The 100
90/100 - 818×

The 100

Post apokalyptický scifi seriál stanice The CW. Lidstvo bylo zničeno nukleární válkou, která vyhubila téměř vše živé na planetě. Nyní skoro po sto letech je vyslána expedice čítající stovku mladistvých delikventů, aby zjistili jestli je Země znovu obyvatelná.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Bob Morley (Bellamy Blake), Eliza Taylor (Clarke Griffin), Thomas McDonell (Finn Collins), Devon Bostick (Jasper Jordan), Richard Harmon (John Murphy), Christopher Larkin (Monty Green), Marie Avgeropoulos (Octavia Blake), Lindsey Morgan (Raven Reyes), Eli Goree (Wells Jaha), Paige Turco (Abby Griffin), Isaiah Washington (Thelonius Jaha), Henry Ian Cusick (Marcus Kane), Dichen Lachman (Anya), Adina Porter (Indra), Alycia Debnam-Carey (Lexa)

Diskuze: Clexa

Pokud jste fanouškem Bellarke, vstupujete do této diskuze na vlastní riziko. Pokud chcete do této diskuze přispívat, vyjadřujte se prosím k daným tématům a vyvarujte se nenávistných a provokativních komentářů.

fandapcd

Ať si řiká, kdo chce co chce. Lexa byla podstatná televizní postava týhle doby, obzvlášť pro LGBT komunitu, ale i obecně pro ženy.

16.5.2016 | 21:22:30
scalyova

Tak a je to tu,zajtra uvidíme poslednú časť v ktorej bude Lexa,dúfam že to bude viac ako 3 min. A bude to stáť zato !!! Zaujímalo by ma, či zmenia záver a kôli tomu vyškrtnú nejakú scénu s Alyciou?!

19.5.2016 | 20:41:35
LCEM

Přiznávám, že jak tam Lexa skočila a podřízla jim hrdla, pak ten Clarky výraz :-D to bylo boží…ale co mě dostalo a u čeho jsem si i probřečela bylo jak je tam všechny zabila a šla ke Clarke objali se a ten záběr na Clarke jak Lexu držela a pak ji sevřela víc, to bylo prostě wow…no ale co mě zklamalo byl konec u těch dveří, tam jsem čekala ten polibek, přišlo mi to moc uspěchané

redaktor
20.5.2016 | 16:38:16
Akisi

Velmi se mi líbilo setkání Lexy a Clarke. A mozek mi pracoval na plné obrátky, když se Clarke rozhodovala, zda zatáhnout za páku, která mimochodem nápadně připomínala tu v MW. Kdo ví, kdo byl nakonec ten „správnej“, jaká z A.L.I.E. Na konci jsem čekala, že Jasper odejde a spáchá sebevraždu. Taky se mi líbilo, jak Bellamy vzal Clarke za ruku, než si vzala čip. No a Oktavia konečně zabila Pika :D Naprosto si chápu, být na jejím místě, udělala bych to samé. No a Murphy už asi nebude takovej vyvrhel, což mu sice trošku ubere na image, ale třeba jej budeme vídat o to častěji ^^

Nemůžu se dočkat další řady, třetí série skončila hodně otevřeně…

#2045 scalyova
20.5.2016 | 17:40:12
scalyova

#2044 Akisi: to isté som si myslela i ja,či je to správna Becca, i to že si Jasper odstrelí hlavu.. Také to bolo zvlaštne. Ale nakoniec,všetko bolo ok. Lexa bola super,ach škoda jej.. Takú postavu,drsné zlatínko už nezoženú nikde

20.5.2016 | 20:59:17
redaktor
22.5.2016 | 9:00:58
Evilpandacz

Ahoj lidi :) dlouho jsem nic nepsala, tak bych se chtěla vyjádřit trošku k finále a ke Clexe samozřejmě jelikož už jsem psala do obecné diskuze a tlachání o Clexe napíšu sem :) a raději to dám ještě do spoileru :D

takže celkově finále..líbilo a nelíbilo. Ten konec mě prostě asi neuspokojil, čekala jsem větší cliffhanger a ani si zatím neumím moc představit tu novou hrozbu ve 4 sérii. Nicméně highlighty dílu. Clarke jako vždy, Lexa, Clexa, Murphy a pak je ten zbytek..všichni jsou skvělí herci, dobře napsané postavy, ale z tohohle finále si budu pamatovat (bohužel) jen ty první tři :/ Abych se teda konečně přesunula ke Clarke a Lexe…líbilo se mi už to, jak Clarke seděla na trůně :D Pak jak říkala, že jí Flame ochrání, že to prostě ví :) no a pak v CoL…Lexa tam vlítla a rozsekala ty lidi jak fík, to bylo skvělý a jsem ráda, že to tam bylo! :) byla perfektní a jak Clarke koukala…emoceeeee :D pak to obětí a já byla spokojená :) taky se mi líbilo, jak Clarke říká, že si myslela, že už jí nikdy neuvidí a Lexa s tím úsměvem řekne, že říkala, že si její duše vybere moudře :) (sakra v ájině je ta věta hezčí :D) dále Clexa kiss faaaajn…no a pak se holky dostaly k firewallu (to byla fakt sranda. Kdo by čekal, že Lexa vypustí takový slova z pusy :D a ještě jak profík :D) no a tady jsem věděla, že to končí :/ Lexa se chystá jít rozsekat pár dalších ničemů, aby Clarke mohla udělat to, proč přišla ale Clarke nechce…ten její zdrcený výraz a „No, Lexa.....I love you!“ a Lexa na to „I will always be with you“ achjoooooooo, i když to teda předělali na to love you, tak i tak to bylo krásný :) i když mi to přišlo takový urychlený, ale co naděláme… No a nakonec jde teda Lexa rozsekat ty darebáky a vlastně končí (konečně) hrdinsky, tak jak to mělo prostě být. No a Clarke opět zachránila svět (na chvíli), ale nedokázala zachránit ten svůj :/ Achjooooo může mít ta holka happy ending? :D asi ne…no nicméně, jejich chvilky se mi líbili a za mě vítězí už ten jejich první moment, po tom, co tam Lexa rozseká těch asi 7 lidí za 15 sekund :D to mi bohatě stačilo! :)

tak to by bylo ode mě asi vše :)

#2048 LCEM
22.5.2016 | 10:03:16
LCEM

#2047 Evilpandacz: Ten konec mi přišel takový uspěchaný, ale byl hezký. Ale u mě vede ta první scéna, jak se objali a pak Clarke, která sevřela Lexu ještě víc a pevněji :-)…no hezký díl to byl. Úplně na konci jak se Clarke vrátila do reality, tak měla úžasný pohled takový ,,definitivně přišla o někoho koho milovala a pak se dozvěděla že ještě nebude jejich život na zemi bezpečný" – přišlo mi že v tom pohledu bylo všechno její trápení a všechna její bolest… :-)

#2049 Engeneer #2051 Evilpandacz
redaktor
22.5.2016 | 12:16:44
Engeneer

#2048 LCEM: „definitivně“ ? Pochybuji :-) Plamen je nepoškozen, černá krev taky pořád existuje. Hádám, že Clarke příští sezónu hrábne a pokusí se zajmout Lunu a vysát ji, aby si mohla znovu pokecat s Lexou :-)

#2050 mikessska #2051 Evilpandacz #2052 LCEM
22.5.2016 | 12:52:25
mikessska

#2049 Engeneer: To by nemuselo být špatný :-) ale bylo by to přehnaný…možná, že plamen ještě potřebovat budou…aby jim Becca pomohla, jestli to vůbec bude možné…

22.5.2016 | 13:05:19
Evilpandacz

#2048 LCEM: přesně tak souhlasím :) ta první scéna je top :) a hodně se mi líbilo, že Lexa nešetřila úsměvy (svým způsobem) :) bylo to prostě hezký…ale Clarke je mi líto moc..ten její výraz na konci byl fakt hrozný..:/ No Eliza jela bomby v téhle sérii, je skvělá :)

#2049 Engeneer: Tyjo, já si taky myslím, že je to definitivně, i když tohle je dobrý :) ale zase možná bych už nechtěla aby jí nějakým způsobem vrátili…to už by nebylo ono :/

#2052 LCEM
22.5.2016 | 13:16:45
LCEM

#2049 Engeneer: Kdyby Clarke hrablo byla zajímavá 4 série. Ale nevím jestli by byl dobrý nápad až tak násilně ji vracet do seriálu. Lexa je úžasná, ale nebylo by to ono kdyby ji pod nátlakem fanoušků vrátily do seriálu.

#2051 Evilpandacz: Eliza s Alyciou byly skvělé tuhle třetí sérii. Do postav vložily vše a vznikly z toho dvě úžasně zahrané postavy…

redaktor
22.5.2016 | 13:32:14
LCEM

Na toto jsem narazila a koukala na to se zatajeným dechem :-). Kdo to udělal je pro mě borec. Spojení mého oblíbeného filmu s nejoblíbenějším seriálem a udělat z toho toto…je to moc moc hezké ;-) :-)

https://m.youtube.com/watch?…

redaktor
28.5.2016 | 23:06:00
Janis-II

#1987 LadyJane69: http://www.eonline.com/…s-are/708278 letos mají těch cen daleko více :)

#2055 LCEM
8.7.2016 | 21:34:28
LCEM

#2054 Janis-II: Kdyby vyhrály i nejoblíbenější pár, tak by měli snad všechny ceny ve kterých byli nominované :-)

#2056 Janis-II
redaktor
10.7.2016 | 19:56:48
Janis-II

#2055 LCEM: Myslím, že tu jednu cenu oželí. Už vloni měla tak velkou radost kvůli jedné ceně a teď jich tam dostane hned několik :D

11.7.2016 | 19:20:16
Tominka

Nevím jak vy, ale začíná mi být nějak smutno po 100 i když úplně zuřím. :D A dívat se na FTWD jen kvůli Alycii nezvládám, nedá se to srovnat s TWD :D Těžký život toto.. :D

19.7.2016 | 15:44:58
mikessska

Taky se mi stýská. Na FTWD nekoukám, nechci si kazit Lexu nějakou jinou postavou zahranou Alycií.

#2059 Tominka
21.7.2016 | 12:22:17
Tominka

#2058 mikessska: Ono se to prostě nedá :D

#2061 mikessska
21.7.2016 | 16:55:21
Janis-II

Proslov za vyhranou cenu od MTV: https://www.instagram.com/p/BIJj6fxDlwc/ “Oh, my god. Hiiiii. There're so many of you. This is incredible. Wow. Thank you so much. I guess this goes out to all the fans cause this is your award. You did this. This is everything you guys worked for. So, thank you. It's amazing to see that a character like this impacted you guys so much, it's very humbling. And the embrace you showed to what Lexa is, who Lexa is says a lot about the fandom itself, and that's incredible. I just wanna say thanks to Jason Rothenberg and the writers of The 1OO because without them, we actually couldn't have gotten Lexa and I think that's important to acknowledge. But really, this is your award and thanks for letting me portray her, and we're gonna miss her. Thanks, guys!”

22.7.2016 | 6:54:43


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktualizace postav

Během sedmé řady budeme doplňovat nové i staronové postavy. Proto je určitě nezapomeňte ohodnotit.

Reklama

Novinky

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Deset věcí, které byste měli před koncem seriálu The 100 vědět

Konec se nevyhnutelně blíží. Ještě předtím než se podíváme na finální epizodu, pojďme se podívat na deset nejzajímavějších věcí o seriálu The 100, které jste možná do jeho konce netušili. A správný fanoušek by přeci o svém oblíbeném seriálu měl vědět co nejvíce. Zvlášť před jeho koncem.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie

Fotografie

Nepřehlédněte

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama