Swamp Thing (Bažináč) S01E10: Loose Ends

S01E10: Loose Ends

S01E10: Loose Ends

Bažináč konečně poznal pravdu o svém původu.

cz sk
2.8.2019
53 minut

Oficiální synopse

V závěrečném díle se bažiny vyrovnávají s někdejšími útoky. Bažináč se stále vzpamatovává z pravdy o svém původu, které se konečně dopátral, a svádí poslední zápas s se skupinou žoldáků Nathan Elleryho, jež je Bažináčovi v patách. Mezitím se Abby obrací proti doktoru Jasonovi Woodrueu, který zašel příliš daleko při pokusech o záchranu své manželky. A zatímco se Liz snaží pomoci Cassidymu uniknout osudu Blue Devila a opustit Marais jednou provždy, Avery hodlá najít přijatelné řešení situace s Luciliou a Mattem

Základní informace:

Režie: Deran Serafian
Scénář: Erin Maher, Kay Reindl a Rob Fresco
Hrají:

Fotografie k závěrečné epizodě seriálu:

Foto: DC Universe

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiker

Chtěl jsem psát, že to nebyl úplně cliffhanger, ale dost polovičatý závěr s vědomím, že další řada nebude..jenže po titulcích cliff dorazil. :-) achjoo

17.1.2020 | 21:21:17
Sheeku

moc dobrý seriál a to nejsem fanoušek DC. Škoda, že to skončilo dřív než to začalo… kéž by to někdo převzal…

26.11.2019 | 19:38:00
Jiri007

Dobrý díl, aspon se to Averymu začaůp pomalu rozpadat ted když neni už tak vlivný, a to jak naložil s Luciliou tež škoda, měla přijmout tu jeho nabidku ale kdo ví co se mu stalo, a Maria je chudák,a Abby s bažinačem taky byla v pohodě, a ta potitulkova scená byla fakt zajimava, škoda že to skončilo takhle a neudělali více dilu.

redaktor
30.10.2019 | 14:16:09
RagnarokCzD

Tak sme si zkoukli představení postav a úvod do děje, kterej nikdy pokračovat nebude. :-/

18.9.2019 | 10:04:05
realm

Škoda, že seriál už končí, nebylo to nic extra, ale dalo se to, na této epizodě ale bylo hodně znát, že ji museli uspěchat.

31.8.2019 | 7:29:12
Elian44

Celkom sa dalo, škoda ak to nebude mať pokračovanie. Temnota a druhý Močiarnik by si zaslúžili aspoň 1 ďalšiu sezónu.

5.8.2019 | 21:21:48
czjohns

Oproti tempu celého seriálu bylo poznat, že zde se hodně spěchalo. Škoda toho ukončení, ještě několik epizod by se určitě hodilo.

4.8.2019 | 17:38:21
Kothy

Super finale, skoda, ze to konci…

4.8.2019 | 16:49:53
hmyzovrah

Raiden123: serial se divakum libil, ale pohrbili ho dementni kritici. uplne bych ty retardy vykopal, at se amateri neserou do kinematografie.

3.8.2019 | 15:25:04
Raiden123

Vlastnými slovami,nejak som tomuto seriálu nefandil,ale ako také spestrenie dalo sa to pozrietˇ,ale nebol som s toho nejak nadšený,pozrel som si tento seriál celý asi kvoli tej herečke,ktorá hrala Abby,inak by som to asi nepozeral … netuším.

Hah,divné „De Ja Vu“ prečo sa mi zdalo od začiatku že tý swamp thing boli dvaja … a že potom proti sebe bojovali,no to sa už neuskutoční,prvú sériu skrátili o tri diely a upravili trošku koniec 10 dielu,aby koniec aký tomuto seriálu dali,dával ako tak zmysel.

Tento seriál zostane nedokončený,došli im peňáze v rozpočte a ževraj natáčali za príliš drahý peniaz,80 miliónov dolárov… Asi išli do investovania efektov a menej do príbehu,tak to i tak dopadlo …došli im rýchlo peniaze,no ešte seriál samotný asi nemal až taký úspech ako sa očakávalo.

3.8.2019 | 13:59:58

Stav překladu

Epizoda S01E10: Loose Ends

cz100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravovali: @twister78, @MadyDollar, @Ciro7a, @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Swamp Thing a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Reklama

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás