Swamp Thing S01E03: He Speaks

S01E03: He Speaks

S01E03: He Speaks

Abbyin kolega Harlan se nakazí tajemnou chorobou, kvůli čemuž Abby prohledává Alecovu laboratoř. Lucilia Cable začíná vyšetřovat podezřelé aktivity Averyho Sunderlanda.

cz sk
14.6.2019
49 minut

Oficiální synopse

Situace v Marais se rapidně zhoršuje. Abbyin kolega Harlan se stává další obětí jejich neúspěchu, nakazí se totiž záhadným virem. Ve snaze najít potenciální lék, se Abby vydá na vlastní pěst prohledat Alecovu laboratoř. Bažináč postupně objevuje své nové schopnosti, jimiž odrazuje nezvané návštěvníky. Mimoto je odhodlaný najít pod hromadou mechu ztracenou lidskost. Společnost Averyho Sunderlanda začíná doplácet na jeho chyby a šerifka Lucilia Cable se jej vyptává na podrobnosti o smrti doktora Hollanda.

Základní informace:

Režie: Deran Sarafian
Scénář: Rob Fresco
Hrají: Andy Bean (Alec Holland), Derek Mears (Bažináč), Crystal Reed (Abby Arcane), Henderson Wade (Matt Cable), Will Patton (Avery Sunderland), Virginia Madsen (Maria Sunderland), Kevin Durand (Jason Woodrue), Maria Sten (Liz Tremayne), Jennifer Beals (Lucilia Cable), Leonardo Nam (Harlan Edwards), Selena Anduze (Caroline Woodrue), Matt Burke (Gordon Haas), Micah Fitzgerald (Munson), Elle Graham (Susie Coyle), Kathleen Hogan (Bank Exec), …

Fotografie ke třetí epizodě:

Foto: DC Universe

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brett

Je to velice napínavé. Tento seriál se mi zatím velice zamlouvá. Bude mně to později snad připomínat krásku a zvíře? :-D

redaktor
13.7.2019 | 16:11:04
Jery

Mě se to taky líbilo. Za mě palec nahoru a doufám že se bude konat pokračování. Když už někdo převzal i Lucifera tak toto je podle mě minimálně o třídu výše .

20.6.2019 | 7:57:45
theplanetoftheapes

Bavilo mě, že ten záporák Avery má vlastně celkem lidské motivy, není to jen nějaký Lex Luthor co má bilionové bohatství a přesto chce škodit, tady asi celkem chápeme co k tomu záporáka donutilo. No tak sláva, mluví to, chrčí to, ale proč ztratil schopnost gramatiky? Celkem dost se tam vraždí, říkali přece, že je to malé městečko, tak jestli to takhle půjde dál tak do konce seriálu vyvraždí všechny obyvatele :D Jinak se mi líbí bažináčovy schopnosti, je to takový Ent, duch lesa nebo groot v jednom =)

19.6.2019 | 6:43:32
Kothy

Porad super.

17.6.2019 | 19:34:17
realm

Tak tohle byl super díl, fakt mě moc bavil, sakra fakt mě mrzí, že to ukončí :(

17.6.2019 | 17:20:09
CoRnDuCK

Paráda. Prostě se bavím každou epizodu.

14.6.2019 | 20:43:42

Stav překladu

Epizoda S01E08: Long Walk Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad připravují: @twister78, @MadyDollar, @Ciro7a, @Lucifrid

Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O seriálu můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele seriálu Swamp Thing a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Trailer k Bažináčovi

Thumbnail Play icon

Reklama

S lupou do bažin

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Bažináč a jeho mimokomiksová kariéra

Premiéra nového seriálu DC Universe se kvapem blíží a už 31. května se konečně vypravíme do temných bažin, kde svět sežere vaši ženu, vaše přátele, i vše, co z vás dělá člověka. Podívejme se tedy na filmy, seriály a videohry, ve kterých se Bažináč ukázal dříve.

Reklama

Kvíz

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Kvíz: Jak dobře znáte Bažináče?

Swamp Thing bude mít za necelé tři týdny premiéru, a proto jsme si pro vás připravili menší kvíz, ve kterém si můžete ověřit své znalosti o slavném zelenáči. V komentářích se nezapomeňte pochlubit svým výsledkem.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás