The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

BARBARKA

Tak to byl mazec! Že umře Enzo jsem věděla a je mi to docela líto …Bonnie si zasloužila trochu štěstí, pořád se jen obětuje pro druhé. Jsem zvědavá, jak se teď, když má zpátky magii, projeví její žal, hněv a bůhví co ještě....... Cade to má asi spočítané!! Jinak, už tady zazněl katastrofický scénář, který mě taky napadl.......­............. jenže nějak se opomíjí, že když z někoho vysají lék, dotyčný to má taky spočítané....­.............­.. takže, jak bylo řečeno, postupně si předají lék, zestárnou a umřou. Shakespeare by to nevymyslel, zato Plecka, od té se dá čekat cokoliv. Stefanovi nepřeju nic dobrého, je to zmetek: když jsem závislák, tak nemachruju!!! Dobře mu tak v lidské kůži si to už jednou zažil, když ho tam šoupl ten kámen a moc si to neužíval. Plecka nabrala dech a myslím, že se ještě budeme divit!

6.2.2017 | 15:32:53
Car

#3999 LostArrow: ooo aha tak okej díky za upozornění :D

6.2.2017 | 18:54:15
BARBARKA

Takže Bonnie se nevrátila magie, jak jsme si mysleli… to jen otevřela nějaké dveře, a tak se tam ocitl Kai… nevím, ale kdyby ta kráva Abby nespálila Enzovo tělo, vrátil by se i on. Bonnie má s temnou magií dost zkušeností, zvládla by to. A Stefan nám zase fňuká, že zlobil a samozřejmě lituje nejvíc sám sebe… ty kecy o tom, jak to napraví: nikomu život nevrátí, tak jak mu je předkládal ve vězení ten žalobce, nebo kdo to byl, ovšem není to poprvé, co zabíjel nevinné lidi, tak proč z toho dělat takový problém..... všichni tam přece zabíjejí… příležitostně. Trochu to všechno zase nabírá grady. Bonnie snad ještě neřekla poslední slovo, to by Stefanovi prošlo moc lehce, ani lidský úděl není takový trest, jaký by si zasloužil ................ nezabíjela bych ho, někdy, vlastně často je život mnohem těžší, smrt je lehká… konec a klid, No Stefan asi ne, protože by ho mučil Cade. Caroline neochvějně brání svou životní lásku … nemyslela si svého času totéž o Tylerovi ? Ani ve jménu lásky nelze přece přehlížet úplně všechno. U Damona to chápu, taky mám bratra a udělala bych to samé.....ještěže není problémový:-) Matt je kapitola sama pro sebe, už dlouho mě štve s tou svou nenávistí k upírům (jediný spravedlivý), zapomněl kolikrát mu zachránili život a že z Eleny se stal upír jen kvůli němu a teď je na chvilku ve středu dění, s tím vším kolem zvonu a svých předků. Každopádně je děj zase trochu zajímavější a za sebe si přeju, aby se Bonnie magie vrátila a pořádně to roztočila …

#4004 Car
13.2.2017 | 11:29:04
Car

#4003 BARBARKA: to s tou Bonnie je zajímavý ale bylo by poněkud divný a na můj vkus už moc kdyby se ji zázračně vrátila magie… to že otevřela jakouso bránu – jasně tak musí mít nějakou záminku proto, aby se vrátil Kai a další postavy, které uvidíme, nicméně je třeba uznat, že kdyby Enza vrátila bylo by to vyloženě trapné, neříkám Enza jsem měla ráda ale bohužel by těch návratů už bylo moc, navíc se herec už několikrát loučil, tam už je asi jasně daný, že ho neuvidíme, taky mě to se*e ale co se dá dělat :-( Stefan fňuká…jasně no zase si všichni stěžují na Stefana ale upřímě řečeno on se za své činy alespoň ,,vzpovídá'' a prostě mu to není úplně u zadku, život tím samozřejmě nikomu nevrátí ale narozdíl od jiných za to aspon tu vinu cítí, a ono kdo by necítil snad jen psychopat by ji necítil, navíc tohle už k němu tak trochu patří no.. nevím no jak moc to Bonnie ještě Stefanovi osolí, ale myslela jsem si že s Caroline nebude chtít nic mít aspon prozatím.. vím, že to byl Stefan ale spíš na Stefana bych se zaměřila na Cada, dyt přece Damon zabil Tylera také kvůli Cadovi ne? u Caroline jako bránící se svou lásku – no totéž se dá říct o Eleně, navíc všem bylo snad nad slunce jasné, že Caroline a Tyler spolu nebudou nadosmrti že..mě třeba k sobě nikdy neseděli :-), nicméně Elena taky Damona neustále bránila a to co on udělal taky nebylo nic moc…nehledě na to, že Stefan alespoň se nepokusil zabít nikoho z rodiny Caroline což se o Damonovi vůči Eleně říct nedá… zde se shodneme, ta s linka Mattem je přímo šílená skoro jsem u toho křičela, jako řeší se tam tolik jiných záležitostí ale oni udělají díl o Mattovi a ještě ho tam nacpou i do minulosti…no jako tak to bylo fakt moc i na mě, postava která je absoltuně zbytečná ale jasně co by to bylo, dyt to už by nebyl v MF žádný člověk… nebo minimálně ze známých postav, ale i tak tohle bylo moc prostě…

spíš když se tak zamýslím je docela zajímavý, že Rick zabil Caroline tátu ale i přesto si hráli na páreček – jasně tam to bylo taky za jiných okolností, ale i tak jsem si na to nějak vzpoměla :D

#4005 BARBARKA
13.2.2017 | 16:00:51
BARBARKA

#4004 Car: Jo, musím souhlasit: Stefan má v sobě svědomí a výčitky, tedy pokud je při sobě :-) a důsledně tu hledat logiku, to bychom zaplakali… viz Rick a Car táta, jak jsi zmínila. Bomba by byla, kdyby se objevila i Katherine, což nejde … viz Nina mimo............. pustila jsem nějaké staré díly: oni pořád jen bojují s nějakým šíleným zlem, začalo to Klausem, pak Silas, Ryana, Sirény…nakonec samotný ďábel … a přitom se snaží žít nějaký svůj život. Ale s Bonnie to nevzdávám ..... jak říkaval její babička: hněv a ostatní emoce zažehnou v čarodějce i nemožné síly :-) uvidíme

#4006 Car
13.2.2017 | 21:45:29
Car

#4005 BARBARKA: no právě :D a alespon to svědomí má než co jiného… přesně to jako snaž už Caroline zapoměla, či co? jasně můžeme se také vymluvit za jakých okolností Rick zabil Caroline tátu ale i tak udělal to.. stejně jako Damon zabil Tylera, jako několikrát Jeremyho, stejně jako Stefan zabil Enza prostě to udělali… taky jsem na to zvědavá :-)

13.2.2017 | 22:35:54
blacken

Tak jsem si po dlouhý době pustila pár dílů a musím říct, že se z toho stala strašná ptákovina. Každý zlo je největší a nezničitelný, pak se ukáže, že až tak nezničitelný není a stačí nějaká ptákovina. Každá postava tam umřela aspoň 3×, když dojdou nápady, tak někdo vypne emoce. Vlastně je to úplně stejný jako s Klausem. Nakonec ještě budou všichni kámoši. Co mě opravdu nebaví je snaha udělat z Matta taky jednu z hlavních postav.

#4009 Car
14.2.2017 | 14:42:37
Nicole

Poslední díl jsem teď ještě neviděla, ale když se mohl mrtvý Kai vrátit z pekla a chce to nějak udělat, aby mohl zůstat „živý“ na světě, tak proč by se takhle nějak nemohl vrátit i Enzo? Počítám, že ten skončil také v pekle (jestli můj dotaz zní „debilně“, tak se moc omlouvám :) )

#4009 Car
14.2.2017 | 16:28:51
Car

#4007 blacken: asi tak nějak ten Matt tomu dal korunu nejnudnější část opět…
#4008 Nicole: no hlavně kdyby toho Enza vrátili tak by to bylo už trapný :D teoreticky se vrátit může každý v tomhel seriálu :D

14.2.2017 | 23:52:23
LostArrow

Hehe když nic tak to aspoň je zajímavé :D Ubrali na nesmyslech, přidali akci a konečně je to opět koukatelné :D Zajímá mě jestli to bude něco ve stylu že zabijou Cada ale promluvy typu „Na světě musí existovat spravedlnost a proto musíš Bonie mít na starosti peklo (popř. nebe)“ :D Bylo by zajímavý kdyby Bonie převzala pomyslný žezlo po Cadovi a vládla peklu nebo svýmu vlastnímu světu :D To mě zajímá asi ze všeho nejvíc, jestli opravdu něco takového s Bonie provedou a jestli na konci opravdu nechají někoho zestárnout a umřít. No uvidíme poslední 3 epizody se blíží tak snad to nezpackaj :)

19.2.2017 | 0:31:35
BARBARKA

Myslím, že poslední díly budou přinejmenším dramatické…aspoň podle toho, co se prezentuje jako ukázky a v článcích. nebudu říkat, co jsem viděla v posledním 13. díle, jednak jsem koukala bez titulků a mohlo mi něco ujít :-) nejsa rodilý mluvčí…a třeba Kai mluví opravdu rychle :-) každopádně dnes cca ve tři hodiny dokončí titulky. Ale koho jsem viděla mrtvého na konci, z toho je mi na nic, snad to Plecka ještě napraví. Mattovi sice nepřeju nic zlého, ale už bych se bez něj obešla, hlavně aby bylo víc prostoru, pro to opravdu zajímavé…

#4012 ShadowKittyGirl #4014 ShadowKittyGirl #4015 Car
19.2.2017 | 11:48:24
ShadowKittyGirl

Toť otázka zda ten konec platí protože s Časem je to nahnuty #4011 BARBARKA:

19.2.2017 | 12:59:11
ShadowKittyGirl

S Cadem ne casem ty automat opravy jsou na prd

#4018 BARBARKA
19.2.2017 | 13:00:27
ShadowKittyGirl

#4011 BARBARKA: Myslím že Cai by prekecal i rychlost světla :-( :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

19.2.2017 | 13:20:04
Car

#4011 BARBARKA: ja to jeste nevidela amoc se na to tesim a posledni dily opravdu jedou bomby takze nevim no :D a pokud to ma vic akce tak jedine tim lepe -D

#4017 BARBARKA
19.2.2017 | 15:23:02
DarkNalia

Asi som vadná ,ale mne sa zdá akoby bol Kai zamilovaný istým spôsobom do Bonnie. Hlavne ,keď Damon telefonuje s Bonnie a on stále pozdrav ju , pozdrav ju a potom nakreslí na okno to srdiečko. Asi som divná ,ale ja som najprv chcela aby bola Bonnie s Kaiom ,lenže momentálne smútim za Enzom.

#4020 ShadowKittyGirl
19.2.2017 | 17:50:08
BARBARKA

#4015 Car: Já se na to pořádně podívám dnes … s titulky, jak jsem se už zmínila, např Kai mluví jako kulomet:-) ..teď jsem si zase četla nějaké články, tak ta smrt, která mě rozhodila se zatím ještě nekoná. Takže se taky těším …a fakt věřím, že ty poslední díly budou nářez, ovšem Plecka slibuje závěrem jednu opravdu epickou smrt a vedou se diskuze, o koho půjde … ve hře jsou zatím oba bratři a Caroline . Bonnie, při vší úctě, není tak stěžejní a už jeden velkolepý funus měla… tak uvidíme :-)

#4019 Car
19.2.2017 | 18:57:41
BARBARKA

#4013 ShadowKittyGirl: Kupodivu jsem to pochopila:-) … a už vím, že ta smrt, co jsem viděla nebude tak horká…

19.2.2017 | 19:12:21
Car

#4017 BARBARKA: ted jsem se na to podívala poprvé s titulkami no..... :D více asi v mém hodnocení :D jako jasný no Chrisovi vážně není rozumět a tu ajinu tak super uase nemím no :D myslíš smrt v posledním díle? :D možná to byl od Plecky podvrh s tou smrtí Enza sice zabili, ale mám takové tušení, že ho Bonnie vrátí do hry a ta druhá smrt o které Plecka hovořila bude vážně až ve finále :D jo souhlasím přesně tak :D , jinak ne no Damon tam bude dal aspon prozatím

#4028 BARBARKA
19.2.2017 | 19:37:09
ShadowKittyGirl

#4016 DarkNalia: hej myslím si totéž Cai neví co je laska ale na Bon je fixovány

#4021 Car
19.2.2017 | 20:18:58


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama