Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E09: The Anatomy Lesson

S01E09: The Anatomy Lesson

Jason Woodrue pitvá zaživa Bažináče.

sk
26.7.2019
46 minut

Oficiální synopse

Bažináč je polapen a odvezen do výzkumného institutu Konklávy, kde na něm Jason Woodrue provádí pokusy, což vede k obrovskému objevu. Mezitím Abby a Liz se snaží objevit utajenou základnu, aby mohly osvobodit Bažináče. Cassidy posléze musí učinit důležité rozhodnutí, jež vyvěrá z budoucnosti, kterou mu vyjevil Phantom Stranger.

Základní informace:

Režie: Michael Goi
Scénář: Mark Verheiden, Daniel Stewart a Noah Griffith
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Macon Blair (Phantom Stranger), Al Mitchell (Delroy Tremayne), Philip Fornah (Crane), Chris Gann (Wyler), Jason Davis (Dr. Barclay), Trenton Rostedt (Hooper), …

Fotografie k deváté epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Woodruovic ženě to nepřeju, ale mu jo, krypl. O Alecovi to bylo snad jasný, ne? To mu to trvalo :)

12.3.2020 | 22:43:43
Spiker

Nádherně to vygradovalo..teď už mě taky mrzí, že to na poslední chvíli nedostalo plánovaných 13 dílů. Úplně se bojim finále..

17.1.2020 | 12:23:11
CoRnDuCK

Za mě asi nejlepší epizoda zatím. Tento seriál neberu nijak vážně a snažím si to jen užít, dokud můžu. Škoda no, druhou řadu bych ještě uvítal :)

9.11.2019 | 22:49:09
Jiri007

Dobry díl, ten Woodrue je asi fakt chytry když na všechno přijde hned, ostatním by to trvalo v podstatě dele, a Modry ďabel byl fakt něco, a Avery je teda chytrak, svoji ženu zavře a zmocni se jejich peněz, a ten konec byl taky zajimavy.

redaktor
30.10.2019 | 11:13:18
RagnarokCzD

Překvápko! Ne že bych zrovna padal ze židle, ale nečekal sem to a to je milá změna. :)

18.9.2019 | 1:50:38
realm

Za mě dobré a spokojenost. :)

29.8.2019 | 8:11:16
Debustrol

Hmyzovrah – Aha, takže další fanda pohádek typu Arrow, Flash, apod. Pak chápu tvůj názor, že tohle ti přišlo jako brutální, ale Punisher tě nebavil, respektive jsi na to neměl ho pobrat. To tě omlouvá.

8.8.2019 | 7:35:44
Argenium

škoda, potenciál to mělo, holt tohle se stane, když vám seberou 3 díly a ještě vás zruší dřív než jste vůbec začali…

7.8.2019 | 14:39:07
hmyzovrah

Debustrol. Ano Punishera jsem videl, ale byla to nuda. ty charaktery me vubec nebavili a predstavitel Punishera take ne a ta hudba byla strasna. Islamska cubka, ta me tam totalne srala.. Daredevil, byl jedinej serial od Marvela co se mi libil.

31.7.2019 | 22:43:57
Kothy

Porad super.

29.7.2019 | 10:15:37
1

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama