Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Dictatious Galadrigal

Dictatious Galadrigal

Blinkyho bratr.

Sezóny 2
2017 - 2018

Dictatious je bratrem Blinkyho, se kterým se společně vyžíval v čárech a kouzlech. Sám také napsal několik knih, které má Blinky ve své knihovně. Dictatious se pak začal přiklánět ke Gunmarovi a myšlence toho, že zničí svět lidí a trollové budou žít na povrchu. Stal se tedy jedním z Gunmarových přívrženců.

Během bitvy u Killaheadského mostu byl vykázán do Temnozemě spolu s Bularem a ostatními Gumm-Gummy. Blinky o ničem z toho nevěděl a žil v domnění, že jeho bratr při bitvě zemřel. Blinky svého bratra miloval a obdivoval, ale Dictatious se nakonec rozhodl změnit svou životní cestu a stal se z něj zlý troll. Dictatious se tedy rozhodl opustit svůj starý život a zpřetrhat pouto, které měl se svým bratrem.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama