Swamp Thing (Bažináč) Popis

Swamp Thing

Swamp Thing

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

Nová streamovací stanice DC Universe, která je domovem týmů Doom Patrol a Titans, přináší další komiksový seriál Swamp Thing vycházející z komiksů tvůrčího dua složeného z Lena Weina a Berniho Wrightsona. Seriál se zaměřuje na vědce Aleca Hollanda, který zkoumá ekosystém bažin v okolí města Marais. Jednoho dne se stane obětí útoku, jenž jej poznamená na celý život. Alec prodělá zázračnou proměnu v nestvůrného humanoida, jehož tělo je tvořené vegetací. Je Alec navždy zatracen, nebo má šanci dosáhnout skutečného štěstí?

(Bažináč v celé své kráse. Foto: DC Unvierse)


Popis první série

Když se vědkyně Abby Arcane rozhodne vrátit do svého rodného města Houmy v Louisianě, aby vyšetřila záhadný smrtící virus z tamních bažin, seznámí se s vědcem Alecem Hollandem a vytvoří si s ním milostné pouto. Jenže nečekaná tragédie změní jejich společný život. Temné síly začnou ovlivňovat městečko, a aby se zvědavá Abby trochu zaměstnala, pokusí se prozkoumat záhadné zelené síly močálů, které ukrývají tajemství, ať už děsivá či ohromná, ale také možný důkaz o tom, že její potenciální láska může být stále naživu.

Swamp Thing bude hrát na děsivější notu ve správně potemnělém prostředí. Kombinace hororového žánru s R ratingem slibuje kupu záhad, děsu, neřestí a příšer z bahnitých močálů. O přerod k hororovým kořenům se postarají producenti Mark Verheiden (Daredevil), Gary Dauberman (It, Annabelle) a James Wan (Aquaman, The Conjuring). První série měla premiéru 31. května 2019 na streamovací platformě DC Universe.

V hlavních rolích

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tohoto seriálu jsem se obávala, aby mě bavil. Ale přesto jsem si řekla, jdu do toho a jsem ráda, že jsem tak udělala. Pěkný, povedený a po dlouhé době seriál, který mi utekl jak voda. Jen jsem se nadechla a byl konec. Je škoda, že nemá další řadu, protože tento seriál by si to zasloužil. Tuhla krev v žilách, samé otázky. A i když to bylo dojemné, tak slzu jsem neuronila. Ale jedna postava se mi tak zprotivila, že bych i sama nejraději zabila. Prostě super seriál, u kterého je škoda, že ze slibného seriálu je jen jedna řada a ještě s otevřeným koncem. :)

27.1.2021 | 22:02:43
choudys

Potemnělá atmosféra, mysteriózní scifárna, v lehkém hororovém žánru. Stvoření Bažináče na koukatelné úrovni.
Takovýchto temných seriálů více, bylo by fajn, kdyby to vše ukázali z druhé strany. Třeba se dočkáme Blue Devila a Floronic Mana.

13.3.2020 | 12:08:32
Eliasek1989

Škoda ,že jej ukončili.. ale HBO by se mohlo pustit do druhé série. Bylo by to fajn.

10.11.2019 | 22:10:24
CoRnDuCK

Bylo to v pohodě. @Or13ek Však bylo zmíněno, že je adoptovaný.

29.9.2019 | 20:07:45
Or13ek

Něco mi uniklo nebo tam opravdu dva běloši mají černého syna?

11.9.2019 | 21:33:09
realm

Škoda, že byl seriál brzy ukončen, ale i těch 10 dílů bylo fajn.

31.8.2019 | 8:56:26
witcherrr

Škoda že to hned ukončili, jinak paráda kam se hrabe flash a jiné srajdy.

4.8.2019 | 23:23:55
LMDizajn

Perfektne spracovanie, dej, herci, hudba, atmosfera, napätie… Fakt klobuk dole, na to že to nie je film alebo iba tv show…

12.6.2019 | 17:15:45
Kothy

Zatim se mi to libi.

4.6.2019 | 21:20:12

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Reklama

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás