The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

19.2.2017 | 20:56:46
ShadowKittyGirl

#4021 Car: v jednom videu jsem viděla, jak Cris s Kat předstírají, že Bon s Caiem mají rande abylo to super trapný, ale taky super fanny :-D

#4023 Car
20.2.2017 | 0:10:23
Car

#4022 ShadowKittyGirl: hihi :D aha no to mohlo být zajímavé :-D

#4024 ShadowKittyGirl
20.2.2017 | 9:07:09
ShadowKittyGirl

#4023 Car: Bylo :-D samy herci nevěděli co si s tím počít, když je o to ten fanoušek požádal :-D

#4025 Car
20.2.2017 | 12:59:26
Car

#4024 ShadowKittyGirl: hihi :D tak proč ne aspon se všichni pobavili pěkně :D

20.2.2017 | 16:33:12
kath023

Tak když se nám to v tom finále tak pěkně slízá, že bych se konečně dočkala i té Katherine? :D

#4027 Car
20.2.2017 | 19:25:17
Car

#4026 kath023: a ano dočkáš se je to potvrzené :-D

#4030 kath023
20.2.2017 | 20:12:09
BARBARKA

#4019 Car: Car, já jsem myslela to jak závěrem umírá Damon…Kai ho drží za ruku či co a Damon šedne, ale jelikož v ukázkách z dalších dílů už zase je, tak ho asi Cade vrátí.....teda než ho zlikvidují. Taky si myslím, že Bonnie něco s Enzem provede nebo že by nějak využívala ty své nové schopnosti média a byla s ním ve spojení ..,, nevím, ale když říkali, že vytvořila nějaký nový svět, kde Enzo není v pekle, ale nějak mezi...... jednomu už jde hlava kolem:-)

#4029 Car
21.2.2017 | 16:11:53
Car

#4028 BARBARKA: jo no je ot divný ale nějak se tam zase vrátí do hry fakt už tady nechápu nic upřímě :D , nechápu přesně :-( já mam ale prostě tušení, že Bonnie ho vrátí a ze ta druhá smrt co Plecka slibovala nakonec vůbec Enzo nebude ale bude to právě někdo z finále…

21.2.2017 | 20:43:42
kath023

#4027 Car: Teď jsem to četla,nejlepší zpráva dne :D teď jsem konečně dohnala všechny díly a dokoukala zatím poslední co vyšel,a z Kaie jsem taky nadšená :D

#4031 Car
21.2.2017 | 22:19:39
Car

#4030 kath023: vid :D také se moc těším , a jak se ti to líbí ta 8 série ? :D jo Kai je na tom docela dobré oživení doufám, že tam bude až do konce :D

#4037 kath023
21.2.2017 | 23:10:46
Deevilna

Ahojte, tak teda uf Páni …no nemam slov. Teď ještě do toho Kai no uvidíme

22.2.2017 | 3:04:19
Deevilna

Prosím vas nevíte někdo něco ohledně zda bude finále s Eleninou ci ne???????????­?????????????

22.2.2017 | 3:09:56
Deevilna

Prosím vas nevíte někdo něco ohledně zda bude finále s Eleninou ci ne???????????­?????????????

#4035 Car
22.2.2017 | 3:09:56
Car

#4034 Deevilna: bude…

22.2.2017 | 8:33:22
ShadowKittyGirl

Jsem jediná, kdo neví, co si tom novém díle má myslet?

25.2.2017 | 18:09:09
kath023

#4031 Car: Upřímně začalo mě to pořádně bavit až teď pár dílů před koncem :D Jiank celá zápletka se sirénama,Stefan zase bez emocí,pak čachry s lékem a to všechno,kolikrát jsem si říkala,na co se to sakra dívám.A osobně jsem dost těžce nesla Ricka a Damona,tohle duo jsem měla vždycky hodně ráda a vidět Ricka,jak vraždí Damona,se mi moc nelíbilo.Ale Kai je skvělej,sice jsem ho nesnášela za to,že zabil Jo (protože chudák Rick si to fakt nezasloužil),ale jinak jsem ho zbožňovala :D A zase se mi líbí,že to takhle ukončujou se všema postavama,třeba Carolinina máma,když se tam na chviku ukázala :)

#4038 ShadowKittyGirl #4039 Car
25.2.2017 | 20:35:38
ShadowKittyGirl

#4037 kath023: Mě by to náhodou i bavilo, ale chtělo to víc dotáhnout. nápady slušný, ale bohužel nakonec nic moc z toho a to že to tam ted všechno nahnácají narychlo, že to dohromady vůbec neladí a celkově ta dnešní epozoda vůbec. nacpali tam toho tolik, že prostě nevím co si o tom mám myslet… jakože jednotlivé scény vesměs v pořádku, ale dohromady? je to prostě… mimo a ten konec? Fakt nevím… Přišel mi hodně blbě sestříhanej

#4040 kath023
25.2.2017 | 21:46:36
Car

#4037 kath023: nedivím se ti :D od začátku z toho mám pocit o té 8mičce jakože co to sakra je to snad nemyslej vážně :D Ale tak nějak od 12 dílů mě to zase baví no :D , jako jo no Darick – možná se jim ani tak neříká ale to je jedno :D mě prostě tihle dva taky baví jsou to prostě dobří kámoši jenže to co v téhle sérii udělali s Damonem a následně se Stefanem to prostě nemá obdoby to už bylo prostě přes čáru :-/ takže souhlasím, je smutný že musí do hry vracet stary postavy aby to zase nabralo nějaký spád ale co se dá dělat no já jsem za Kaie ráda :D asi tak nějak to Kaiovi taky neodpustím tu Jo :-( to bylo hodně hodně hnusný… jojo šerifka je super nejlepší seriálová máma pro mě :D

#4040 kath023
26.2.2017 | 14:55:46
kath023

#4038 ShadowKittyGirl: #4039 Car: Jenom se některých návratů docela obávám,jako třeba strejdy Gilberta,pro mě naprosto zbytečnýho.Snad to bude dávat smysl.. :D Kaie prostě musí člověk zbožňovat,i když jde na dvě malý holky se sekyrou :D Snad ho tímhle zase neodstřihli,byla by to škoda.A k tomu konci-já asi nejsem schopna úplně objektivně posoudit,jestli to dávalo smysl,nebo ne,protože jsem byla (a pořád jsem) tak strašně nadšená,že mluví o Kath,že je mi všechno ostatní úplně jedno :D Poslední dvě epizody pro mě asi budou psychicky náročný :D I když jsem si teď četla diskusi pod upoutávkou a moc nechápu,o jaké Kelly tam mluví (asi mi něco uniklo,ale celá diskuse se mi číst nechtěla).Kaž­dopádně doufám,že Katherine bude prostě Nina,jinak to nebude ono. A další věc,kterou už si moc nepamatuju je,jak to chtěl Damon udělat s lékem-chtěl ho „vycucnout“ z Eleny,až se probudí?Protože v tom případě má asi smůlu,ze Stefana už ho vysát nemůže..A přijde mi divný,že to doteď neřešil.

#4041 Car
27.2.2017 | 22:26:50


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama