The Good Doctor (Dobrý doktor)
96/100 - 87×

The Good Doctor(Dobrý doktor)

Doktor Shaun Murphy je mladý a nadaný chirurg, který je vytržen ze svého poklidného vesnického života kvůli tomu, že začne pracovat v prestižní nemocnici, kde bojuje se skepsí svých kolegů.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
6 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Lékařský
hrají
Freddie Highmore (Shaun Murphy), Richard Schiff (Aaron Glassman), Hill Harper (Marcus Andrews), Fiona Gubelmann (Morgan Reznick), Antonia Thomas (Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Neil Melendez), Paige Spara (Lea Dilallo), Christina Chang (Audrey Lim), Will Yun Lee (Alex Park), Noah Galvin (Asher Wolke), Bria Samoné Henderson (Jordan Allen), Osvaldo Benavides (Mateo Rendón Osma), Beau Garrett (Jessica Preston), Chuku Modu (Jared Kalu), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki)

Matt Coyle

Matt Coyle

Šikovný doktor, ale špatný člověk.

Sezóny 1
2017 - 2018

Matt se přidal k nemocničnímu týmu v polovině první série, kdy nám byl představen jako dokonalý doktor, který se výborně vyzná ve svém oboru. Podařilo se mu okouzlit personál a pacienty, ale toužil o něco víc, a tak začal cílit na svou kolegyni dr. Browne. Ta se stala obětí nevhodných narážek. Později se dozvídáme, že Matt čelí obviněním ze sexuálního obtěžování několika žen. Tohle se nelíbilo Jaredovi, který zasáhl a Matta surově napadl, čímž si v nemocnici zničil kariéru. St. Bonaventure odmítlo Matta vyhodit, a proto byl přesunut do jiného nemocničního zařízení.

(Matt Coyle byl ztvárněn hercem Ericem Winterem. Foto: ABC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E17: The Lea Show

cz%
Odhadované dokončení včera 23:59

Překládá: @peti1D3

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

ohodnoťte seriál

The Good Doctor v české nabídce Netflixu

Netflix ve své videotéce nabízí všechny série s českými titulky. Příběhy doktora Murphyho můžete sledovat zde.

Reklama

Pátá série

Antonia Thomas si zopakuje roli Claire

Antonia Thomas si zopakuje roli Claire

S postavou Claire jsme se rozloučili v závěru loňské série, jelikož její představitelka toužila po menší změně, aby mohla prohloubit svůj talent i u jiných projektů. Nedávno vyšlo najevo, že se Antonia Thomas vrátí minimálně na jednu epizodu.

Personál nemocnice

Personál nemocnice

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama