The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Car

#4040 kath023: Ne asi to jsem si mohla urvat vlasy z této informace, co ten tam bude proboha dělat… asi tak nějak :D taky jsem si říkala, proč ho tak miluju když je chtěl zabít ale to prostě nejde :D tahle postava bud ji miluješ nebo nenávdiíš :D to teda mi povídej :D taky to pro mě bude hodně v háji :D už jen proto kam to všechno spěje :D tomu rozumím :D no Kelyl jakožto Mattova mother :Ddalší divný návrat :D – jo to myslíš asi to proč by měla být Kath v těle Kelly, asi tak nějak taky v to doufám… jojo podle mě ano až se probudí Elena tak se měl ,,napít'¨no ted je to jakoby doela komplikovaný… no jako ale s tím lékem to je takový napováženou, vzhledem k tomu jaká je situace kdyby chtěli klidně si můžou nějaký vyčarovat :D

#4042 kath023 #4043 kath023
28.2.2017 | 0:00:52
kath023

#4041 Car: Ježiš tak já už si ani nepamatuju,jak se jeho máma jmenovala :D Asi proto,že jsem ji neměla ráda,ani Vicki..ona je vůbec celá ta jejich rodina nějaká nepovedená. Já to z těch komentářů tak pochopila,že to vypadá,že bude v jiným těle..Ale nedává to smysl podle mě,asi si to přece jenom přečtu celý,abych tady nešířila nějakou blbost :D Protože by bylo úplně na hlavu,kdyby ji hrál někdo jinej,a myslím,že když Nina chtěla být ve finále,tak dva díly místo jednoho by ji nezabily :D

#4044 Car
28.2.2017 | 11:15:00
kath023

#4041 Car: A s tím lékem no comment,ve 4.sérii se málem povraždili kvůli tomu,kdo si ho vezme,a teď si ho tam předávaj jak na běžícím pásu :D

28.2.2017 | 11:16:14
Car

#4042 kath023: to se ti vůbec ale nedivím to ani není dulezity :D a Vicki jsem taky neměl ráda :D asi tak nějak :D

asi tak nějak :D ted je to taková začarovaný kruh :D ale i tak to byla blbost, největší chyba seriálu upír má zůstat upírem

#4045 kath023
28.2.2017 | 22:23:22
kath023

#4044 Car: Dost to tím lékem zkomplikovali,když si vzpomenu na ty dohady, jestli Katherine umřela kvůli léku,nebo kvůli tomu,že ho z ní vysáli (což už si mezitím půlka lidí nepamatovala,takže se hádali,že to bylo jenom kvůli léku) :D

#4046 Car
1.3.2017 | 22:26:40
Car

#4045 kath023: asi tak nějak :D Tohle je vůbec jedna z nejčastějších otázek která se tady omýlá neustále dokola a každý se naní furt ptá :D ale prostě já to řikám pořád ten lék je nejhorší věc jaká se mohla stát prostě :D

#4050 kath023
1.3.2017 | 23:10:33
Deevilna

Heled prosim te to uz jsi videla uplny Finis…?

2.3.2017 | 0:31:41
Deevilna

Ona se vrati zpet Katrina???¿???? I kdyz je fakt že jsem si rjkala, ze to s ni bylo Nedokonceny,ale uz jsem to necekala!!!

2.3.2017 | 0:36:51
Deevilna

Tak jsem Zvědavá…,,!

2.3.2017 | 0:37:20
kath023

#4046 Car: Tak jsem teď dokoukala nový díl..Oni mi tu Kath prostě nepřejou :D Já byla frustrovaná už dopředu,že bude teda v těle Mattovy mámy,pak jsem měla malej infarkt,když jsem tam viděla tu druhou postavu,podpat­ky,vlasy jako Katherine..Ale néé,ona je to Vicki,další postava,která mi tam absolutně nechyběla :D Mě tak mrzí,že poslední díl nebude prodlouženej.Během 45 minut to prostě nemůžou dát všechno dohromady :D

#4054 Car
4.3.2017 | 22:15:11
LostArrow

Tak jsem dnes zkouknul předposlední 2 epizody :D Musím říct že 8×14 mě bavila daleko víc než 8×15 ano asi je to tím že tolik neprožívám Steroline který do teď moc nechápu ale i tak jsem se u obou epizod zasmál hláškám :D Každopádně to že je to domotaný a vše kolem už víme takže k tomu se ani nebudu vyjadřovat jen bych to omílal dokola :D Každopádně jo, poslední 2 epizody se daly určitě to není tak katastrofální jako předešlý :D Jen mi je skoro líto Donnovanů díky Mattovi je nikdo nemá rád a teď se do toho vložila ještě celá rodinka :D :D To tomu asi moc nepomůžou :D Ale jediná věc mě irituje asi nejvíc a to jak tam neukázaly ani Elenu ani Kitty Kat… Nevím na co čekaj :D Poslední epizoda a oni to tam chcou narvat vše do jednoho? Už teď se děsím jak to dopadne :D No uvidíme :) Ale jinak jo tyhle 2 epizody jsem si užil :)

#4052 kath023
4.3.2017 | 23:12:42
kath023

#4051 LostArrow: Taky jsem vždycky byla spíš proti Steroline,byli mi mnohem sympatičtější,když byli prostě kamarádi (a taky prostě Klaroline forever,tohle mi nikdo nevezme :D ).Navíc bych od začátku nejradši viděla Stefana s Katherine,i když je mi jasný,že to se nestane. Tak můžu být aspoň ráda, že nedali dohromady Damona s Bon,a doufat,že Elena i Damon přežijou finále a já se dočkám aspoň té Deleny :D

#4053 LostArrow
5.3.2017 | 11:48:02
LostArrow

#4052 kath023: Jojo Klaus s Caroline mi dává o dost větší smysl :D Prostě mi přijde že to Plecka dělala skrz to že to chtěli fanoušci což si myslím že je u seriálů největší chyba teda pokud to není očividný že by to tak bylo dobrý :D A Stefan a Kat asi ani né :D Ačkoli jsem ji měl rád tak ten happy end prostě nebyl pro ni :/ A Damon a Bon o tom se někdy psalo? Panebože co ti lidi nevymyslí to by byl pro mě asi smrťák :D A taky doufám že se konečně dočkám Damona s Elenou a happy end protože upřímně ať si říká kdo chce co chce to byla jediná věc co mě opravdu zajímala od 6 řady. Sedmá mi absolutně nesedla ikdyž měla velkej potenciál co se děje týkalo tak ho absolutně nevyužili. A to jak tam bylo že vlastně Kat nebyla první Stefanova láska ale Valerie bóže některý části jsem přeskakoval jaká nuda to byla :D Jak už jsem tu několikrát psal hold 7. a 8. série měli být né 2 ale 4 protože tam toho děje narvali tolik že to nedávalo absolutně smysl a tím si myslím že ten seriál pohřbili…Minimálně pro mě :/ Takže jediný proč na to koukám je že mě zajímá jak to ukončí a jestli tam opravdu bude happy end nebo to Plecka ještě nakonec zprasí :D Ale jak už jsem psal nebylo to vše až tak strašný ale některý díly byli dobrý :)

#4057 kath023 #4065 Deevilna
5.3.2017 | 15:01:59
Car

#4050 kath023: hele jako asi tak :D byla jsem absolutne zklamana… na tom dilu se mi libila jen svatba a rozprava Damona a Caroline jinak to bylo hrozny a zadna Katherine !!!!!!!! coz me teda dopalilo uplne nejvic, a ne Vicki mi teda fakt nechyble.a…

#4057 kath023
5.3.2017 | 17:56:06
Deevilna

Ahoj lidičky prosim vás nevite nekdo jestli je někde k dispozici ten novy dil(8#15) a jestli jo tak KDE???

#4056 Car
5.3.2017 | 23:00:50
Car

#4055 Deevilna: například ulozto, topserialy.sk atd…

#4058 Deevilna
5.3.2017 | 23:22:22
kath023

#4053 LostArrow: Jo,Damona s Bonnie lidi párovali snad už od doby,kdy byli spolu v tom vězeňským světě..mě se z té představy vždycky spíš zvedal žaludek :D A souhlasím,narvali tam toho strašně moc,tolik zbytečnejch postav,který představili a pak odklidili rychleji,než se vůbec nějak stihli projevit..Ale samozřejmě byly i světlý chvilky :D
#4054 Car: Já tam tu Katherine prostě chci! :D Plecka to slíbila na twitteru,já to viděla :D Jestli tam nebude,vážně si to s ní pojedu vyřídit :D Jinak nevím,jestli jsi to zaregistrovala,ale to finále s Ianem vyhrála nějaká holka ze Švýcarska :) Přijde mi hezký,že je to někdo z Evropy,protože my tady máme určitě menší šanci se s ním potkat než Američani.

#4059 LostArrow #4060 Car
8.3.2017 | 22:02:43
Deevilna

#4056 Car:Ale na topseriály je nutná registrace nebo to jde i bez ní???? Předem díky!

#4060 Car
8.3.2017 | 23:36:22
LostArrow

#4057 kath023: No ještě že jsem začal sledovat TVD až už bylo venku 6. sérií ale to s Bonie a Damonem :D :D Ti lidi snad nejsou normální už :D :D Joo určitě to mělo světlé chvilky jen škoda že to byli chvilky :D

#4060 Car
9.3.2017 | 9:49:07
Car

#4057 kath023: no jako ne asi akorát jsem ji teda čekala už v 15 díle :D a ne že se tam objeví na chvíli až v 16 :D jojo to jsem viděla na instáči nějaka dívenka ze Švýcarska no :D tak aspon to není napadnutelný že to vyhrál nějakej amík že jo :D nevim jak to losoval ale je to docela dobry :-) asi tak nejak, no kdyby to vyhral nekdo z Čech budu na*rana :D ale to by musela byt nahoda jako prase :D
#4058 Deevilna: prosimte neni :-)
#4059 LostArrow: tak to si to zacal sledovat docela nedavno no :D

#4061 kath023 #4063 LostArrow
9.3.2017 | 19:44:09


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama