Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 55×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E08: Long Walk Home

S01E08: Long Walk Home

Avery se konečně setká s Bažináčem tváří v tvář.

cz sk
19.7.2019
46 minut

Oficiální synopse

Avery se po bažinném dobrodružství střetává s Bažináčem tváří v tvář, který zraněnému cizinci pomůže zpátky na nohy. Avery Bažináčovi slíbí, že se vrátí s doktorem Woodruem a pomohou mu nalézt lék. Může jim Bažináč věřit? Abby musí v Atlantě čelit mocnému vůdci skupiny Konkláva. Posléze si uvědomuje, že Bažináčovi hrozí nebezpečí, a proto se rozhodne vrátit do Marais. Matt se dozvídá úplnou pravdu o Averym.

Základní informace:

Režie: E.L. Katz
Scénář: Doris Egan
Hrají: Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Michael Beach (Nathan Ellery), Leonardo Nam (Harlan Edwards), Steve Wilcox (Burritt Sunderland), Adrienne Barbeau (Dr. Palomar), Michael Tourek (Flores), Lydia Chandler (Caitlin), Eli Hannon (mladý Avery), Justice Leak (Tyler), Selena Anduze (Caroline Woodrue), …

Fotografie k osmé epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Bažináč uvěří v možnost navrátit svou lidskou podobu. Avery je sice ušetřen, ale Woodrue je parchant, kterýmu nelze věřit. Abby je odstřihnuta od všeho, v co věří. Doufám že její návrat zpět do bažin bude mít náležitou odpověď.

12.3.2020 | 21:29:52
Spiker

Konečně mě začal příběh zajímat. Tohle se vážně strašně povedlo!

15.1.2020 | 21:25:17
Jiri007

Dobrý díl, dalo se čekat že Avery nesplní svuj slib a Woodrue využije situace, a chudák Abby snaži se a ještě ji omezi přístup do laboratoři a kdo ví co se stalo s jejim kolegou.

redaktor
29.10.2019 | 13:14:55
RagnarokCzD

Líbí se mi, že tenhle díl konečně odhalil záporáky … korporace a birokracii. :D

Jinak nic moc, taková spousta keců … a než se začne něco dít, tak ti-tul-ky (jako takový ty písmenka na konci filmu, bože ten bot je otravnej) … snad jen ten konec docela stál za shlídnutí. Příslib věcí příštích je celkem šťavnatej. :3

18.9.2019 | 0:26:46
Brett

Tento seriál přijemně zaskočil fanouška DCček. :-)

3.8.2019 | 12:59:55
realm

Ale jo, docela dobré i když jsem nečekal, že jej chytí.

24.7.2019 | 5:59:02
Kothy

Chudak Alec…

23.7.2019 | 0:13:17
Dragon94

Hádám, že všichni chodí za Alecem na jedno jediné místo v celé bažině.

20.7.2019 | 17:14:14

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama