This Is Us (Tohle jsme my) Bethina matka obsazena, jedna z epizod se zaměří na Bethin životní příběh

Bethina matka obsazena, jedna z epizod se zaměří na Bethin životní příběh

Bethina matka obsazena, jedna z epizod se zaměří na Bethin životní příběh

Dlouho slibované zaměření na Bethinu minulost se začíná pomalu realizovat. Jedna z epizod nás zavede do doby, kdy vyrůstala a poznala Randalla. Zároveň se seznámíme s její matkou Carol, kterou ztvární herečka Phylicia Rashad.

7 0
14.1.2019

Již na počátku třetí řady se často skloňovala myšlenka prozkoumat Bethin původ, jenž v seriálu zatím nebyl odhalen. O Bethině minulosti zatím víme, že vyrůstala se Zoe, které se podařilo proklouznout do hlavního dění a seznámit se s Kevinem. S Randallem se začala stýkat díky Kevinově pomoci, a jedna z epizod se dokonce věnovala okamžiku, kdy svět přivítal malou Tess.

Seriál má navíc ve zvyku v každé sezóně věnovat celý jeden díl nějaké postavě. Minulý rok jsme se tak mohli sblížit s Dejou, kterou si adoptovali Randall s Beth. V první sérii jsme pro změnu nahlédli do Williamova života. Další na řadě by mohla být právě Beth, jež se řadí k oblíbeným postavám. Samotný tvůrce Dan Fogelman se zmínil o scéně, která si posvítí na první schůzku Beth a Randalla a postupně se bude rozvíjet do kouzelné chvíle, kdy ji Randall požádá o ruku.


Embed from Getty Images

Zahraniční portály nedávno přišly se zprávou, jež Bethině epizodě hraje do karet. Seriál nám totiž představí její matku Carol, kterou si zahraje herečka Phylicia Rashad, jež se proslavila v seriálu The Cosby Show. S Phyliciou jste se mohli setkat například v hudebním dramatu Empire nebo ve filmu Creed představující spin-off a sequel kultovní série Rocky.

Jste zvědaví na Bethin původ?

Zdroj článku: Entertainment Weekly

Diskuze /2

Klars22

Jsem jediná, komu přišlo v té asi 8./9. epizodě (dala jsem maraton, nejsem si jistá) v 3. sérii, že Beth a Randall se rozvedli?? V té ukázce z budoucnosti…

#2 Cyanoliseus_patagonus
21.1.2019 | 21:35:45
Cyanoliseus_patagonus

#1 Klars22: mne to taky tak přišlo!! Doufám, že to mělo být schválně takhle matoucí,.

22.1.2019 | 14:19:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E18: Strangers: Part Two

cz100%
DOKONČENO


Překlad: @Ciro7a
Přečas: @badboymajkl
Titulky sedí na lehce dohledatelné ver­ze.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl ohodnotit.
O epizodě můžete diskutovat v tomto fóru.

Ohodnoťte seriál This Is Us

Okénko do páté série

Tvůrce Dan Fogelman se vyjádřil k finálové epizodě čtvrté série a k plánům na pokračování

Tvůrce Dan Fogelman se vyjádřil k finálové epizodě čtvrté série a k plánům na pokračování

Seriál This Is Us se již počtvrté může pyšnit tím, že má stále co nabídnout a divákům dokáže naservírovat epizodu plnou překvapení. O těch nejzvučnějších okamžicích finálové epizody se rozpovídal tvůrce seriálu, který lehce poodhalil i rozvržené zápletky nadcházející série.

Reklama

Nepřehlédněte

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Nalaďte si This Is Us na ČT art

Jeden z nejúspěšnějších rodinných seriálů americké stanice NBC proklouzl do českého vysílání. Můžete jej sledovat každé úterý po dvacáté první hodině na ČT art pod názvem Tohle jsme my. Všechny epizody z první série budou vypuštěny v anglickém znění s českými titulky.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny