Teen Wolf (Vlčí mládě)
93/100 - 506×

Teen Wolf(Vlčí mládě)

Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | MTV | 43 minut
žánr
Akční, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tyler Posey (Scott McCall), Dylan O'Brien (Stiles Stilinski), Crystal Reed (Allison Argent), Holland Roden (Lydia Martin), Tyler Hoechlin (Derek Hale), Arden Cho (Kira Yukimura), Shelley Hennig (Malia Tate), Dylan Sprayberry (Liam Dunbar), Daniel Sharman (Isaac Lahey), Colton Haynes (Jackson Whittemore), Linden Ashby (Noah Stilinski), Melissa Ponzio (Melissa McCall), JR Bourne (Chris Argent), Ryan Kelley (Jordan Parrish)

Deucalion

Deucalion

Vůdce alfa smečky a jeden z hlavních záporáků první části třetí série.

Sezóny 3
2013 - 2017

Deucalion je vůdce alfa smečky, a jeden z hlavních záporáků první části třetí série. Je slepý a myslí si, že Scott je pro něj a jeho smečku potencionální hrozba. V minulosti Deucalion a jeho původní smečka se chtěli vyvarovat krveprolití a chtěli uzavřít mír s Argentovými. On a tři jeho bety byli namísto toho podvedeni a přepadeni Gerardem, který nejen že zabil Deucalionovy vlkodlaky, ale zabil i své vlastní lidi jen kvůli tomu, že se s vlkodlaky chtěli domluvit na příměří. Později Deucaliona oslepil v neúspěšném pokusu ho zabít. S pomocí dr. Deatona se Deucalionovy oči zahojily fyzicky, ale jeho zrak se mu nevrátil.


(Foto: MTV)

Marco, jeden z jeho bet, tuto příležitost využil a pokusil se Deucaliona zabít, aby se stal alfou jejich smečky. Deucalion ale přišel na to, že může vidět jako vlkodlak a Marca zabil – tím získal větší sílu. Nějakou dobu po tomto incidentu zabil i zbývající členy jeho smečky a vybudoval alfa smečku.

Deucalion je teď sociopatický, arogantní, domýšlivý a schopný zabíjet členy své smečky, pokud mu již nejsou užiteční. Později se ukáže, že ví, že Scott má potencionál stát se pravým alfou a šel po něm. Také chtěl, aby se k němu Scott připojil.

Ke konci čtvrté série mu byl při souboji s Jennifer (Darachem) navrácen zrak, aby věděl, jak opravdu vypadá. Scott a Derek ho nechali být s podmínkou, že bude podporovat mír stejně jako kdysi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Messpeerless

Deucaliona jsem si opravdu poslední dobou oblíbila.

26.6.2016 | 9:03:21

Teen Wolf: The Movie

Informace

Premiéra: 26.1.2023 (Paramount+)
Režie: Russell Mulcahy
Scénář: Jeff Davis
Délka filmu: 139 minut
Hrají: Tyler Posey, Crystal Reed, Holland Roden, Shelley Hennig, Dylan Sprayberry, Tyler Hoechlin, Colton Haynes, Linden Ashby, Melissa Ponzio, JR Bourne, Ryan Kelley, Ian Bohen, Orny Adams, Khylin Rhambo, Seth Gilliam, Vince Mattis, Amy Lin Workman,…

PROFIL FILMU
VAŠE HODNOCENÍ
VIDEA: teaser, trailer, ukázka
FOTO: hlavní plakát, plakáty postavfotky

Nepřehlédněte

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Teen Wolf čeká filmové pokračování

Po čtyřech letech od konce seriálu Teen Wolf bylo volání fanoušků vyslyšeno, protože bylo oznámeno, že služba Paramount+ připravuje na příští rok pokračování ve filmové podobě, kterého se ujme tvůrce seriálu Jeff Davis.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama