The Flash S05E19: Snow Pack

S05E19: Snow Pack

S05E19: Snow Pack

Když se Icicle vrací kvůli vykonání další fáze svého plánu, tak Caitlin a její matka, Dr. Carla Tannhauser, musí vyřešit svůj dlouhotrvající špatný vztah, aby porazily tuto ledovou zrůdu. Poté, co se Barry rozhodl učinit velké rozhodnutí týkající se jeho rodiny, aniž by to probral se svou ženou, se Iris rozhodne vyřešit celou situaci po svém.

cz sk
23.4.2019
1 630 000
43 minut

Základní info:

Režie: Jeff Cassidy
Scénář: Jonathan Butler, Gabriel Garza
Hrají: Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Tom Cavanagh (Harrison Sherloque Wells ze Země 221), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Jesse L. Martin (Joe West), Sarah Carter (starší Grace Gibbons), Susan Walters (Carla Tannhauser), Kyle Secor (Thomas Snow), Bruce Crawford (JP Chipera), Everick Golding (Trevor Shinick), Islie Hirvonen (Grace Gibbons), … 

Kvíz k devatenácté epizodě

Kde byl Cisco?

Trailer k devatenácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
janmatys

Tak dnes tomu zase tvůrce nasadil celkem korunu! Thomasova přeměna byla k popukání. Dle dané teorie o multivesmíru (globálně, ne jenom v TheFlash) nemůže jedna hmota obývat stejné místo, ale Grace nese sama sebe. Závěrem se mi ale podařilo rozluštit záhadu obsazení seriálu – otravný postavy jsou hraný „míchnutejma“ herečkama, což přesně sedí na Iris, Noru a občas i Cecille. Jsem opravdu rád, že jsem tuto zapeklitost vyřešil ;). Každopádně jsem čím dál více utvrzován ve skutečnosti, že je Tom Cavanagh schopen zahrát opravdu cokoliv a jeho herecké výkony jsou spektakulární, ať už jde o jakoukoliv z té cca miliardy postav co ve Flashovi ztvárnil!!! @RedRose: Thomas byl Icicle (freezer), ne speedster a časové přízraky jsou ze Zdroje Rychlosti, ne verze co stvořil Thawne (Negative SpeedForce).

23.5.2019 | 2:22:47
RedRose

thomas/speedster ta jeho promena zpet byla k smichu… iris je desna postava ale dostala servano tak snad dobry… nora je proste fracek a asi ji tak nejak nedochazi co vsechno muze zpusobit… kde sakra jsou ty casove prizraky ??? berry opet nebojuje protoze opet lezi… caitlin vs cicada to bylo trapny… thomas zemrel a manzelka s dcerou jdou na kafe!! to byla pecka nejvetsi!! taky v tom serialu uz umi vsichni litat ?? no nevim… nejlepsi postavy nakonec zustanou sherloque a ralph…

5.5.2019 | 12:31:15
CZEMarkus

Killer Frost měla dobrý souboj tím nějak končím to dobré. Vlastně téma celé ep. je to, že když nemáš rodinu a nerozhoduješ s ní, tak seš ten špatnej. Tohle mne nebaví…

3.5.2019 | 16:13:16
tominotomino

Killer Frost by se měla více účastnit bojových akcí. Na celém díle byla nejlepší scéna, kdy se ona a Icicle proháněli po obloze na svých ledových „cestách“. :)

webmaster
27.4.2019 | 11:16:16
Posspi

Až doteď jsem všechny nelogičnosti, chyby a podobné záležitosti neřešil, ale až tahle epizoda mi otevřela oči. Zjistil jsem, že dospívám a že už mi nestačí jen blesky, Grant a Tom. Jako první bych asi zmínil záporáka.. jako opravdu ten konec? Zaprvé byla ta smrt strašně rychlá, nevýrazná a pro někoho i předvídatelná.. prostě pokaždé, když se někdo vyléčí, hned musí zemřít. Dále Barry a Iris.. Počáteční scéna asi zatím nejsilnější ze všech. Tady se ukázalo, že Grant je prosfesionál a že umí hrát. V poslední řadě Cicada.. opravdu trapné. To si tam budoucí Grace jen tak přiletí, všechny oddělá a zase odletí? Ten její souboj s Killer Frost stál za starou bačkoru. Caitlin dokázala v průběhu seriálu i mnohem větší věci, než jen si vyčarovat ledové dýky.. Co musím pochválit, je Tom Cavanagh.

27.4.2019 | 1:09:12
Cocafull

Fakt by mě zajímalo podle jakého klíče postavy upadají do bezvědomí. Občas stačí rána ledem, občas můžeš lítat tam a zpět jak hadrová panenka a nic, achjo…Cicada pro velkou změnu uletí…

26.4.2019 | 22:59:33
Kothy

Uz me to nebavi…

26.4.2019 | 18:28:12
CaptainDeadpool

slabší díl… jinak fajn

26.4.2019 | 10:07:02
WinterIsComing

Tak, trvalo to, ale oficiálně končím s tímto seriálem…už to nebudu ani komentovat proč, stala se z toho obrovská kravina.

26.4.2019 | 0:19:39
JoeySid

Opět konec Cicada všechny pobije. Asi po stopadesátý tuhle řadu. Nuda.

25.4.2019 | 23:03:31

Stav překladu

Epizoda S06E12: A Girl Named Sue

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Na co se můžeme těšit v 10. - 12. díle?

Po krizi se Barry a Iris opět dostanou do nebezpečí, a to hned několikrát, zatímco se Ralphovi podaří najít nezvěstnou Sue.

Reklama

Nepřehlédněte

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Seznam všech kostýmů, které měl Flash na sobě

Hlavní postava seriálu The Flash vystřídala hned několik kostýmů, ve kterých chránila město. Který je podle vás ten nejlepší?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás