Swamp Thing (Bažináč)
87/100 - 56×

Swamp Thing(Bažináč)

Pod produkčním dohledem Jamese Wana se na novou stanici DC Universe podívá i jeden z členů širšího kádru Justice League Dark. Nový Bažináč má jasný úkol: Dát zapomenout na hrozivé filmové inkarnace z osmdesátých let.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | DC Universe | 60 minut
žánr
Hororový, Komiksový, Sci-fi
hrají
Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Kevin Durand (Jason Woodrue), Ian Ziering (Daniel Cassidy), Jeryl Prescott (Madame Xanadu), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Andy Bean (Alec Holland), Maria Sten (Liz Tremayne), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland)

S01E03: He Speaks

S01E03: He Speaks

Abbyin kolega Harlan se nakazí tajemnou chorobou, kvůli čemuž Abby prohledává Alecovu laboratoř. Lucilia Cable začíná vyšetřovat podezřelé aktivity Averyho Sunderlanda.

sk
14.6.2019
49 minut

Oficiální synopse

Situace v Marais se rapidně zhoršuje. Abbyin kolega Harlan se stává další obětí jejich neúspěchu, nakazí se totiž záhadným virem. Ve snaze najít potenciální lék, se Abby vydá na vlastní pěst prohledat Alecovu laboratoř. Bažináč postupně objevuje své nové schopnosti, jimiž odrazuje nezvané návštěvníky. Mimoto je odhodlaný najít pod hromadou mechu ztracenou lidskost. Společnost Averyho Sunderlanda začíná doplácet na jeho chyby a šerifka Lucilia Cable se jej vyptává na podrobnosti o smrti doktora Hollanda.

Základní informace:

Režie: Deran Sarafian
Scénář: Rob Fresco
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Leonardo Nam (Harlan Edwards), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Matt Burke (Gordon Haas), Micah Fitzgerald (Munson), Elle Graham (Susie Coyle), Kathleen Hogan (Bank Exec), …

Fotografie ke třetí epizodě:

Foto: DC UniverseHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

ono to mluví :-)

3.10.2020 | 8:32:46
choudys

Abby se potýká s nápadníkama, Bažináč má moc potírat zlo (muchobroukoblboň), co ta čarodějnice tam? Zlo i Dobro na scéně, kam nás to zavede?

10.3.2020 | 23:05:00
arthurcz

Mě to teda ještě docela baví, ale nějak si neumím představit, že to udržej zajímavý ještě 7 dílů. No třeba budu příjemně překvapen. :) A do konce vydržím, abych zjistil, jestli jsem trefil teorii na téma kráska a zvíře.

3.10.2019 | 20:17:37
Spiker

Bohužel mě to po třech dílech silně omrzelo.. Linku s Averym a jeho ledovou královnou bych úplně vypustil..

29.8.2019 | 18:55:23
Jiri007

Dobrý díl, Abby je fakt chytra a Bažinač se taky docela předvedl, a Avery je fakt číslo, zabije zlatou slepici ktera mu umořuje dluh, ted se bude vyšetřovat pročř ho zabil, a ten tanec s Abby byl fakt pěkný, a na situaci ohledně Sunderlandových jsem fakt zvědav.

redaktor
5.8.2019 | 21:36:25
RagnarokCzD

Zatim se uplně nechytám v tom co to vlastně je … nepřijde mi to uplně hororový, není to ani klasickej film o hrdinovi, i když se to trochu snaží vypadat jako detektivka, tak záporáka taky známe … takže jediný možný překvapení už vlastně odpadlo. :-/

Jako baví mě to, líbí se mi to … ale nějak nevidim kam to směřuje.

3.8.2019 | 21:40:37
Brett

Je to velice napínavé. Tento seriál se mi zatím velice zamlouvá. Bude mně to později snad připomínat krásku a zvíře? :-D

13.7.2019 | 16:11:04
Jery

Mě se to taky líbilo. Za mě palec nahoru a doufám že se bude konat pokračování. Když už někdo převzal i Lucifera tak toto je podle mě minimálně o třídu výše .

20.6.2019 | 7:57:45
theplanetoftheapes

Bavilo mě, že ten záporák Avery má vlastně celkem lidské motivy, není to jen nějaký Lex Luthor co má bilionové bohatství a přesto chce škodit, tady asi celkem chápeme co k tomu záporáka donutilo. No tak sláva, mluví to, chrčí to, ale proč ztratil schopnost gramatiky? Celkem dost se tam vraždí, říkali přece, že je to malé městečko, tak jestli to takhle půjde dál tak do konce seriálu vyvraždí všechny obyvatele :D Jinak se mi líbí bažináčovy schopnosti, je to takový Ent, duch lesa nebo groot v jednom =)

19.6.2019 | 6:43:32
Kothy

Porad super.

17.6.2019 | 19:34:17
1

Za Bažináčem jedině přes HBO GO

Celá první a zároveň i poslední série seriálu Swamp Thing se objevila na HBO GO. Ve videotéce streamovací služby si můžete zahraniční titul pustit s českým dabingem, nebo v originálním znění, pokud dáváte přednost českým titulkům.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama