Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E07: Brilliant Disguise

S01E07: Brilliant Disguise

Alec provádí Abby bažinnou říší.

sk
12.7.2019
45 minut

Oficiální synopse

Bažináč si zachovává svou lidskou podobu a provede Abby chátrající říší bažin, do které proniká temnota. Abbyin život je v nadpozemské říší v ohrožení a Bažináč musí dostat své schopnosti pod kontrolu, aby ji mohl opět zachránit. Lucilia vyláká Averyho do bažin pod falešnou záminkou, zatímco Maria do města pozve Nathana Elleryho, vůdce tajemné finanční skupiny, jež je rovněž známá pod názvem Konkláve.

Základní informace:

Režie: Alexis Ostrander
Scénář: Conway Preston & Rob Fresco
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Michael Beach (Nathan Ellery), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Hilton Leroy Roberts III (Dr. Rubenstone), …

Fotografie k sedmé epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

byl v te bazine nekdo nekdy i pres den, nebo je tam povolen vstup az po setmeni? :-)

3.10.2020 | 23:45:46
choudys

Abby s Alecem v průšvihu, neuposlechla když ji varoval. Zbavit se toho manipulátora chtělo odvahu, stejně se nepovedlo. Alec jako dobro, Avery jako zlo. Doufám, že to udělaj dobře.

11.3.2020 | 23:56:29
Spiker

By mě zajímalo, jestli si někdo fakt myslel, že je mrtvej..:D

14.1.2020 | 20:19:52
Jiri007

Trochu slabší díl, ale íše byla fakt místy pěkná, a že se ženske spojí aby odrovnali Averyho bylo fakt nečekané ale dalo se čekat že když spadne do bažin, že se ještě později ukaže.

redaktor
28.10.2019 | 14:06:40
RagnarokCzD

Já nevim … nějak mi to čím dál víc připomíná Walking Dead … člověk čekal boj o zbytky v postapokalip­tickym světě a místo toho dostal rodinný pouta s úchylně namaskovanym komparzem kterej jednou za čas projde kolem a dostane kulku do čela. :-/

Tady sem čekal komixovku, trochu hororovou, trochu akční, trochu temnou … a místo toho se dívám na procházky zamilovaného páru rozkvetlou zahradou a problémy malýho městečka, kde si jeden ňouma hraje na Džejára i když na to očividině nemá ani prostředky ani koule. :-/ No a v pozadí se jednou za čas ukáže zelenej mužíček, kterej zavrčí. :D

Sranda je, že i tak mě to baví. :D

18.9.2019 | 0:18:10
realm

Jako s tím Averym to nebylo moc dobré ale zbytek super.

14.7.2019 | 21:07:02
Kothy

Jeho schopnosti me neprestavaji udivovat…

14.7.2019 | 18:18:53
MagikaVonCary82

Dragon94 → Naprosto s Tebou souhlasím.

13.7.2019 | 20:25:04
Dragon94

Celá ta eskapáda okolo Averyho je jak z mexické telenovely. Obzvlášť to na té lodi.

12.7.2019 | 21:04:20

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama