The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Nicole

#3971 Car: Alarick by se měl objevit v The Originals ve čtvrté sérii a ta se bude odehrávat podle mě pár let po skončení TVD, takže Alarick ta ohlášená smrt asi nebude :) Ale tady nikdy nikdo neví, co si Plecka vymyslí :)

#3982 Car #3983 Car
30.1.2017 | 8:14:48
Car

#3981 Nicole: no jo vlastně já na to úplně zapoměla pardon :D tak to beru zpět Rick ne :D

30.1.2017 | 16:59:14
Car

#3981 Nicole: vidíš už mi z toho pěkně hrabe :D

#3984 Billy the Kid
30.1.2017 | 16:59:29
Billy the Kid

#3983 Car: jde to vidět, máš tady asi nejvíce komentu, takže asi chápu že ti ukape slza, a taky budeš vědět prosím kolik bude teda celkem dílu?

#3985 Car
31.1.2017 | 16:27:21
Car

#3984 Billy the Kid: dík :D lae myslím, že ukápne každému fanouškovi :-) 16 dílů :-)

#3988 Billy the Kid
1.2.2017 | 18:34:58
BARBARKA

Všimli jste si, že u jedenácté epizody je špatné datum vysílání? …2.3. .............­............ další je už zas správně v únoru… asi překlep DDD

#3987 Car
2.2.2017 | 16:17:20
Car

#3986 BARBARKA: ne asi :D jojo to je špatně, ted se musí vysílat každý týden aby to stihli…

2.2.2017 | 21:03:46
Billy the Kid

#3985 Car: dík, a pak hurá na the Originals :)

#3989 BARBARKA #3990 Car
3.2.2017 | 15:33:26
BARBARKA

#3988 Billy the Kid: Já se snad nedočkám :-) myslím Originals, hrozně se na ně těším ...........

3.2.2017 | 19:03:33
Car

#3988 Billy the Kid: není zač, ne asi :D snad to nebude takový propadák :D

3.2.2017 | 19:07:59
lowersabii

bylo by zajimavy,kdyby Enzo uzavrel dohodu s Cadem a s polu s Damonem by pro nej makali…protoze stefan uz mu jako clovek je k nicemu

no bude to jeste zajimave,protoze Bon uz asi dostala svou magii zpatky a nebo se z ni stane Furie to se jeste uvidi,zacina to byt teprve zajimave skoda ze ta serie na zacatku byla docela spackana tema sirenama,ale to je jen muj nazor

#3994 BARBARKA
4.2.2017 | 19:05:30
lowersabii

teda vlastne z Bon by mohla byt Banshee no uvidime

4.2.2017 | 19:06:43
BARBARKA

Panebože, docela náhodou a nechtě jsem zjistila, kdo dnes umře … nebojte nic neřeknu jdu hledat titulky …

5.2.2017 | 12:08:02
BARBARKA

#3991 lowersabii: Co myslíš tím, že Stefan jako člověk ????

#3997 Car
5.2.2017 | 12:13:40
Nina317

Nebude z Bonnie nahodou sirena? ked reagovala na ten zvon :D aj ked sice neviem, ako sa moze stat z byvalej carodejky sirena no nechame sa prekvapit :D

5.2.2017 | 13:19:03
lowersabii

Bon a kazda carodejka reaguji n aten zvon…uz tam vysvetlovali proc

#3998 Nina317
5.2.2017 | 16:16:01
Car

#3994 BARBARKA: ani se neptej… taky se na tu jdu podívat až dneska tak do hodinu :D ale i tak toho vím hodně a vůbec se mi to nelíbí :-/ jako to, že Bonnie dostala magii nějakým zázračným způsobem je už fakt moc…

5.2.2017 | 16:22:32
Nina317

#3996 lowersabii: sorry nejako som to tam nepostrehla, ale aj tak je divne, ze musela zazit emocny sok aby sa jej vratili schopnosti :D

5.2.2017 | 23:40:00
LostArrow

Bóoože už vidím jak to celý skončí tím že bude skok za 30 let kdy všichni budou staří Stefan s klidnou duší umře bonnie a enzo to samí protože Enza oživí a už z něj nebude upír ale člověk, Elena se probudí Damon vysaje Stephana (bez dvojsmyslů :-D ) a vše skončí tak že prožili krásnej život a vše jde dál… Opováží se něco takovýho udělat a radši si je najmu a budu jím platit aby už nedělali další zvěrstva v jiných seriálech :D Ale jinak celkem cool díl Enza mi bylo celkem líto měl jsem ho rád když tam přišel dokud nezačal plánovat „pomstu“ Stefanovi s tou jeho pra pra pravnučkou protože to bylo absolutně nezajímavý a až trapně bezvýznamný v tom ději :D Jinak řikám, ať dělají cokoliv ale jestli se opováží to ukončit tak že „o x let později…“ a všichni tam budou staří na smrtelné posteli krom Damona, Caroline a spol předají si ten lék jak horkej brambor a budou žít šťastně až do smrti. Dont you dare Plecka! Dont you dare! :-D Jinak Car s tím Homelandem nakonec nevím jestli doporučit :D Na konci 3. série mi zničili lovestory nenávratně takže mám po náladě :( :D :D

#4002 Car
6.2.2017 | 0:15:35
HavLenka

Avízovali, že má umřít víc než jedna hlavní postava. Takže za mě by to mohlo být tak, že Bonie získala zpět magii, protože je to typická klaďaska, pomůže zabít Cade, ale nedokáže se srovnat s tím, že jí Stefan (ač bez emocí) zabil lásku jejího života. Takže se zabije sama a tím oživí Elenu. Nakonec bude krásný happyend s Elenou a Damonem a Caroline a Stefanem. A největší pecka by byla, kdyby z Eleni a Stefana zase udělali upíry (jestli to lze, nevím)

6.2.2017 | 8:17:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama