The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

kath023

#4060 Car: Teď jsem se psala s odpovědí a vypadl mi internet a teď nevím,jestli se to odeslalo,ale nevidím to tady,takže asi ne :D Psala jsem,že by mě zajímalo,jestli se někdo z Česka účastnil, případně kolik :D A co to finále,jestli do toho jdeš se mnou,nebo na to kašleš :D

Doufala jsem,že se dozvíme,co Katherine dělala od 5.série,aspoň nějakej malej flashback,ale ne,my si to musíme domyslet.Já bych tu Plecku fakt roztrhla :D

#4062 Car
9.3.2017 | 21:26:17
Car

#4061 kath023: v pohodě :D jo no to mě teda taky :D a myslim si ze urcite ano, ale bude to málo, přece jenom jsme mala zemička a nevím jak moc je to popularni a tak, ale rozhodne je dobry ze to nevyhral nikdo z ameriky :D no jak to mas v planu budes teda koukat ve 2 rano jo? pres ten odkaz ? :D ja furt nevim jestli se na to nemam podivat az rano to budou aspon anglicky titulky :D

ne asi, budem vedet pekny hovno fakt skvely :D proste odfláklý finale diky Plecko :D jako to nema smysl…

#4079 kath023
9.3.2017 | 22:11:57
LostArrow

#4060 Car: Ne kecám týjo končila 5. série né 6. :D Tyjo už mi to splývá :D Ale i tak no nekoukal jsem jak to začalo :)

#4064 Car
9.3.2017 | 22:36:22
Car

#4063 LostArrow: to já taky ne:D muj vubec prvni serial byl Lost a az pak hodne po dlouhe dobe az tohle :Dale taky na to nekoukam od zacatku :D

#4066 LostArrow #4067 LostArrow
9.3.2017 | 23:51:03
Deevilna

#4053 LostArrow: Naprosto Souhlasim ani snu me ze začátku nenapadlo ze bude Stef s Carolain spol. A jeste k tomu ze se vemou. S Niklausem to bylo naprosto dokonaly.

#4066 LostArrow #4067 LostArrow
10.3.2017 | 5:46:18
LostArrow

#4064 Car: Joo Lost :-D To byl paradni serial, si pamatuju jak jsem psal jeste na stranku ktera predchazela Edne a tykala se jenom Lost aby mi objasnili co se to na tom konci vlastne stalo :-D A jeste si pamatuju ze me strasne bavil Chuck videl jsem ho snad 3× celeho :-D Asi jedinej serial co jsem sledoval tolikrát :-D Ale dovolim si doporucit vsechny serialy co mam v bedne zkouknout :-D Neni jich moc mozna nektere chyby ale stoji za to :-D
#4065 Deevilna: Jojo :-)

#4068 Car #4080 kath023
10.3.2017 | 10:51:10
LostArrow

#4064 Car: Joo Lost :-D To byl paradni serial, si pamatuju jak jsem psal jeste na stranku ktera predchazela Edne a tykala se jenom Lost aby mi objasnili co se to na tom konci vlastne stalo :-D A jeste si pamatuju ze me strasne bavil Chuck videl jsem ho snad 3× celeho :-D Asi jedinej serial co jsem sledoval tolikrát :-D Ale dovolim si doporucit vsechny serialy co mam v bedne zkouknout :-D Neni jich moc mozna nektere chyby ale stoji za to :-D
#4065 Deevilna: Jojo :-)

10.3.2017 | 10:51:12
Car

#4066 LostArrow: to teda byl :D a ten konec furt nejak nepobírám doted :D to byl takovej muj prvni velkej serial no :D pak jsem mela pauzu a serialovy maniak je ze me az tak posledni 2–3 roky :D takze asi tak :D na stredni jsem mela trochu jiny zaliby nez sledovani serialu zkratka :D , jojo Chuck je hodne dobry serial :D , s Klaroline ja ted absolutne nesouhlasim ale to uz je uhled pohledu a nazor od nazoru no :D

#4069 LostArrow
10.3.2017 | 11:22:48
LostArrow

#4068 Car: Nápodobně :-D A Tom nebo Hurley mi to tehdy vysvetlovali myslim neco jako ze to bylo misto kde se postupne ti lidi schazeli po smrti nekdo tam byl driv nekdo az potom co se doatal z ostrova a umrel :-D Uz si to moc nepamatuju ale taky jsem v tom mel gulas a mrzi me ze to melo takovej zvlastni konec ale nebylo to spatny jen matoucí :-D A taky se ze me stal maniak tak 3 roky zpet no asi od doby co jsem zaregistrovanej na edne :-D

#4070 Car
10.3.2017 | 11:43:13
Car

#4069 LostArrow: já si to právě taky už moc nepamatuju takže těžko říct, jasný no ja prostě nechápu proč to nemohlo dopadnout tak, že se všichni z toho ostrova dostali a čus – teda ti co přežili samozřejme :D možná bych to mohla někdy dát znova, ale musel by být čas :D chápu :D ja jsem tady registrovana už dva roky :D takže to tak cca odpovídá :D

#4071 LostArrow #4072 LostArrow
10.3.2017 | 12:02:23
LostArrow

#4070 Car: Vidím že oba to máme stejně. Radši happy end než nějaky zvraty kdyz nejaky serial konci :-D Nekde se to sice hodi ze nekdo umre a je to zadistiucineni ale i tak bych tam radsi videl happy end aby se to v klidu uzavrelo :-D

#4073 Car
10.3.2017 | 12:12:10
LostArrow

#4070 Car: Tak to jsme asi jeste zavislaci zacatecnici, kdyz u nekoho vidim 8+ let :-D

#4073 Car
10.3.2017 | 12:14:15
Car

#4071 LostArrow: já jsem vždy na happyendy at je to film či serial ale ne pokaždé to dostanu no :D a ty zvraty přímo nesnasim kord ty naprosto absurdní a domnívám se, že zrovna toto finále bude živým příkladem :D kdyby to bylo v 1 v noci možná to hecnu, ale takhle to asi nedam :D asi tak nějak..... já prostě fakt nechci aby Stefan umřel :D nevím co budu dělat :D
#4072 LostArrow: ne asi :D to nechápu :D ale jak říkám no ani nevim proč jsem na střední nekoukala na seriály to byl relativně větší čas než ted, nevím no :D to sem spis fakt chodila ven no :D coz ty dnesni stredoskolaci moc neznaji :D

#4074 LostArrow
10.3.2017 | 12:29:51
LostArrow

#4073 Car: Uvidíme no treba to nebude tak hrozný :-D Řikám jeste ze tu máme ednu :-D No tak teď už máš aspoň u každýho seriálu tak 3 série tak nemusíš trpět tím čekáním :-D Nikdy neni pozde zavislacit na seriálech :-D

#4075 Car
10.3.2017 | 13:14:42
Car

#4074 LostArrow: ja myslim ze bude hele:D je lepsi se pripravovat na nejhorsi nez cekat zazrak ktery nebude :D to jo no :D je fakt ze tady to nikdy nebylo extra živý lae posledni dobou je, mam treba serialy a tam neni vubec zadna diskuse a to me moc nebavi :D to mas pravdu to teda neni :D ale toho casu taky zrovna moc neni :D

#4087 LostArrow
10.3.2017 | 13:47:39
BARBARKA

Už to ani nemůžu brát vážně. Na závěr celý seriál ,podle mě, dokonale zničili. Především nesouhlasím s nasazení Katherine jako ztělesněného čirého zla. Ano, udělala hrozné věci, aby přežila, dosáhla svého a nikdy to nepopírala, ani nijak neomlouvala. Ale kolikrát oběma Salvatorům zachránila život, milovala je svým způsobem oba „Milovat oba je v pořádku.“ I když Stefana víc. Ano a nenáviděla Elenu, a jak by ne, když jí stála v cestě a udělala ji opravdu hnusné věci. Šly si po krku obě, tak co. Ale nikdy nebyla zlá jen tak z principu ..... j Když tam chtěli zloducha, proč ne třeba Silas, ten kromě jisté slabosti pro Amaru byl opravdu jen a jen zlý. A je stejně mimo mísu jako Katherine v celkovém kontextu. Ale nasadit tam krev blijící zombíky jako Kelly Donovanová :-( Takhle to hodnotím a je to samozřejmě jen můj osobní názor,Líbila se mi Bonnie a holčičky a jsem ráda, že je scénář ušetřil. Damonova scéna s Katherininou lebkou byla nechutná, aspoň Stefan projevil jistou úroveň. Celkový dojem: zklamání a skoro osobní křivdu, vždyť jsem tenhle seriál celé roky milovala ................. možná, že je Plecka už příliš zaujatá The Originals, které bohudík za týden propukne a snad zahojí tu pachuť závěru TVD.

#4077 Car
10.3.2017 | 14:53:57
Car

#4076 BARBARKA: c na to říct? snad jen souhlasím? :D

10.3.2017 | 15:07:11
Car

a s každým slovem

#4082 BARBARKA
10.3.2017 | 15:07:30
kath023

#4062 Car: Já jdu do toho,zítra vstávat nemusím tak to dospím :D I když jsem teda doufala,že speciál bude předtím už v 1 a díl normálně ve 2,a ne že to celý posunou,ale co už,jednou to přežiju :D

#4081 Car #4083 BARBARKA #4091 helenka
10.3.2017 | 16:18:47
kath023

#4066 LostArrow: Na Lost jsem se chtěla podívat už tolikrát,ale nějak nebyl čas,takže jsem to do teď neviděla :D Vím,že se tam mihl Ian a pak i nějaké postavy z Ouat myslím,takže bych se k tomu někdy ráda dostala :D

#4081 Car #4087 LostArrow
10.3.2017 | 16:22:30


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama