Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Dictatious Galadrigal

Dictatious Galadrigal

Dictatious Galadrigal

Blinkyho bratr.

Sezóny 2
2017 - 2018

Dictatious je bratrem Blinkyho, se kterým se společně vyžíval v čárech a kouzlech. Sám také napsal několik knih, které má Blinky ve své knihovně. Dictatious se pak začal přiklánět ke Gunmarovi a myšlence toho, že zničí svět lidí a trollové budou žít na povrchu. Stal se tedy jedním z Gunmarových přívrženců.

Během bitvy u Killaheadského mostu byl vykázán do Temnozemě spolu s Bularem a ostatními Gumm-Gummy. Blinky o ničem z toho nevěděl a žil v domnění, že jeho bratr při bitvě zemřel. Blinky svého bratra miloval a obdivoval, ale Dictatious se nakonec rozhodl změnit svou životní cestu a stal se z něj zlý troll. Dictatious se tedy rozhodl opustit svůj starý život a zpřetrhat pouto, které měl se svým bratrem.


Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás