The Librarians (Knihovníci)
86/100 - 103×

The Librarians(Knihovníci)

Seriálové pokračování celovečerních filmů Flynna Carsena. Seriál se odehrává ve světě, kde je Knihovna starověkou organizací, která je zasvěcená tomu, aby nicnetušící svět ochraňovala před tajemstvími a magickými skutečnostmi, které máme ukryté přímo před očima. V hlavních rolích ochránců světových tajemných pokladů se nám představí čtveřice dobrodruhů – Eve Bairdová (Rebecca Romijn), Jake Stone (Christian Kane), Cassandra (Lindy Booth) a Ezekiel Jones (John Kim). Zprvu zdráhavého průvodce a rádce jim bude dělat Jenkins (John Larroquette), jenž v knihovně pracuje od nepaměti. Knihovník Flynn (Noah Wyle) se v seriálu v každé řadě také na pár epizod objeví.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Komedie
hrají
Rebecca Romijn (Eve Baird), Christian Kane (Jacob Stone), Lindy Booth (Cassandra Cillian), John Harlan Kim (Ezekiel Jones), John Larroquette (Jenkins), Noah Wyle (Flynn Carsen), Matt Frewer (Dulaque), Lesley-Ann Brandt (Lamia), David S. Lee (James Moriarty), Rachel Nichols (Nicole Noone), Jane Curtin (Charlene), Richard Cox (Prospero), Vanessa Williams (Cynthia Rockwell), Bob Newhart (Judson)

Jacob Stone hlásí návrat, bude jednou z hlavních postav nových Knihovníků

Jacob Stone hlásí návrat, bude jednou z hlavních postav nových Knihovníků

Už nějakou dobu stanice CW vyvíjí pokračování seriálu The Librarians, který se čtyři roky vysílal na stanici TNT. Nyní známe první známou tvář, která se vrátí.

7 0
12.3.2024

Loni, když stanici CW převzal nový majitel, bylo oznámeno, že vznikne spin-off seriálu The Librarinas, který se v letech 2014–2018 vysílal na stanici TNT. Tehdy jsme se o připravovaném projektu moc nedozvěděli. Náznak děje tu sice byl, ale nebylo prozrazeno, kdo se ujme hlavních rolí. Nyní to už víme.

Prvním známým navrátilcem je Jacob Stone, kterého si zopakuje herec Christian Kane. Jacob patřil mezi nejoblíbenější postavy původních Knihovníků, tudíž jeho návrat je rozhodně vítaný. V původním seriálu představoval svaly a mozek týmu, což byla ideální kombinace, která nejednou zachránila celou Knihovnu.

(Jacob je prvním navrátilcem. Vrátí se ještě někdo? Foto: TNT)

V novém seriálu se ujme role mentora, protože mu to nařídí samotná Knihovna. Jeho úkolem bude vést novou strážkyni jménem Charlie Cornwall, kterou si zahraje herečka Jessica Green. Kromě ní se v seriálu můžeme těšit i na herce Jakea Stormoena a Ananda Desai-Barochiu, jejichž role doposud nebyly odhaleny.

Seriál má stanovenou premiéru na tento rok, nicméně je pravděpodobné, že se ho dočkáme až někdy na podzim nebo v zimě. Na seriálu pracuje tvůrce Dean Devlin, který vedl už dřívější Knihovníky, akorát tehdy po jejich konci nedokázal najít žádnou stanici, která by se ujala páté série.

Zdroj článku: Deadline

Diskuze /3

Raiden123

Flynn Carsen to sice nebude? ale muoze byt hadam … Vzdy som dufal,ze knohovnici budu mat crossover zo serialom Warehouse 14? a Sanctuary,no nestalo sa… Zatial?

#2 percival2
12.3.2024 | 16:31:17
percival2

#1 Raiden123: Warehouse 13 ;-)

13.3.2024 | 7:03:05
fanta2pomeranc

Čím víc Jacoba, tím lépe. Dokonce jsem ho měla raději než Flynna. :)

13.3.2024 | 12:14:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů