si začíná uvědomovat, co se v Marais děje.

sk
21.6.2019
45 minut

Oficiální synopse

Bažináč si začíná uvědomovat, že jeho nové schopnosti mu umožňují komunikovat se zeleným životem okolo něj. Všímá si, že do bažin se vkrádá temnota, kterou je nutné zastavit a na světě nastolit pořádek a rovnováhu. Abby musí zatnout zuby a připustit si, že za všemi záhadnými událostmi, které se jí přihodily během pobytu v Marais, stojí nadpřirozené síly, jež se začnou hrabat v Abbyině temné minulosti. Liz se podělí s šerifkou Cableovou o své poznatky vztažené k smrti Aleca Hollanda. Daniel Cassidy nám prozradí své tajemství, které ho váže k Marais.

Základní informace:

Režie: Carol Banker
Scénář: Kay Reindl a Erin Maher
Hrají: Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Steve Wilcox (Burritt Sunderland), Al Mitchell (Delroy Tremayne), Elle Graham (Susie Coyle), Dorothy Recasner Brown (Nadine), Andrew Yackel (Todd), Benjamin Keepers (Lee Coyle), …

Fotografie ke čtvrté epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Abby s Alecem vyřešili problém. Příprava na jinačí sajrajt, taková vsuvka.

10.3.2020 | 23:59:28
Spiker

Tohle mě zas bavilo o chlup víc.

8.9.2019 | 23:56:34
Jiri007

Dobry díl, ta scena s hadem byla fakt užasna ale zaroven jsem se i bal, a ty projevy strachu byly taky dobre a Avery ten to ma fakt skvěle promyšlene vi jak ziskat penize, a Abby byla taky dobra.

redaktor
7.8.2019 | 20:51:12
Xavik

Tak tohle byl zatím nejlepší a nejděsivější díl. Ta scéna s hadem byla fakt šílená. :D

admin
26.6.2019 | 12:51:33
theplanetoftheapes

No tak sláva, mluví a už i zvládá gramatiku. Taky mi přijde, že se tam dost skáče, najednou už je choroba pasé a máme tu nějakou jinou, ta se vyřeší a jdeme dál, trochu jako Scooby Doo. Rád bych více interakce s Bažináčem, doufám,že jednou nakráčí i do města.

25.6.2019 | 11:31:27
Elian44

Za mňa čím ďalej tým lepšie. Hádam si to s tým pokračovaním rozmyslia.

23.6.2019 | 18:44:53
realm

Zajímavé, někomu to přijde slabé, někoho to baví. Atmosféra je super, pořád se bavím, ale je pravda, že 3 série by to asi nevydrželo no. Každopádně zatím fajn. :)

23.6.2019 | 7:06:37
Kothy

Super atmoska :)

23.6.2019 | 0:36:11
dbar

Nějak zapomněli na tu prostřílenou loď… Jinak další díl a další choroba, problém vyřešen, jde se dál.

22.6.2019 | 22:58:08
CoRnDuCK

Je to čím dál lepší a lepší.

22.6.2019 | 22:02:03
1

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama