Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E06: The Price You Pay

S01E06: The Price You Pay

Matt se dozvídá pravdu o Bažináčovi. Woodrue podniká další pokusy.

sk
5.7.2019
43 minut

Oficiální synopse

Přestože se straní lidí, Bažináče stále pronásledují šerifčiní zástupci a tamními lovci, avšak nyní si začíná uvědomovat, čeho všeho je schopný. Abby se snaží ze všech sil najít lék, který by mu pomohl, jenže při tom je nachytá Matt, kvůli čemuž zjistí pravdu o smrti Aleca Hollanda. Avery tlačí na doktora Woodrue, aby mu v co nejbližší době poskytl výsledky, což vede ke zbytečnému vyhrocení, kdy Woodrue začne podnikat pokusy spojené s rostlinným genetickým materiálem na Cassidym. Lucilia Cableová si udělá trochu jasno v tom, čeho se dopustil její syn.

Základní informace:

Režie: Toa Fraser
Scénář: Tania Lotia
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Scott Deckert (Mike Landry), Macon Blair (Phantom Stranger), Laurie Fortier (lovkyně), Justice Leak (Tyler), Timeca Seretti (doktorka), Nicole Sellars (režisérka), …

Fotografie k šesté epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Dal jim pěkně, zbytek taky ujde.

11.3.2020 | 23:52:15
Spiker

Kassidy alias Dex Spephard nejvíc :D

13.1.2020 | 14:45:34
Jiri007

trochu slabší díl, libilo se mi jak Bažinač s nimi zatočil, a jak se z Matta najednou stal chlap a už z něj neni mazanek, a ten Woodrue jde až za hranice a Avery je taky borec, mohl využit toho že se manželka chtěla zabit a dat ji na psychiatrii aby měl kontrolu nad financemi.

redaktor
30.9.2019 | 17:10:09
CoRnDuCK

Souhlasím s posledním hodnocením.

18.7.2019 | 19:02:42
realm

Mě se to teda líbí, má to být spíše atmosférické, bylo jasné, že tohle nebude nijak přehnaně akční, to asi se Swampym ani nejde. Upřímně mi ani ty konverzace nevadí, napětí budují výborně.

9.7.2019 | 18:11:21
Michal Ebert

Šlo to, jen by to chtělo víc akce a málo rozhovorů.

8.7.2019 | 23:42:32
Kothy

Fakt super dil.

8.7.2019 | 11:45:44
Dragon94

Hrozná nuda. Postavy se chovají strašně nepravděpodobně a Swamp Thing je na obrazovce minimum času. Tenhle seriál mi nejspíš ani chybět nebude.

7.7.2019 | 21:22:25

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama