Teen Wolf (Vlčí mládě) Deucalion

Deucalion

Deucalion

Vůdce alfa smečky a jeden z hlavních záporáků první části třetí série.

Sezóny 3
2013 - 2017

Deucalion je vůdce alfa smečky, a jeden z hlavních záporáků první části třetí série. Je slepý a myslí si, že Scott je pro něj a jeho smečku potencionální hrozba. V minulosti Deucalion a jeho původní smečka se chtěli vyvarovat krveprolití a chtěli uzavřít mír s Argentovými. On a tři jeho bety byli namísto toho podvedeni a přepadeni Gerardem, který nejen že zabil Deucalionovy vlkodlaky, ale zabil i své vlastní lidi jen kvůli tomu, že se s vlkodlaky chtěli domluvit na příměří. Později Deucaliona oslepil v neúspěšném pokusu ho zabít. S pomocí dr. Deatona se Deucalionovy oči zahojily fyzicky, ale jeho zrak se mu nevrátil.


(Foto: MTV)


Marco, jeden z jeho bet, tuto příležitost využil a pokusil se Deucaliona zabít, aby se stal alfou jejich smečky. Deucalion ale přišel na to, že může vidět jako vlkodlak a Marca zabil – tím získal větší sílu. Nějakou dobu po tomto incidentu zabil i zbývající členy jeho smečky a vybudoval alfa smečku.

Deucalion je teď sociopatický, arogantní, domýšlivý a schopný zabíjet členy své smečky, pokud mu již nejsou užiteční. Později se ukáže, že ví, že Scott má potencionál stát se pravým alfou a šel po něm. Také chtěl, aby se k němu Scott připojil.

Ke konci čtvrté série mu byl při souboji s Jennifer (Darachem) navrácen zrak, aby věděl, jak opravdu vypadá. Scott a Derek ho nechali být s podmínkou, že bude podporovat mír stejně jako kdysi.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Messpeerless

Deucaliona jsem si opravdu poslední dobou oblíbila.

26.6.2016 | 9:03:21

Stav titulků

Epizoda S06E20: The Wolves of War

cz100%
DOKONČENO

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama