Vikings (Vikingové) Dva díly za námi, ale Rollo stále nikde

Dva díly za námi, ale Rollo stále nikde

Dva díly za námi, ale Rollo stále nikde

Jedenáctý a dvanáctý díl jsou za námi, ale i přesto se ani v jedné z těchto epizod neobjevil Rollo, jeden z protagonistů seriálu. Třináctý díl to však napraví.


19 0
13.12.2016

Rollo se v seriálu Vikings objevil naposledy v desátém díle The Last Ship, kde porazil svého bratra Ragnara. Nyní se s ním opět setkáme a uvidíme, jak na tom je. Zajímavé bude sledovat jeho setkání s Bjornem a Flokim.

„Porazil svého bratra, vrátil se jako vítěz, má milující princeznu a celá říše ho nazývá spasitelem Paříže. Prožívá však osobní krizi. Stále touží po tom si sednout do lodi a plavit se na ní. Tolik let byl v Ragnarově stínu. Ve Franské říši našel lid, který ho respektuje. Možná zradil své druhy, ale svých kořenů se nezbavil. Pořád je Vikingem. Neměl na výběr, plavil se do Franské říše a začal nový život,“ řekl herec Clive Standen na to, jak je na tom Rollo.


Kvůli Rollově zradě padl Ragnar na samotné dno. Podle herce Clivea Standena za to může právě jeho postava: „Myslím, že za Ragnarův pád může především Rollo. Myslím, že Ragnar nesnesl myšlenku, že by jeho bratr byl něco víc než on sám. Rollo mu Franskou říši nevzal, Rollo ji jen vzal jako první a udělal si z ní svůj domov předtím, než ji Ragnar mohl dobýt. Ragnar nemá rád, když je někdo lepší než on.“

(Foto: History)

Rollo se sice svého vikinského světa zbavil, ale ten již brzy opět připluje za ním. Rollo o této věci mluví jako o „ostrém“ setkání: „Vztah mezi Rollem a Bjornem byl vždy komplikovaný, protože když byl Bjorn malý, tak bral Rolla jako svou otcovskou autoritu. Bude zajímavé sledovat, zda Bjorn viděl, že Rollo nezabil Ragnara, že se na té flotile v desátém díle rozhodl ušetřit Ragnarův život. Bude zajímavé sledovat, zda Bjorn tento moment viděl. Jejich setkání bude určitě ostré, i proto, že v jeho posádce je Floki, se kterým měl Rollo vždy bouřlivý vztah.“

A co na Rolla čeká dále? Clive Standen bude hrát hlavní roli v únorové novince Taken, a proto máme obavy, zda se s Rollem budeme i nadále vídat. „Nemohu vám toho moc prozradit, v páté řadě mě však uvidíte. Ať už živého, nebo mrtvého,“ prozradil tento britský herec.

Těšíte se na Rolla?

Zdroj článku: ET

Diskuze /13

Gunnar

Moc se těším na další díl ač mě Rollo naštval že zradil svoje bohy tak si osobně myslím že pro něj to bylo nejlepší řešení. :)

13.12.2016 | 20:06:22
skrivanekdavid

Záleží co s Rollem dál, dobře, teď se setkají a pak? Jako vikinga jsem ho měl rád, super postava a viking jak se patří se vším všudy, ale než to, že se v 5ce ukáže a pak po vyřešení záležitosti s Bjornem nic, by možná bylo lepší, kdyby při akci s Bjornem padl :) Jak se pak jen vytratit a už ho nevídat…

#3 Xavik
13.12.2016 | 20:29:01
Xavik

#2 skrivanekdavid: Myslím, že příběh Rolla budeme sledovat až do jeho smrti. Seriál už ukázal, že si dokáže udržet tempo, když sleduje více linek – Vikingové, Wessex a Franská říše. Takže podle mě se jen tak nevytratí. :)

admin
13.12.2016 | 20:56:56
skrivanekdavid

To sice ano, ale záleží taky jestli to o něčem bude, nebo jen tak že to tam je, to bych zase nerad.

13.12.2016 | 21:04:28
Dodon

Rád bych viděl Rollovu reakci na to když Ragnar zemře. (měl by)

13.12.2016 | 21:27:28
skrivanekdavid

Jo to by tam taky mohlo být, ale dle toho jak se měli/neměli rádi to nebude asi nic vyjímečného :) viz fingovaná smrt v Paříži. Takže to tu i bylo :)

13.12.2016 | 21:37:03
Baltik

Mohl by mi někdo ve zkratce osvěžit paměť mezi 3. a 4. sérií, když Ragnar v rakvi dobyl Paříž, tak jakto že ve 4. o ní znovu bojoval? U tohoto seriálu mám stražné mezery co se děje týče. Tolik dějových linek, že mám problém si to srovat.

#8 Zerg
14.12.2016 | 8:50:26
Zerg

#7 Baltik: No on ho dobil zobral si čo chcel a šiel preč potom ho brat zradil tak ho chcel zabiť ten druhý krát mu už nešlo o Paríž ale o Rolla

#10 Epsik
14.12.2016 | 8:57:35
skrivanekdavid

Přesně tak.

14.12.2016 | 9:25:25
Epsik

#8 Zerg: Ne no.. :D Když Ragnar jel podruhé do Paříže tak ještě nevěděl že ho Rollo zradil.. Prostě tam jeli znovu na nájezd..

redaktor
14.12.2016 | 10:28:41
Chalpe00

Rozhodne si nemyslim, ze by Rollo Ragnara porazil a usetril jeho zivot. Nic takovuho jsem tam opravdu nevidel. A za druhe bych nerekl ze ragnara zlomilo to, ze by Rollo byl uspesnejsi nez on. Spis ho zlomilo to, ze ho jeho vlastni bratr dvakrat zradil i kdyz mu uz poprvy zachranil zivot. Myslim, ze tohle Ragnara znicilo.

#12 Jaryjcz
14.12.2016 | 11:47:12
Jaryjcz

#11 Chalpe00: Na konci Frankové chtěli do vikingské lodi střílet kušema( kušemi?) a Rollo je zastavil. Ale jinak souhlas.

14.12.2016 | 13:25:53
Sctyri

Kdo je na tu zrádnou krysu zvědavej?

15.12.2016 | 12:43:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás