The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Co sledovat po seriálu The Flash?

Co sledovat po seriálu The Flash?

Podobně jako po konci seriálu Arrow se i tentokrát podíváme na pár tipů ohledně toho, které seriály sledovat po Flashovi. Kvůli podobnosti se seriálem Arrow se tu však objeví většina již doporučených seriálů.

2 0
25.8.2023

Vzhledem k tomu, že se seriál The Flash odehrával v širším komiksovém univerzu, logicky vám jako první musíme doporučit seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning, Batwoman, Vixen a Freedom Fighters: The Ray, které do něj patřily. Nemůžeme říci, že všechny tyto projekty stojí za to, nicméně Arrow je z nich jednoznačně nejlepší.

Kdybychom se měli zaměřit na další komiksové seriály, rádi bychom vám určitě doporučili Superman & Lois, Titans a Doom Patrol, již trochu serióznější seriály. Dále seriálu mají poměrně blízko i Gotham, Heroes, Smallville, Harley Quinn a Invincible, které rozhodně stojí za zkoušku. Zároveň můžeme zmínit i nejnovější komiksový počin stanice CW, seriál Gotham Knights. Zkusit můžete i původní seriál o Flashovi, The Flash z roku 1990.

(Zleva Superman & Lois, Harley Quinn a Invincible.)

Kdybychom se měli podívat ke konkurenčnímu Marvelu, rozhodně bychom vám doporučili seriály Runaways, Cloak and Dagger, Helstrom, WandaVision, The Falcon and The Winter Soldier, Loki, Hawkeye, Moon Knight, Ms. Marvel, She-Hulk: Attorney at Law a Secret Invasion.

Nyní se podíváme na nekomiksové tipy, kterých rozhodně není málo. Fanouškům Flashe by se mohl líbit například seriál Supernatural o dvou lovcích nadpřirozena, The 100 o stovce přeživších mladistvých, The Vampire Diaries o bratrech upírech zamilovaných do jedné dívky či Teen Wolf o vlkodlacích. Dle průzkumů se fanouškům Flashe líbí i seriály se zombie tematikou, tedy The Walking Dead či Z Nation.

(Zleva Supernatural, Teen Wolf a Z Nation.)

Z oblasti fantasy by u diváků mohly zabodovat seriály Grimm, The Witcher nebo Stranger Things. Z oblasti sci-fi by naopak mohly zafungovat seriály Dark Angel, Dark Matter, Falling Skies, Terra Nova, Revolution nebo Continuum.

Foto: CW, HBO Max, Amazon, MTV, Syfy

Diskuze /3

Raiden123

Uhm… ten vyber serialov… mohlo by tam byt i nieco novsie? trebarz korejsky serial Moving [smazáno],ktory je tiez o superludoch,ale hlavne je to o tom,ako nebyt zamotany do intrig ludi obcas spionov,obcas najomnych vrahov a obcas chciet byt len obycajnym clovekom.Samoz­rejme,ze je to uplne ine ako Flash.Ama to svojsky styl.

26.8.2023 | 13:46:38
Raiden123

2023 ← nesmazano.

26.8.2023 | 13:47:49
Zin-Azshari

Doporučovat někomu She-Hulk je dobrej vtip

9.12.2023 | 20:52:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama