The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

ales551

Jak já ke konci jsem brečel :D No ale nějak tn konec jsem nepochopil. Jestli Elena na hřbitově byla skutečnost, tak co znamená, že Stefan je ve vile a Damon ho navštíví?

#4183 Car
13.3.2017 | 8:50:36
arrowsaurus

#4180 Car: Souhlasim

13.3.2017 | 9:22:38
Car

#4181 ales551: to uz bylo po srmrti Delena zila stastne svuj zivot, Damon se bal az do posledniho dne ze stefana uz nikdy neuvidi a pak kdyz umreli tak Elena nasla klid se svoji rodinou a Damon u Stefana

13.3.2017 | 16:22:12
Car

v tomhle serialu ani upir neni nesrmtelny…

13.3.2017 | 16:22:33
arrowsaurus

V tomhle serialu mi vadilo,ze prisli s lekem na upirstvi a navic si ho mohli predavat :-(

upir ma byt upirem a nebo umrit

taky tak chybelo vic te mlhy a vran :-) co umel udelat Damon

a hlavni chyba byla nechat Damona ziskat Elenu pak uz to slo do kytek :-(

#4186 Car
13.3.2017 | 18:05:34
Car

#4185 arrowsaurus: jo to taky furt rikam, ze lek byl nevetsi chyba kterou tady tvurci udelali… ale ma to cenu? taky jsem toho nazoru, ze kdyz se jednou stanes upirem mas jim taky zustat… taky jsem se pak divila kam ten Damonuv ,,efekt'' zmizel :D , člověče mluvis mi z duse :D ano to taky…ale bohuzel vsem nam bylo jasne ze k tomu driv nebo pozdeji dojde… ale i tak to pak mohli obratit…problem je, ze me se Damon uplne jednoznacne nehodi k nikomu

#4187 arrowsaurus
13.3.2017 | 18:19:15
arrowsaurus

#4186 Car: souhlas

#4191 Car
13.3.2017 | 19:07:32
arrowsaurus

chapu,ze scenaristi uz pak asi nevedeli co noveho vymyslet a bylo to pak na tech seriich dost znat,ale Damon mel zustat volny a mel mit nezavazne vstahy.Elena ho dala pak do late a uz to nebyl ten Damon :-)

A hlavni chyba ze spolu Nina a Ien zacali chodit,to vzdy zabije serial :-(

#4191 Car
13.3.2017 | 19:11:10
arrowsaurus

Ale tuhle tematiku miluju upiry,carodej­ky,vlkodlaky…kde takovy serial hledat :-( dobre se na to koukalo,chtelo by to natocit zase neco takoveho

#4191 Car
13.3.2017 | 19:12:55
vampsister

Podle mého názoru.Byla chyba že seriál skončil.Přišlo mi to tak nějak nedokončený.Za­končení ,že se Stefan zabije a Elena ožije.No,nevím­.I když jsem velký fanoušek Eleny.Tak to zakončení bylo nějaký moc rychlí.Ale jinak jako seriál bomba.Na takový seriál nemá žádný.Ani True Blood.Na tomto seriálu mě bavilo nejvíc to,že jste nikdy nevědili co se stane.Tak jako jak jsem koukala že v posledních dílech se objevil Keid(čaroděj z cavenu).Ale někdy to muselo skončit.Jako hrát to stařenka Nina,Candice nebo stařík Ian nebo Paul.No nevím,nevím.

#4191 Car
13.3.2017 | 20:21:21
Car

#4187 arrowsaurus: dik :-)
#4188 arrowsaurus: nejen to ze zacali pak prisel spis pruser kdyz se rozesli :D
#4189 arrowsaurus: no pak mas jete Originals, Teen Wolf, Supernatural, par toho jeste je
#4190 vampsister: hlavne uz dosli napady a mizerna sledovanost

13.3.2017 | 20:26:50
arrowsaurus

Teen Wolf jsem sledovala a uprimne jsem na to koukala jen kvuli Derekovi,takze jak uz tam nebyl tak jsem to prestala sledovat a zkousela jsem koukat na Original a Super natural ale proste to neslo ,nebylo to ono :-(

koukam na Super Girl ale jen kvuli Mon- Elovi a jeste na Shadowhunters :-) rada bych aby se zase objevil nejaky serial jako Upiri deniky tak uvidime :-)

14.3.2017 | 11:24:21
BARBARKA

Podívala jsem se pořádně na na ten rozlučkový dokument a myslím, že jsem lépe pochopila,co a jak Plecka a spol. zamýšleli, jak to vnímali herci, takže už jsem schopná jim tem závěr odpustit:-) Bylo to krásné a nebylo toho dost, faktem je, že mi po osmi letech s TVD zůstane v životě určitá díra a je jen štěstí, že ještě máme TO, abychom se trochu zahojili. Ale všechno má svůj konec a tak jsem za těch osm let zábavy vděčná a určitě si je zase začnu sjíždět od začátku… časem. Sjíždět: to je asi ten správný výraz pro závisláka.:-)

#4194 arrowsaurus
14.3.2017 | 12:34:14
arrowsaurus

#4193 BARBARKA: Ja uz je sjizdim :-)

#4195 BARBARKA
14.3.2017 | 13:22:29
BARBARKA

#4194 arrowsaurus: Já začnu dnes večer ..... nutně to potřebuju :-)

#4196 Car
14.3.2017 | 20:07:26
Car

#4195 BARBARKA: taky se nekdy juknu a special jsem nevidela je to v planu :D

14.3.2017 | 21:14:01
Vampires are sexy

Musím říct, že mě hodně zklamalo kam TVD dospělo. Od velmi populárního a skvěle promyšleného seriálu, se dostal až k nesmyslné slátanině. A finále tomu nasadilo korunu, nedivím se, že sledovanost celého seriálu klesala, když poslední serie už tvůrci vymýšleli kravinky… Skvělý seriál, bude mi chybět, ale možná měl skončit dřív. Důstjoný konec tomu tvůrci sebraly 8 serií, která ač místy zábavná, vůbec nezapadala do logiky TVD, třeba peklo, ve kterém sice skončila Katherine, ale žádný mrtvý původní upír ne, no Matova matka ano, Silas ne a tak by se dalo pokračovat.. . Stefan si zasloužil lepší konec, bylo by očekávatelné, že osoba, která celý celý seriál vlastně vyprávý, neboť tak seriál začíná, Slovy „mé jméno je Stefan Salvatore, jsem upír a toto je můj příběh“ nemůže zemřít, protože logicky ten příběh vlastně vypráví,dalo se to samozřejmě nějak ošetřit, ale tvůrci natolik ztratily kontakt se seriálem, že asi zapomněli, celkově je pro mě konec seriálu zklamaním a myslím si, že kdyby měl seriál jen 5–6 serii dopadlo by to lépe. Někdy je více vlastně méně a méně více a pro Upíří Deníky to platí 100%… Snad se brzy objeví nějaký nový seriál S upíry a já si zlepším chuť :D Celkově seriál hodnotím 10/10 prootže je moje láska, no poslední serie hodnotím tak 3–4/10 …

#4198 Car
15.3.2017 | 19:40:22
Car

#4197 Vampires are sexy: nejsem spokojena s tim koncem, jinak mas pravdu :-)

#4199 Vampires are sexy
15.3.2017 | 20:49:36
Vampires are sexy

#4198 Car: Možná měli nechat Ninu Ninou a když odešla neměli ji brát na rychlovku na posslední díl. Měli ji prostě zabít a skončit to Defanem… I incestní vztah by byl zábavnější než poslední nudné Delena momenty, kdy je na obou prostě vidět, že je to děsně nucené a odfláknuté. I zarytý fanoušek Deleny je vlastně nakonec zklamán a ochuzen … Prostě TVD pro mě osobně končí s příchodem poutníků do té doby se to jakš takš dalo vydržet :D

#4200 Car
16.3.2017 | 0:23:02
Car

#4199 Vampires are sexy: ne asi, jako ona udajne chtela uzavrit svuj pribeh ale podle me moc dobre vedela, ze kdyby se nevratila tak ji to fanousci spocitaji – to je muj nazor, no Delena byla nudna ja nikdy nebyla Delena fanousek i kdyz jejich sceny kdyz nebyli spolu me nenechali chladnou ale i tak… odflaknuty to bylo proste a ano Deleňáci to taky poznali a nelibilo se to tak nač ta komedie? ne asi 5 série jako vůbec nejhorší ever, ja nejsem jeste spokojena o to vic ze jsem nedostala Steroline happyend, vzhledem k tomu ze Stefana zabili ve wed suit…a to mi prislo moc uz i na BITCH PLEC

#4201 Vampires are sexy
16.3.2017 | 8:25:38


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama