The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Diskuze: Aktuální epizoda

Dojmy a pocity z aktuální epizody. Do této diskuze vstupujte až po zhlédnutí posledního odvysílaného dílu.

Vampires are sexy

#4200 Car: Přesně. Hlavně pro co jako vlastně Stefan zemřel ?D Katherine se dala porazit i jinak, mohli ji prostě odhodit do té kopky, takže jediný důvod byla Delena … To je prostě strašně trapné a vůbec nechápu tu věc z vykoupením. Jako Stefan se vykoupil sebevraždou a sebe obětováním… hrdinským činem a Damon za vše co spáchal se vykoupil tím, že už nic nedělal a žil s Elenou?? To je jako přímá uměrnost?? Nechápu to. Steroline nenechali kvůli tomu aby mohla být Car s Klausem samozřejmě. Plecka prostě vždycky byla pro Klaroline a Delenu a hold umí dost křičet aby si to vymohla :D Když si vezmu, které postavy nejvíc celý seriál protrpěli tak Stefan je na prvním místě. Pořád se mu něco hnusného dělo. Měl nechat na konci dvojky Damona umřít a všechno by bylo OK :D

#4203 Car
21.3.2017 | 0:16:17
LostArrow

https://www.youtube.com/watch?… Hehe na tohle jsem zrovna narazil :D Starší ale pobavilo :D

#4204 Car #4205 Car
21.3.2017 | 16:48:00
Car

#4201 Vampires are sexy: taky nevim pro co zemrel :D aby meli Delena svuj happyned nebo fakt jako nevim… a jasne mohl Kath odstrict a on mohl uhnout jenze – k cemu? stejne by zestarl ze jo.. leda by Bonnie s necim prisla, nebo spis dovjcatka, Bon s nim nechtela mit uz nic spolecneho coz jako i chapu ale tak pro Caroline…ale to uz je jedno, proste ho zabili… na to ze jsem to vedela 3 tydny predtim diky spoilerum jsem byla pripravena lae kdyz k tomu fakt doslo tak me to zasahlo tak hodne jak kdybych to vubec nevedela… ne asi ja jsem obecne nazoru toho ze Damon tech spatnosti proste napachal vic… ok stefan je ripper ale i tak vic krve na rukou ma podle me Damon ale to je ciste muj nazor no… no jako jestli bude Klaroline tak se fkat naseru… jenze ok i kdyby tak ale Plecka rikala ze Steroline planovala uz od zacatku.. jako vis co ta zenska si hrozne sere do huby tim co rika a jak to furt meni… ne asi nejvic tam trpeli Stefan a Bonnie… hihi :D jasny jenze bez Damona by na to nikdo nekoukal… :D

22.3.2017 | 18:00:08
Car

#4202 LostArrow: dels si srandu? :D tak to bylo bozi sakra :D Candices sandwich :D a ten Joseph tam áááách uz ted mi to chybí…

#4206 LostArrow
22.3.2017 | 18:07:23
Car

#4202 LostArrow: a zas tak stary to neni :D

#4206 LostArrow
22.3.2017 | 18:12:55
LostArrow

#4204 Car: Jojo bylo to dobrý :D
#4205 Car: No tak někdo už to mohl vidět přece jenom jsou to 3 roky :D

#4207 Car
22.3.2017 | 21:03:14
Car

#4206 LostArrow: nejlepsi fakt, ona je proste moje queen :-***** , jo jako to asinekdo uz videl, ale spis jsem reagovala na ten čas :D jakoze zas tak stary to jeste neni

#4208 LostArrow
23.3.2017 | 13:13:27
LostArrow

#4207 Car: Jo ták :D Jojo mě se nejvíc líbil Paul a Nina jak tam šla Ianovi balit :D Si to musela užívat :D

#4209 Car
23.3.2017 | 21:40:05
Car

#4208 LostArrow: ne asi to teda musela zrovna ona urcite :D

24.3.2017 | 17:06:25
Deevilna

Ahojte jaka je aktuální epizoda???

#4211 Car
26.3.2017 | 0:03:33
Car

#4210 Deevilna: 8×16 byl posledno dil

26.3.2017 | 14:57:46
denisa.sindelkova

Ahojte, lidičky a co říkáte na ten Finiš? Ja s toho mam upřímně smíšený pocity a stve taky ze uz je konec… Co vy ???

#4214 Car
1.4.2017 | 5:38:01
denisa.sindelkova

Ahojte, lidičky a co říkáte na ten Finiš? Ja s toho mam upřímně smíšený pocity a stve taky ze uz je konec… Co vy ???

1.4.2017 | 5:38:03
Car

#4212 denisa.sindelkova: se divim ze tu jeste nekdo pise ale tim lepe :D nechce se mi to tady jeste opoustet :D no jako nechce se mi opakovat takze zkracene :D libilo se mi to jen v tom ze vsichni dosahli míru, jinak epizoda jako takova byla spise prumerna nijak extra neco to bylo… cekala jsem od toho vic, to ze znicil Steroline v tom uz se nechci moc patlat :-)

2.4.2017 | 16:26:30
denisa.sindelkova

Ahooj doufam,ze tu ještě nekdojste.A nepisu si tu jen sama se sebou???n p Je že bylo opravdu cennější Popravdě když jsem četla jaký měl být opravdu Alena odešla tak mi vyspinkej ale když jsem slyšela nebo četla jako Jaká měla být původně zamýšleli původně než Elena odešla, tak mi verte ze to byla Ta lepší varianta Jen mi přišlo že ten konec byl nějak rychlenej..

#4216 Car #4217 E-Lee-Czech
6.4.2017 | 10:22:24
Car

#4215 denisa.sindelkova: asi si to psala na mobilu ale to co jsi napsala nedava moc smysl :D je tam moc prekliku..

6.4.2017 | 16:08:54
E-Lee-Czech

#4215 denisa.sindelkova: Nerozumím řeči tvého kmene… :-D

#4218 Car
17.4.2017 | 23:37:58
18.4.2017 | 0:05:28
E-Lee-Czech

#4218 Car: Překlad asi nedostaneme :-D

#4220 Car
13.6.2017 | 1:39:25
Car

#4219 E-Lee-Czech: evidentne :D tady uz chcipl pes :D

16.6.2017 | 19:39:54


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama