The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Car

stejne sem cas od casu skocim abych se podivala jak to tu zije :D

12.3.2017 | 16:53:46
LostArrow

#4139 Car: Jenže to ještě třeba nevěděla :D Jinak jak řikáš taky se tu občas ukážu :) Joo a hodíš mi sem odkaz na tu fotku s Ninou Ianem a Nikki? :D Nebo aspoň čí instagram to byl ? :D

#4143 Car
12.3.2017 | 17:12:52
Car

#4142 LostArrow: jasny no ale vis co je blby rikat kdyby kdyby :D proste se stalo Nina odesla tim padem nebylo mozne do toho zakomponovat Stelenu a do posledniho dilu ji fakt nemohli nacpat to by bylo hodne debilni, kdyby Nina zustala a mezi Delenou se stalo ,,neco,, co by pak nasledovalo na Stelenu tak prosim, dycky jsem si myslela ze to takhle skonci za podminky ze by zde Nina furt byla, prece jenom zacalo to s nima tak by to taky s nima skoncilo bylo to docela jasny ale vzhledem k jejimu odchodu se s tim nedalo nic delat ale chapu to respektuju to :D naopak jsem se těšila se Steroline, protoze po Stelene to byl proste dalsi skvely vztah ne jako toxic Delena jestli mi rozumis :D chapu ze mas treba Delenu oblibenou tak ji to nechci moc hanit ale :D a proto je mi trochu lito jak to dopadlo protoze jsem nedostala ani Stelena endgame a ani Steroline endgame a ne tou svatbou jeste narychlo to vazne nevytrhli :-)

#4144 LostArrow
12.3.2017 | 17:54:15
LostArrow

#4143 Car: Jasný chápu no :D Upřímně kdyby nechala Damona tak už bych to ani nedokoukal :D Zajímavý že z toho finále nemám žádný pocity :D Prostě se to tak nějak vynegovalo a prostě mě to tak nějak uzemnilo že z toho nemám ani radost ani nejsem naštvanej prostě zvláštní finále :D Právě to toxic na tom bylo to dobré :D A jasný no na tvým místě bych asi taky nebyl uplně spokojenej :D

#4145 Car
12.3.2017 | 18:07:05
Car

#4144 LostArrow: tak v tomhle bode v jakym se serial nachazel opravdu neylo mozny aby ho nechala ale verim tom ze kdyby neodesla tak by to zakoncili Stelenou co by true/epic love co vsechno prezila :-D no vetsina co tomu rika toxic ten vztah nema rado a ja jsem mezi nima :-D a uz se mi nejak nechce dokola vypisovat proc vetsinou uz to bylo 100× receno :-D ja zase narozdil od jinych jsem zastancem toho ze pribeh je hlavne o Defanu coz i kolikrat zduraznili sami tvurci takze ano uspokojilo me to v tom smyslu ze aspon Damon mel pekny zivot a shledal se opet s bratrem – super, neuspojilo me to v tom ze Bonnie dopadla/nedopadla vlastne nijak… to tam vubec nebylo a zrovna ona si zaslouzila happyend, to ze Elene rekla ze zlomilo to kouzlo a nikdy driv se o to nepokusila? ano je to debilita ale tak bylo to ve scenari nemohla se o to pokusit kdyz Nina odesla ze jo logicky… a zakecali to tim ze si Bon myslela ze nema magii…takze smula, snad i ona se nakonec shledala s Enzem a prozila aspon trochu stastny zivot, no a co je teda pro me nejhorsi tak rozhodne cela vec se Steroline no… a jak uz jsem psala tak ano sice se vzali okej vsechno ale jednak jakym stylem jak to bylo usporadany atd…nehlede na to ze ženich zemrel ve svuj svatebni den a nevesta byla par hodin po svatbe vdova – tak to mi prijde moc uz i na Plecku na to jak tvrdila ze ty dva davala dohromady uz od 1–2 serie tak to teda na tom tak videt nebylo, a nesouhlasim moc s tema slovama ze prave Stefan byl ten co si to zaslouzil, beru zpet mozna nekde vyznelo ode me ze Damon si to zaslouzil vic ale to jsem myslela spis z euforie z toho vseho, myslim ze si to nezaslouzi ani jeden a co vic mela mi happyned vsichni ale ano nedelali to tvurci kteri jsou stvoreni pro happyendy ze jo… a dalsi lež plecky : ,,happyend budou mit dva pary ze tri'' ano tak to se taky trochu nepovedlo… :-/

#4146 LostArrow
12.3.2017 | 18:22:41
LostArrow

#4145 Car: Mě se právě nelíbilo jak to bylo utopický mezi Elenou a Stefanem :D Prostě to není nic pro mě. To že mu ji přebral starší bratr tak to jsme nějak neprožíval ovšem když to napíšu tak je to pěkně weird :D Opět to samé z Bonnie né že bych ji neměl rád ale nikdy jsem nějak extra nevnímal že ona vlastně obětovala vše pro druhé. Prostě jsem to bral jako samozřejmost páč byla akorát důležitá vedlejší postava :D Jasný to s tím kouzlem moc neřeším těch drobností tam bylo víc ale říkam to finále na mě zapůsobilo tak že jsem vlastně z toho žádný pocity ani neodnesl :D Jediný co jsem si odnesl je pocit že takový drobnosti řešit nemusím (což je sakra divný já jsem většinou rejpal 1. třídy obvzlášť když něco není jak chci! :D) A to kdo si co zaslouží nebo nezaslouží…Upřímně si myslím že to brala až moc moralisticky :D Nevím no jsou to prostě věci pro který nemám asi moc cit ale nějak mi nepřišlo důležitý na to klást takový důraz a důležitost.

#4147 Car
12.3.2017 | 19:18:48
Car

#4146 LostArrow: chapu :-D kazdej mame jinej vkus me se ten jejich vztah prave naopak libil, Stefan potkal Elenu v jejim nejtezsim zivotnim okamziku a diky nemu zase žila jak s oblibou rikala Stefan se diky ni zase sblizil s bratrem a tim to vsechno zacalo, proste dokonaly, a jen tak se nenechali rozdelit jako to bylo v pripade Deleny… jasny chapu :D Bonnie byla pro me dycky chudinka ale Stefan byl proste ten mucednik _D hihi tak tady to asi nemas zapotrebi :D ja myslim ze klidny zivot si zaslouzili oba dva, ted jem se na to konecne podivala a temi titulkami a musim rict ze Delena tam fakt mela jednu minutovou scenu ani ne…to jak spolu odchazeji a ruku v ruce to uz jsem nepocitala jako extra scena a jako Damon to taky nemel jednoduchy kdyz po celou dobu sve existence premyslel nad tim zda se setka jeste vubec se Stefan… s tim bych zit teda nechtela :-( jinak ty soundtracky jsou proste moc hned jsem si to stahla :D

#4148 LostArrow #4149 LostArrow
12.3.2017 | 19:32:47
LostArrow

#4147 Car: Jak říkaš. Každej máme trochu jinou ideu :) K tomu nemám co napsat :D Fakt mě ten poslední díl tak uzemnil že prostě nemám žádný námitky na ten konec. Ano sám vím že tam bylo spoustu věcí nelogických a některý se mi taky nezdáli ale fakt nevím co na to napsat :D Zatracená Plecka co to semnou provedla?! :D

#4150 Car
12.3.2017 | 19:45:41
LostArrow

#4147 Car: Soundtracků jsem si moc nevšiml ale asi kouknu :P :D

12.3.2017 | 19:46:19
Car

#4148 LostArrow: vsak jo a o tom presne o tom jsou ty diskuse :-) ja jsem strasne rada za to ze se DEFAN setkali posrmtně protoze vazne oni dva jsou to gro toho serialu a na nich to cele stavelo :-) hihi chapu :D no jako ja tady sjizdim dva furt dokolecka :D

#4151 LostArrow
12.3.2017 | 20:39:34
LostArrow

#4150 Car: Chord Overstreet- Hold On? Je to jedna z nich? :D Jestli ne tak si ji pusť :D Jinak tu si dám do zásoby zrovna mám spíš trochu „veselejší“ náladu :D A tahle je spíš na depku :D

#4152 Car
12.3.2017 | 20:51:32
Car

#4151 LostArrow: jooooo tu posloucham prave ted :D ta je podle me nejlepsi, pak je dobra ta od Imagine Dagons – Dream a jeste Take on the World od You Me at Six… vsechny tri jsou na depku :D a ja tu depku furt mam z toho finale :D protoze kdyz si vzpomenu na DEFAN, STELENA a STEROLINE scenu tak je mi zle .D prece jen pred chvili jsem to videla i s titulkama :-( asi bych to mela jit zahnat Riverdale…

#4153 LostArrow
12.3.2017 | 21:00:09
LostArrow

#4152 Car: :D :D Tak to chápu :) Zažeň to Luciferem! :) Ten ti zvedne náladu! :D

#4154 LostArrow #4155 Car
12.3.2017 | 21:22:16
LostArrow

#4153 LostArrow: Za předpokaldu že ti vyhovoval humor alá Damon a Klaus :D

12.3.2017 | 21:22:54
Car

#4153 LostArrow: ver mi ze i kdyz jsem to vedela uz 14 dni podle tech spoileru ze to bude Stefan tak jsem se porad pres to nedostalo no :D

jo to samozrejme ano, sarkasmus je moje :D

#4156 LostArrow
12.3.2017 | 21:38:45
LostArrow

#4155 Car: To naprosto chápu já to tak měl taky u spousty seriálů :D A je to peklo! :D

No tak tím pádem ti garantuju že ti Lucifer zvedne náladu! :D

#4160 Car
12.3.2017 | 21:41:17
kath023

Nestíhám číst komentáře :D

#4158 LostArrow #4160 Car
12.3.2017 | 21:44:59
LostArrow

#4157 kath023: :D Budou tě z toho bolet oči věř mi :D

#4159 kath023
12.3.2017 | 21:49:24
kath023

#4158 LostArrow: Bolí už teď, předtím jsem strávila skoro hodinu u komentářů pod článkem o finále nebo kde :D Ale vaši konverzaci s Car vzdávám, nebudu to číst celý :D

Dneska jsem se podívala znova i s titulkama a už se nedivím, že jsem celej díl probrečela, protože on tam taky v jednom kuse někdo brečel, všimli jste si toho? :D

Jako já nevim, ale děkuju bohu za to, že žádná Stelena se už nekonala. A to neříkám jenom proto, že jsem byla vždycky pro Elenu a Damona, ale prostě už by to bylo moc, to přece musí všichni uznat. A je úplně jedno, jestli by na to měli jednu nebo tři série. Někdo to přirovnal k telenovele a měl pravdu, vážně by to tak vypadalo :D

A jinak, vy pořád řešíte, že Nina odešla kvůli rozchodu s Ianem, ale kdy se vlastně rozešli? Já mám pocit, že to bylo dlouho před tím, než odešla.

#4162 Car #4163 LostArrow
12.3.2017 | 21:57:00
Car

#4156 LostArrow: jako vis co :D nesnasim spoilery a i kdyz jsem to jakoby vedela tak jsem z toho stejne v prdeli :D kdybych to nevedela vubec tak nevim… vubec nevim :D proste se s tim nesmirim no :D uz jak nastoupil v prvim dile tak jsem vedela ze je muj hero :D

achjo snad jo :D
#4157 kath023: no hlavne najdi ten muj jak ti odpovidam :D

#4163 LostArrow
12.3.2017 | 21:57:53


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama