The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 95×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Kellan Park

Kellan Park

Syn Alexe Parka.

Sezóny 3
2018 - 2021

Park je syn Alexe Parka a Mii Wuellner. Bydlí s matkou, protože se jeho otec rozhodnul dát přednost kariéře doktora a rodinu opustil. Kellan se později snaží dát své rodiče zpátky dohromady, aby zachránil jejich zničené manželství a aby všichni mohli být zase jedna velká rodina. Když navštíví svého otce v práci, omylem uvízne na pohotovosti, kde se rozšíří nebezpečný virus a celé patro je kvůli tomu uzavřeno. Naštěstí se mu nic závažného nestane. Následně se usadí se ve Phoenixu a s otcem zůstává pořád v kontaktu.

Ricky He jako Kellan Park. Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Sedmá série

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Do seriálu se vrací Claire a Daniel Perez

Sedmá série se ponese v duchu návratů. Potvrdily to blízké zdroje, které zveřejnily příběhové detaily k nadcházejícím posledním dílům. Vrací se Antonia Thomas jako Claire a Brandon Larracuente jako Daniel Perez.

Reklama

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Nejlepší postavy

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama