The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Osm největších otázek, které chceme, aby byly ve druhé řadě zodpovězeny

Osm největších otázek, které chceme, aby byly ve druhé řadě zodpovězeny

První série nám nenabídla nijak úchvatný děj, a proto od pokračování neočekáváme mnohé. I přesto je tu však několik otázek, na které chceme znát odpovědi.

9 0
25.1.2021

Je Hope skutečně tak výjimečná?

Těžko uvěřit, že celá výprava ústřední skupiny byla ve výsledku uskutečněna jen proto, aby Huck ukázala Hope, že svět ještě stojí za záchranu. Proč se to muselo udělat tak komplikovaně? Určitě Hope stála za tu všechnu námahu? Nesmíme zapomenout, že kvůli jedné jediné dívce byla vyvražděna celá komunita lidí.

Čeho chce vlastně podplukovnice dosáhnout?

Elizabeth Kublek nějaké skryté úmysly, nebo jí skutečně celou tu dobu šlo jen o to, aby Hope dostala do Občanské republiky a aby trochu vylepšila reputaci své dcery? Na konci třetího dílu The Tyger and the Lamb jsme mohli vidět, že ji trápí činy, které provedla – bude mít ve výsledku jiné cíle než jiní představitelé Občanské republiky?


Co Felix zjistí od Willovy skupiny?

Na konci první řady se Felix znovushledal se svým přítelem Willem. Aktuálně je jasné, že mu Will poví o zániku Univerzitní kolonie, ale co dalšího mu ještě prozradí? A kam je zavede jejich další cesta? Napadnou snad základnu Občanské republiky?

Co se stalo se Silasem?

Silas se na konci obětoval, aby zachránil Eltona a Percyho. Co s ním však bude nyní? Aktuálně by měl být v zajetí Občanské republiky, ale my moc dobře víme, co ta dělá s někým, kdo o nich něco ví. Umře, nebo se nějak zachrání?

Která další tajemství Huck skrývá?

Huck představovala tu nejzáhadnější postavu první série, protože byla překvapivá jak její minulost, tak i přítomnost. Na konci bylo vidět, že si nepřeje dopadení zbývajících členů skupiny, protože si je všechny oblíbila. Co dalšího na ni čeká a co všechno nám bude o ní ještě prozrazeno?

Jak Leo zareaguje na to, jak to dopadlo s Hope a Iris? 

Hope aktuálně směřuje na místo, kde se právě nachází její otec – jak ten zareaguje na to, co se přihodilo jeho dcerám? Zprvu bude určitě rád, že je Hope u něj, ale brzy si uvědomí, co všechno Občanská republika provedla.

Stane se Percy plnohodnotným členem skupiny?

Percy se na konci první řady nacházel po boku Eltona, kterému pověděl, že se hodlá pomstít Huck. Skutečně bude nyní putovat se zbytkem skupiny, nebo se vydá na svou vlastní výpravu, která ho nakonec dovede k Huck?

Bude nějak odkázáno na Ricka Grimese?

Rick Grimes aktuálně pracuje pro Občanskou republiku, nicméně je velmi pravděpodobné, že se nenachází na stejném místě jako Leo. Dočkáme se ho ve druhé řadě? Pokud ne, padne o něm alespoň zmínka?

Na které další dějové otázky byste chtěli znát odpověď?

Foto: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama