Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E05: Drive All Night

S01E05: Drive All Night

Abby dohání stíny minulosti. Do Marais přijíždí mág Phantom Stranger, který by mohl pomoci Bažináčovi.

sk
28.6.2019
54 minut

Oficiální synopse

Abby je opět nucena postavit se své minulosti s rodinou Sunderlandů, jelikož je jí v patách duch její nejbližší kamarádky z dětství, který na ni číhá v bažinách. Snaží se stále najít lék pro Aleca, který se pokouší vyrovnat se svou novou podobou s pomocí mága Phantoma Strangera. Když je Abbyin život v ohrožení, Bažináč ji zachrání pomocí svých schopností, ale nakonec je pravým hrdinou Matt, kvůli němuž se Bažináč odstřihne od světa lidí. Mezitím se šerifka Cableová dozvídá znepokojující informace o svém synovi, zatímco Jason Woodrue se svěřuje s výsledky analýzy Averymu Sunderlandovi.

Základní informace:

Režie: Greg Beeman
Scénář: Franklin Jin Rho
Hrají: Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Given Sharp (Shawna Sunderland), Elle Graham (Susie Coyle), Al Mitchell (Delroy Tremayne), Macon Blair (Phantom Stranger), Scott Deckert (Mike Landry), William Mark McCullough (Remy Dubois), …

Fotografie k páté epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

jeste jednou nekdo zarve Shawna! a vypinam to… tak jasne ze ji nezabila, jak od zacatku tvrdi… klasika…

neni to zly, ale te duchariny je tam na muj vkus az moc…

3.10.2020 | 22:14:11
choudys

Aspoň už víme jak to bylo se Shawnou, ostatní taky pěkný.

11.3.2020 | 13:11:31
Spiker

Jako slušný. :-)

24.9.2019 | 11:47:43
Jiri007

Dobry dil, Avery je teda borec, klidně si uživa a pak ještě v te kuchyni to bylo fakt dobre jak vyhrožoval, a ti chlapiky ktere poslal to byla fakt amateři, a Abbyina minulost byla taky zajimava.

redaktor
18.9.2019 | 21:13:28
Brett

Zatím to má dobrý šmrnc. Napětí i kousek toho hororového žánru jistě každého diváka potěší.

20.7.2019 | 10:04:12
theplanetoftheapes

Z hlediska děje slabší díl, klasika uprostřed série. Z hlediska napětí, prostředí a atmosféry opět 100%, tak nevím jak hodnotit. Trochu to snižuji protože se tam pořád řvalo: Shawna, Shawna, napočítal jsem to snad 10×.

4.7.2019 | 7:46:54
hmyzovrah

tohle byl narez. kezby takych serialu bylo vic. horory, kde se trhaj lidi na hadry apod.

2.7.2019 | 13:58:21
Kothy

Slabsi dil…

1.7.2019 | 19:45:59
realm

Akorát tím, jak jsou ty díly kvalitní mne mrzí, že to skončí. Ale jinak fakt super.

1.7.2019 | 16:40:29
LenkaCzP

@Hilarios No seriál dobrý ale lepší než netflix by bylo HBO.

30.6.2019 | 15:10:02
1

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama