Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 55×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

Swamp Thing

Nová streamovací stanice DC Universe, která je domovem týmů Doom Patrol a Titans, přináší další komiksový seriál Swamp Thing vycházející z komiksů tvůrčího dua složeného z Lena Weina a Berniho Wrightsona. Seriál se zaměřuje na vědce Aleca Hollanda, který zkoumá ekosystém bažin v okolí města Marais. Jednoho dne se stane obětí útoku, jenž jej poznamená na celý život. Alec prodělá zázračnou proměnu v nestvůrného humanoida, jehož tělo je tvořené vegetací. Je Alec navždy zatracen, nebo má šanci dosáhnout skutečného štěstí?

(Bažináč v celé své kráse. Foto: DC Unvierse)


Popis první série

Když se vědkyně Abby Arcane rozhodne vrátit do svého rodného města Houmy v Louisianě, aby vyšetřila záhadný smrtící virus z tamních bažin, seznámí se s vědcem Alecem Hollandem a vytvoří si s ním milostné pouto. Jenže nečekaná tragédie změní jejich společný život. Temné síly začnou ovlivňovat městečko, a aby se zvědavá Abby trochu zaměstnala, pokusí se prozkoumat záhadné zelené síly močálů, které ukrývají tajemství, ať už děsivá či ohromná, ale také možný důkaz o tom, že její potenciální láska může být stále naživu.

Swamp Thing bude hrát na děsivější notu ve správně potemnělém prostředí. Kombinace hororového žánru s R ratingem slibuje kupu záhad, děsu, neřestí a příšer z bahnitých močálů. O přerod k hororovým kořenům se postarají producenti Mark Verheiden (Daredevil), Gary Dauberman (It, Annabelle) a James Wan (Aquaman, The Conjuring). První série měla premiéru 31. května 2019 na streamovací platformě DC Universe.

V hlavních rolích

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tohoto seriálu jsem se obávala, aby mě bavil. Ale přesto jsem si řekla, jdu do toho a jsem ráda, že jsem tak udělala. Pěkný, povedený a po dlouhé době seriál, který mi utekl jak voda. Jen jsem se nadechla a byl konec. Je škoda, že nemá další řadu, protože tento seriál by si to zasloužil. Tuhla krev v žilách, samé otázky. A i když to bylo dojemné, tak slzu jsem neuronila. Ale jedna postava se mi tak zprotivila, že bych i sama nejraději zabila. Prostě super seriál, u kterého je škoda, že ze slibného seriálu je jen jedna řada a ještě s otevřeným koncem. :)

27.1.2021 | 22:02:43
choudys

Potemnělá atmosféra, mysteriózní scifárna, v lehkém hororovém žánru. Stvoření Bažináče na koukatelné úrovni.
Takovýchto temných seriálů více, bylo by fajn, kdyby to vše ukázali z druhé strany. Třeba se dočkáme Blue Devila a Floronic Mana.

13.3.2020 | 12:08:32
Eliasek1989

Škoda ,že jej ukončili.. ale HBO by se mohlo pustit do druhé série. Bylo by to fajn.

10.11.2019 | 22:10:24
CoRnDuCK

Bylo to v pohodě. @Or13ek Však bylo zmíněno, že je adoptovaný.

29.9.2019 | 20:07:45
Or13ek

Něco mi uniklo nebo tam opravdu dva běloši mají černého syna?

11.9.2019 | 21:33:09
realm

Škoda, že byl seriál brzy ukončen, ale i těch 10 dílů bylo fajn.

31.8.2019 | 8:56:26
witcherrr

Škoda že to hned ukončili, jinak paráda kam se hrabe flash a jiné srajdy.

4.8.2019 | 23:23:55
LMDizajn

Perfektne spracovanie, dej, herci, hudba, atmosfera, napätie… Fakt klobuk dole, na to že to nie je film alebo iba tv show…

12.6.2019 | 17:15:45
Kothy

Zatim se mi to libi.

4.6.2019 | 21:20:12

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama