The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Car

sakra budete mi lidi fakt chybet :-( nikde to nebezi tolik jako tady kdyz nepocitam walking dead…ale tam na ty diskuse nemam silu ani chut :D

#4168 LostArrow
12.3.2017 | 21:58:28
Car

#4159 kath023: to ja taky :D trvalo mi to sto let nez jsem s tim vsim prokousala ale neboj uz za chvili tady ani nestekne pes po vsem :D

taky jsem to videla asi 2 hodky zpatky :D ne asi :D ja zacala brecet u Steroline sceny pokracovala jsem Defanem pak kdyz se loucila Car protoze dalsi Sterline scena ani nebyla… pak Stelena scena a byl konec :D

jojo ja jsem sice byla Stelena ale tohle by bylo vazne opravdu moc..davalo by to smysl pouze v pripade kdyby Nina neodesla a to jak Plec tvrdila ze by to Stelenou skoncilo… pac na to pak meli jeste 2 serie ale jinak ne…

prosimte prej na konci 5 serie nebo tak nejak v prubehu…

#4164 kath023
12.3.2017 | 22:01:33
LostArrow

#4159 kath023: Naprostej souhlas :) Už by to bylo překombinované a hlavně nereálné nechápu jak to někoho mohlo napadnout :D Něco jako Bonnie a Damon… :D Ano ano dokonce jsme vydedukovali jak se to vlastně celé stalo! :D :D
#4160 Car: Sakra ona má pravdu! :D Jsme to tu zaspamovali! :D :D Tak to rozumím no já si taky pamatuju že jsem u některých seriálu měl těžkou depku že to skončilo a vlastně tam nebylo nic tak jak bych chtěl :D Ale odzkoušenej lék je jinej seriál :D Hele takhle aspoň můžeš mít naději v tom že se ti Car ukáže v Originals nebo něco a že nakonec vyšoupla Damona z domu a vletěla do náručí Stefanovi po tom co si odžila svůj život :D

#4164 kath023 #4165 Car
12.3.2017 | 22:06:13
kath023

#4162 Car: Jo tvůj komentář, kde mi odpovídáš, jsem našla neboj, taky tak nějak nevím, co dál se svým nudným životem :D Sice se mi teď rozjelo Once, ale tam už mi taky všichni lezou krkem, co udělali s Bell a Rumplem se mi ani nechce komentovat, I KDYŽ to snad vypadá že je ještě dají dohromady :D Což by bylo fajn, jelikož je to můj nejoblíbenější pár :D

Fakt až během 5.? Já teda myslela, že dřív, tak to nic no :)
#4163 LostArrow: Bonnie a Damon, to byla moje noční můra :D

#4166 Car
12.3.2017 | 22:17:37
Car

#4163 LostArrow: má no :D jo to jiste :D a tohle nechci uz dlozho videt :D no to prave ani nechce pac to by zavanelo Klaroline… a to nechci :D no a to prave uz nikdy neuvidim tohle padnutí do naruce prave ze… :-(

#4167 LostArrow
12.3.2017 | 22:17:46
Car

#4164 kath023: oki :D to jsem rada :D ja prave taky ne, jako mam i jiny serialy samozrejme i kdyz mi letos 3 konci mozna 4 ale i tak…tohle byla sice srajda uz od 5 serie az na 6.. ale i tak je to proste srdcova zalezitost no :D , na to mam taky nekde v planu se divat :D prave ze jo :D podle tamějších paparazzi ktere se ukryvaji pod jednom z clanku to bylo prave az v 5 serii a v te dobe uz byla 6 tak nejak natocena teda neco malo :D

12.3.2017 | 22:19:50
LostArrow

Vy mě chcete zničit! :D Vážně to vidím tak že dnes usnu s úplně vymetenou hlavou :D

#4165 Car: To mi došlo až později že tím sem tě asi moc neutěšil :D :D A rozumím no ikdyž víš že budou spolu tak ta byť minutová scéna chyběla :D

#4169 Car
12.3.2017 | 22:29:33
LostArrow

#4161 Car: A neboj stačí rozkliknout profil a kouknout pod jakým seriálem nás najdeš :D A třeba se tu zase někdy sejdem pod nějakým novým článkem co vyjde :D

#4170 Car
12.3.2017 | 22:35:47
Car

#4167 LostArrow: v pohode :D tak jako vim spis doufam ze jo :D to uz je vazne spis na domysleni ale jako byt Caroline tak se mi fakt nebude chtit navzdy sledovat jak vsichni kolem me umiraji…

#4171 LostArrow
12.3.2017 | 22:36:24
Car

#4168 LostArrow: no to neznamena ze to komentujete ze jo :D jako rekneme si to narovinu kdybych mela komentovat vsechny serialy tak jednak nedelam nic jineho a hlavne nikde to tal nezije jako tady :D ale jinak jasny :-)

#4171 LostArrow
12.3.2017 | 22:37:22
LostArrow

#4169 Car: Hele zahoď realitu a vymysli si to jak chceš ty :D Mohla žít krásnej život a poté co odešli ty co znala se rozloučila s holkama a doufala že se opět shledá se Stefanem a umřela. Tam našla Stefana a všechny ostatní a žili šťastně až do doby než někdo zničí toho kdo vytvořil nebe stejně jako Cada :D :D
#4170 Car: Jasný myslel jsem to tak že se u nějakýho seriálu nejspíš najdeme :) :D

#4172 Car
12.3.2017 | 22:47:52
Car

#4171 LostArrow: no jo ale to mi obraz nenahradi ale mas pravdu no :D taky si treba myslim ze to ze znicili peklo je picovina co treba takova rovnovaha? to jim nec nerika..

jasny chapu -D

#4173 LostArrow
12.3.2017 | 23:04:51
LostArrow

#4172 Car: Jasný :D To víš takový věci se už ke konci neřeší :D

#4174 Car
12.3.2017 | 23:13:34
Car

#4173 LostArrow: no ale je to docela zasadni teda :D

#4175 LostArrow
12.3.2017 | 23:20:05
LostArrow

#4174 Car: Noooo :D

#4176 Car
12.3.2017 | 23:30:45
Car

#4175 LostArrow: jeden uzivatel mel docela dobry teorie a docela verohodny ucty, jednou tu napsal ze Stefan bude novej kral pekla – tim si tak zajisti svou nesmrtelnost, coz i davalo smysl na zachovani te rovnovahy aspon… :D

12.3.2017 | 23:40:42
arrowsaurus

Me ten konec vadi :-( nedopadlo to podle mych predstav,ale tak stim nic neudelam :-(

Stefana meli nechat odzit ten lidsky zivot,jeho smrt byla zbytecna a umrit mohl damon a mohl se stat on panem pekla :-)

Elena se vracet nemusela stejne tam zadne romanticke sceny s Damonem nebyli :-(

kazdy by jsme to asi vymysleli jinak ten konec nebo mozna i cely serial ale tak porad to mohl byt horsi konec :-)

tenhle serial byl uzasny zajima me kde uvidime ted ty herce…moc se tesim na Iena kde bude hrat

tohle upirske tema bylo skvely chtelo by to zase neco podobneho

#4180 Car
13.3.2017 | 7:58:58
arrowsaurus

Sharlock taky bohuzel nedopadl podle mych predstav :-(

13.3.2017 | 8:02:46
arrowsaurus

Jeste,ze si clovek muze pustit celou serii :-) a udelat si radost

13.3.2017 | 8:32:03
Car

#4177 arrowsaurus: tak taky jsem nebyla spokojena ale co naplat, nijak to neovlivnime… ja si myslim, nebo spis jsem si myslela ze Plecka nakonec udela ze vsech lidi, a tak tajne jsem doufala ze je necha bejt, ale to samozrejme ne no, ona potrebovala neco ,,epic,, i kdyz podle me to epic teda vubec nebylo ale ok no…kdyz jsem byla tesne po finale v euforii tak jsem taky rekla ze by mel zemrit spis Damon, ale uprime ani ten si to nezaslouzil, muzeme se tady dohadovat kdo vic, jasne Stefan ho primel k promene bla bla… ale zase Damon diky te promene nasel sam sebe… takze je velmi diskutabilni, jestli Stefan byl ta svine… protoze nebejt jeho tak jsme nepoznali toho Damona co jsme poznali ze jo…, ale bohuzel mnozi to vidi jako negativum na Stefana a jak kolem nej kopat, o co vic to tak vidi evidentne i tvurci, proto to dopadlo tak jak to dopadlo, meli mit happyend oba dva se svymi laskami a tecka..to si myslim ze by byl takovy konec ktery by fanousky uchvatil ne tahle sr*čka :-) tot muj nazor

#4182 arrowsaurus
13.3.2017 | 8:39:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama