The Expanse The Expanse - Hodnocení

The Expanse - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

Najlepšie sci fi, toto desaťročie

13.1.2021 | 9:07:06
Poolverine

nápad skvelý, ale treba na tom zapracovať.

24.7.2020 | 12:50:30
Hzjena

Není to špatnej seriál, možná lepší než Altered Carbon, dokonce člověk rád přehlídne pár dějových děr, ale jedna věc mě fakt štve, a to hlavní hrdina Jim ,,vraž mi ho tam,, Holden…Prostě ten jeho ubrečenej xischt se zarudlim teplym nosánkem, kterej nezakreje ani půl kila make-upu nemůžu vystát. Jinak doporučuju.

12.4.2020 | 18:03:34
ori

Rozhodne najlepšie vesmírne sci-fi súčasnosti, taký Star Trek Discovery je na mňa príliš pozitívne ladený seriál. Som veľmi rád že to Amazon zachránil inak by sme tu mali ďalší seriál typu Stargate Universe alebo Dark Matter. Najviac sa mi páči ako sa snažia čo najviac zachovať realistickosť, či už čo sa týka fyziky alebo dopadov jednotlivých udalostí na spoločnosť. Postavy sú skvelé a dobre zahrané, seriál je napínavý od začiatku do konca.

redaktor
6.1.2020 | 13:21:18
choudys

Série první až třetí:
Jak jsem napsal k S03E12–13. Vývin protomolekuly až k tomu, k čemu byla určena. A teď jen počkat, kam dál se dostanem v dalších dílech (22.4.2019).
Série čtvrtá:
Osídlování nových světů není procházka růžovým sadem, nákazy, hrozby, lidský faktor, vše hezky ukázáno. Na Zemi boj o koryto a vliv, Mars a jeho bojová připravenost je v rozkladu + roztříštěnost, které využívá teroristická frakce SVP, Vyšetřovatel protomolekuly a Millerův boj s ní, Rosinante a její posádka, vše napravující nejen na Nové Zemi. Máme se na co těšit v další sérii – boj mezi Zemí, Marsem, SVP. A hlavně boj mezi starými mimozemskými druhy. Tato byla jiná, vzhledem k informacím, že knižní předloha je trochu nudnější, skvělé (5.1.2020).

5.1.2020 | 19:06:42
Rik

Jednoznačně nadprůměrný seriál,který dokáže propojit několik dějových linií v celek,díky různorodým událostem,které se vyvíjí v průběhu jednotlivých dílů. Kladem je i skloubení detektivního žánru se scifi a akcí. Jen je škoda,že finále nebylo až tak strhující,byť o dramatické momenty nebyla nouze.

5.1.2020 | 11:24:29
salamalejkum

Po dopozerani maratonu a vsetkych 3 serii naraz, neda mi inak, len dat 100%. Je to oda na radost kazdemu sci-fi nadsencovi, i ked sa priznam, ze tento zaner nevyhladavam. Verim, ze nejedno scifoske srdiecko musi zaplesat. Mozno aj vdaka tomu, ze podobne tak kvalitnych titulov v tejto oblasti nieje, si pride na svoje hadam kazdy. Podotykam, ze som knizne predlohy necital, (dost ma to ale motivuje si ich precitat), mozno je to vyhoda, ale v prvom rade som rad, ze si serial ide to svoje a drzi si velmi slusnu uroven. Uz ked som si myslel, ze sa neprekusnem cez prvu seriu, tak som rad, ze som to nezabalil a dal tomu sancu. Chytilo ma to a uz nepustilo, neskutocne sa uz tesim na skore pokracovanie.

13.10.2019 | 12:35:45
Dark Angel

Veľmi zaujímavý seriál, ktorý sa pustil do niečoho iného, nového. Jednotlivé časti však neboli vyrovnané, bolo to ako na húsenkovej dráhe. Skvelé a veľmi nudné diely. Predovšetkým 1.sériu som hodnotil veľmi slabo. Následne sa latka zodvihla, no aj v 2. a 3. sérii sa objavili diely, ktoré odo mňa dostali pomerne nízke hodnotenie. Na obsadenie niektorých postav, by som zvolil lepších hercov. A ocenil by som viac akcie. Nie som úplne ten typ, ktorý musí v každom diely vidieť nejakú bitku, no tu sa toho žiadalo o niečo viac (potenciál bol). Som zvedavý na 4. sériu, no po spriemerovaní môjho hodnotenia na IMDb (kde je možnosť hodnotiť o niečo presnejšie ako na edne) Momentálne 80 %.

13.7.2019 | 22:26:52
MonMicu

Skvělý seriál, čekám na další sérii.

7.6.2019 | 18:40:01
MilSpi

Hltal jsem každý díl. Nemůžu se dočkat další serie.

2.3.2019 | 16:23:20

Stav překladu

Epizoda S05E06: Tribes

cz20%

Titulky překládá: @Lucifrid
Odborní poradci: @Zero@Gripe

Omluvte zpoždění, budeme se ho snažit dohnat.
Titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele The Expanse a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Amazon zachránil The Expanse: Objednána čtvrtá řada

Dnes jsme se dočkali skvělé zprávy. Po krátkém vyjednávání byla uzavřena dohoda a Amazon u společnosti Alcon Television Group objednal čtvrtou řadu. Příběhy posádky Rosi, Avasaraly a dalších se dočkají pokračování. Máte z toho radost?

Reklama

Nejlepší postavy

Promo fotografie

Promo fotografie

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás